Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Choriomon 5000 gibi bişi di yanlış yazmış olabilirim
Kalçadan mı vurdn kuzu birde bn ovrilite oldm ama istemiyorm o iğneyi bana gerek yok çatlatma iğnesine dedi geçen ay bu ay yani yarn kontrolüm var baklm ne cıkcak istycm inşaallah

Kalçadan mı vurdn kuzu birde bn ovrilite oldm ama istemiyorm o iğneyi bana gerek yok çatlatma iğnesine dedi geçen ay bu ay yani yarn kontrolüm var baklm ne cıkcak istycm inşaallah
Benim doktor hep bu iğneyi verdi hepsinde de işe yaradı çatlattı. Doktor gerek yok diyorsa yumurtaların çatlıyor demektir. Neden boşuna iğne olacaksın?? Benim çatlamadığı zamanlar oldu 5cm kiste çevirdi. Birde kullandığım iğne ve haplar etkili eğer çatlamazsa çok fazla büyüyüp daha büyük bela açılırdı. O ihtimali göze alamadık. Hakkında hayırlısı inşallah tez vakit güzel haberleri alırsın

Kalcadan vurulan mı dedim herhalde unuttun cevaplamayı canm. Ya doğru ama bnce kimden duydysam kalçadan vurulan çatlatma iğnesi daha etkili sonç verdi. Catlatma iğnesini istemimin sebebi hersy yaptık bir dış gebelik ve düşük yaşadm ama kucagım hals boş Rabbime bin şükr yinede istemimin sebebi birşeyimz yokken olmaması Allah zamnını bilendr bilrm ama umut işte diyorm belki tutunmasna yardm etsn belki erkn catlyodr belki tam gelişmeden catlyor belki dengeler diye

Birde canm bir sorum daha olcak bu ilaçla aynı ay kullandgn ilaçlar neydi

Kalçadan yapılıyor. Hayırlı zamanda gelsin inşallah. Ben 3 yıldır uğraşıyorum bu 5.hamileliğim ama çocuğum yok maalesef hep kaybettim. Sabredeceğiz

Kalçadan yapılıyor. Hayırlı zamanda gelsin inşallah. Ben 3 yıldır uğraşıyorum bu 5.hamileliğim ama çocuğum yok maalesef hep kaybettim. Sabredeceğiz
Benimde 3. Yılm oldu olcak bende 2 defa oldu ama alamadık Allah güzel doktorlar karşmza çıkarsa iyi olr bana güzel bir tedavi bile uygulanmadı

şu topige bi bakayım dedim. gercekten miii? çok sevindim senin adına inşallah sağlıkla kucağına alırsın bu kez kuzum
Evet canım iki kese görüyoruz bize de süpriz oldu hem sevindik hem tedirgin olduk malum ikizden yana ağzımız yandı. Ama sağlıkla kucağına alan binlerce insan var dimi. Sen ne yaptın yakın zamanda hayırlı haberlerini alacağız inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…