Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyyy yaşasın tanıdık biri :KK70: hiç sorma ben biraz ara verdim ama bu ay tam gaz çalışmadayım ay inşallah ikimizinde olsun bu ay yaaaa hayrlısıyla :) sen nelee yaptın bu süreçte

:)) Napam be ya, 4 ay nokta atışlı uğraştık arada 2 ay es geçtik neticede olmadı. Hala sorun yok diyo doktor. İki gündür hafif doz gonal f iğneye başladık tutarsa aslan olsun diye. Olmazsa Aralık'ı yine es geçecez :)
Sende ne var ne yok?

:)) Napam be ya, 4 ay nokta atışlı uğraştık arada 2 ay es geçtik neticede olmadı. Hala sorun yok diyo doktor. İki gündür hafif doz gonal f iğneye başladık tutarsa aslan olsun diye. Olmazsa Aralık'ı yine es geçecez :)
Sende ne var ne yok?
Ben dediğim gibi biraz bıraktm çalışmaları yeni bu ay başladık bakalım yumurtlama dönemi yeni bitti adetime 13 gün var beklemedeyim bakalım :) inşallah mayalanmıştır:KK70:

kizlar merabalar, ya benim hamilelik testlerim bitmis, ovulasyon testi de kullanabilir miyim yerine? Bata 2 gun var bu arada..

kız alttaki bi tık daha mı koyu ne :dua:
Sabah idrari ile tekrar deneyin. Bendede ilk testte hayalet gibi çizgi çıkmışti sonrakinde hic cikmadi. Üçüncüde tekrar çizgi çıktı. Üçüncü yu aksam idrari ile yapmistim. So raki sabah tekrar yaptik yine çizgi çıktı. Beta verdim 14.4 cikti dah yeni olsui icin.

merakla bekliyorum:KK49: ben de yarına kadar olmazsam sabah bi test yapıyım bari aklıma olmayan kurdu düşürdün :KK70:
Yap tabi canım. Bak ben klomen ve çatlatma iğnesini ilk kullandığımda 2 yumurta vardı hemde ideal boyda ve bütün belirtiler vardı hamileyim diyerek dolaştım. Ama kimyasal gibi oldu hamile değildim. İkinci ay tek yumurta vardı ve küçüktü, doktor umutlanma olmayabilir dedi. Kese görmeye gittik sürpriz ikinci kese. TekTyumurtayla umut yok olmaz derken çift yumurta ikizi tuttu. Demem o ki rabbimiin mucizeleri geniş umudunu kaybetme

Yap tabi canım. Bak ben klomen ve çatlatma iğnesini ilk kullandığımda 2 yumurta vardı hemde ideal boyda ve bütün belirtiler vardı hamileyim diyerek dolaştım. Ama kimyasal gibi oldu hamile değildim. İkinci ay tek yumurta vardı ve küçüktü, doktor umutlanma olmayabilir dedi. Kese görmeye gittik sürpriz ikinci kese. TekTyumurtayla umut yok olmaz derken çift yumurta ikizi tuttu. Demem o ki rabbimiin mucizeleri geniş umudunu kaybetme
ay inşallah ya. Allah sana da nasip etsin tekrar bu mutluluğu kolay şeyler yaşamamışsın :KK43:

UPHOTO_20181103_111129.jpg

Canim bence GOL :KK70:
Benimde bat 2 aralik..
Ama bu 2 ay korunuyorum ve zayifliyorum kizlar. 2019 da görüşürüz. Hatta insallah görüşmeyiz hepiniz hamile olursunuz
İnşallah canım ya sabret mükafatını görüyoruz inşallah. Hayırlı sağlıcaklı evlatlarımız nasip olsun hepimizie

Amin inşallah canım:) kimyasaldan sonra ikizlere hamile kaldığını yazmışsın ya ondan dedim demek olmamış Allah hayırlısını nasip etsin canım isteyen herkese
22.haftada kaybettim kızımla oğlumu. Kurban bayramı zamanında kimyasal geçirdim. Şimdi tekrar hamile gibiyim inşallah bu benimle kalır

X