Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım bariz belli senin hamiş olduğun hyrlısı olur inşş bn olsam koşa koşa giderdim kan testine

Zerre koyulaşmıyo hep aynı ton. İlk ikisi de açık pembeydi de durdukça değişti tabi rengi. Çatlatma iğnesi etkisidir diye heveslenmemeye çalışıyorum. Doktoruma sordum bugün iğneden sonraki 9. Ve 10. Günümde silik çizgi var dedim. İğne etkisi olabilir mi dedim. Olmaması lazım ama yine de kan testini ayın 20'sinde yaptır dedi.

Inşallah vardır benimde üç günüm geçti bekliyorum bikac gun daha geçsin test yapacam

Benim 3 gün gecikse kesin hamileyim derim çünkü hayatımda hiç 1 gün bile gecikmedi. :) Yap bi test, varsa kesin çıkar. Ya da kaç gün daha bekleyeceksin mesela? Beraber yaptıralım testleri :))

Ay hadi inşallah bi kere de ben yanılayım. Yeni uyandım. Eşim bi de predictor bulup gelecek birazdan. Zçor tutuyorum kendimi. Şimdi altıma yapacam. :))

Siz çatlatma iğnesi ya da progestan hap kullandınız mı? Sağ sağlim alın inşallah kuzunuzu kucağınıza.
Çatlatma iğnesi kullandım. Progestan ve estrofemi bu ay kullandım birde kan sulandırıcı iğne kullandım. 8 aydır tedavi görüyorum 6 defa çatlatça iğnesi yapıldı bu ay tuttu şükür

10 gün önce çatlatma iğnesi olmamış olsam yaptırıcam yüzde 90 hamileyim diye ama bekliyorum bikaç gün daha geçsin bat günü gelsin diye. Şafak 4.
Bak iğneden sonraki değişimler

Eklentiler

• IMG_20181104_175738.jpg
    IMG_20181104_175738.jpg
    470 KB · Görüntüleme: 48
X