kaşıntıdan çıldıracagım

niran34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2008
18
0
43
kızlar benim gibi kaşıntısı olan varmı kollarım bocaklarım yüzüm çok kaşınıyo ve kaşıdıgım yerler döküyor cildiyeye gittim. 35. haftalardan sonra normal dedi ama ben yinede korkuyorum kaşıntılar hakkında bilginiz varmı

selam canım ..aynısı bir arkadaşımda oldu ..gebelikte 32. haftadan itibaren ortaya çıktı..karaciğerden kaynaklı ürtiker teşhisi kondu ve bir krem ve hap ile geçti canım..dr un seni dahiliye ye yönlemdirsin..gebelikte olası bir durum..ihmal etme..geçmiş olsun..

merhaba,
sevgili arkadaşım bende aşırı kaşıntı nedeni ile doktorların tavsiyesi ile 13.10.2008 tarihinde küçük oğlum yağız'ımı sezaryanla dünyay getirdim ama bende döküntü vb şeyler yoktu sadece kuru kaşıntı vardı bir sürü testlerden sonra gebelik kolestazı tanısı kondu ve bebeğim dışarıda yaşaybileceği durumda sezeryenla aldılar doktorunun konudan haberi varsa seni yönlendiriyor zaten inşallah bir an önce sağlığına kavuşursun

merhaba,
sevgili arkadaşım bende aşırı kaşıntı nedeni ile doktorların tavsiyesi ile 13.10.2008 tarihinde küçük oğlum yağız'ımı sezaryanla dünyay getirdim ama bende döküntü vb şeyler yoktu sadece kuru kaşıntı vardı bir sürü testlerden sonra gebelik kolestazı tanısı kondu ve bebeğim dışarıda yaşaybileceği durumda sezeryenla aldılar doktorunun konudan haberi varsa seni yönlendiriyor zaten inşallah bir an önce sağlığına kavuşursun

evet canım bende gebelik kolestazından şüphelendim ama doktorum herhangi bir tahlil falan istemedi cildiyeye yönlendirdi cildiyede bazı kremler falan verdi ama içim rahat degil yarın tekrar gidip tahlil yaptırmak istiyecem

Ya bendede arada oluyordu kaşıntılar.Ama bugün felaket seviyeye ulaştı.
Uyuyamadım resmen ya.
Napsam bilmiyorum.Yarında duştan sonra nemlendirici süreyim tüm vücuduma eğer yine devam ederse doktorumu ararım artık.

Kizlar ilik banyo ve nemlendiricinin biraz faydasi oluyo,ama asil suclu ostorejen hormonuymus sanirim doguma kadar katlanacagiz

X