Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Teşekkür ederim bende bir deneyim istiyorum bakalım nasip..

Günaydın... İğnenin 11.günü maalesef daha da silikleşmiş. Yok gibi olmuş. Bu ay da elimiz boş anlaşılan çarşamba yada en geç haftaua cuma adetim gelir
günaydın canım, atsana fotoğrafı
iğnenin 11. günü demişsin tutmadıysa 3 gün sonra adet olman gerekmiyor mu?

kısmet tabi, biliyorum ki bir hayırı var ki şimdi olmadı ama üzülmemeye engel olamıyorum 2 aydır deniyoruz ve 2 aydır her adet olduğumda ağlıyorum salya sümük
Canim benim 22 ay olacak ben ağlamıyorum üzülebilirsin de bence cok düşürme kendini vücut etkileniyor.

Canim benim 22 ay olacak ben ağlamıyorum üzülebilirsin de bence cok düşürme kendini vücut etkileniyor.
ilk şoku atlatınca geçiyor, ama çok stres yaptım bu da bi gerçek
sakin bi adam olan eşimi de yoruyorum farkındayım ama engel olamıyorum
insan cidden çok istediği bişey ile sınanıyormuş

ilk şoku atlatınca geçiyor, ama çok stres yaptım bu da bi gerçek
sakin bi adam olan eşimi de yoruyorum farkındayım ama engel olamıyorum
insan cidden çok istediği bişey ile sınanıyormuş
Ilk gebeliginse zaten cok stres yapman normal. Genelde 2. Bebek ilke gore daha hizli olurmus istatistiksel olarak. Kafani boşalt en iyisi o.

Ilk gebeliginse zaten cok stres yapman normal. Genelde 2. Bebek ilke gore daha hizli olurmus istatistiksel olarak. Kafani boşalt en iyisi o.
bizimki tam tersi oldu o zaman, 3.5 yıl önce doğum yaptım bir kızçem var, ufaklığın kardeşi olsun diye tüm çabamız

kısmet tabi, biliyorum ki bir hayırı var ki şimdi olmadı ama üzülmemeye engel olamıyorum 2 aydır deniyoruz ve 2 aydır her adet olduğumda ağlıyorum salya sümük
Bennde aynı senşn gbiyim ama sağlıksz olmasndansa hayrsz olmasndansa sence gec olması daha iyi degil mi

bizimki tam tersi oldu o zaman, 3.5 yıl önce doğum yaptım bir kızçem var, ufaklığın kardeşi olsun diye tüm çabamız

Selamm senin yazini okuunca kendim i gördüm benimkide y yasına giricek ocakta bizimkide kardeş olsunndiye deliriuor ama tık yok maleaef

Bennde aynı senşn gbiyim ama sağlıksz olmasndansa hayrsz olmasndansa sence gec olması daha iyi degil mi
aynen, belki sağlıklı gebeliğim olmayacak belki engelli doğacak olmuş olsa bile o yüzden de içim rahat Allah kulları için en iyisini nasip eder sınavlarını ona göre verir biliyorum ama üzülmeden de edemiyorum inşallah bilmeden ya da farkında olmadan isyan etmiyorumdur eğer öyleyse de Allah affetsin

Selamm senin yazini okuunca kendim i gördüm benimkide y yasına giricek ocakta bizimkide kardeş olsunndiye deliriuor ama tık yok maleaef
selam, benim ilk gebeliğim plansız ve sürpriz oldu çokta güzel oldu
planlı olunca daha stresli oluyormuş insan hakşkaten bu durum çiftleri etkiliyormuş yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…