Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Peki 6 senedir ne tedavilerin oldu. Amh degern nasil
Amh 2li kusur bişeydi cnm dr normal dedi..6 senedir korunmadim ama 2 senedir tedavi oluyorum..2 gebelik oldu ama düşük oldu..oda araştırıldı kanda pıhtılaşma varmış kayıplar o yüzdenmiş..6 kez klomen ovitrelle tedavisi oldum 2si olumlu 4unegatif..şimdi 2. Ayim femara kullanıyorum bugün öğleden sonra kontrolüm var bakalim ovitrelle olmak için uygun mu :) senin tedavin nasıl yurutuluyo

Bunlar benim kullandığım ilaclar

Eklentiler

• 2018-10-10-10-15-47-796.jpg
    2018-10-10-10-15-47-796.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 56
Kizlar benim ovulasyon 19 u gibi saniyordum ama sanirim basladi. Daha 11. Günüm sulu akintim var ve test koyulaşıyor. Gecen ay 16. Gün pik yapti bu ay 12 ya da 13. Gün yapacak gibi. Bat 31 ekime kaydi değişebilir misiniz :)

Amh 2li kusur bişeydi cnm dr normal dedi..6 senedir korunmadim ama 2 senedir tedavi oluyorum..2 gebelik oldu ama düşük oldu..oda araştırıldı kanda pıhtılaşma varmış kayıplar o yüzdenmiş..6 kez klomen ovitrelle tedavisi oldum 2si olumlu 4unegatif..şimdi 2. Ayim femara kullanıyorum bugün öğleden sonra kontrolüm var bakalim ovitrelle olmak için uygun mu :) senin tedavin nasıl yurutuluyo
Benimde femarada ilk ayim. Benimde ogleden sonra kontrolm var cnm ne guzel tesaduf. Gecen ay kac yumurtan gelisti femra ile

Muhttemelen ovülasypnum ya dün ya bugün.dün eşimle birlikte olduk ama bi hafta ayrıyız.sperm içimde yaşar da tutar mı acaba

Muhttemelen ovülasypnum ya dün ya bugün.dün eşimle birlikte olduk ama bi hafta ayrıyız.sperm içimde yaşar da tutar mı acaba
İnşallah diyelim canım Rabbim ol derse neden olmasın. Benim de senle aynı galiba çünkü dünden beri kasıklarımda hafif şişlik ağrım var akıntımda iki gündür yoğun . Bugün de bel ağrım çıktı başıma. Bekleyelim bakalım

Kızlar bat eklemediğim varsa söyleyebilir. Son gelenleri ekledim.
Herkese iyi haftalar. İnşallah bat'ları yaşamayacağımız haftalar olur :anneadayı::KK200:

X