Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Senin değerin iyi bence canım. Çatlatma iğnesi yaptırdığım için sonuca çok güvenemiyorum. İkizlere hamile kaldığımda 14.gün değerim 200 idi. Senin de 14. Gün tahminen 70 civarı olur hatta daha fazla çünkü ilk dönemler çok hızlı artıyor. Değerin normal yani.

kızlar ben bilemedim şimdi bu topiğe mi transfer etsem kendimi
beklenen bat 30 Ekim’di ancak halen regl olmadım, ama dün akşam ovulasyon testi yaptım tek çizgi çıktı 2. çizgi aşırı silik ve çok sonra belirdi
ovulasyonda da gebelik belli oluyormuş ya önceden deneyeyim dedim çıkmayınca gebelik testi yapmadım
ama regl düzenli olmasına rağmen neden olmuyorum ki
kimyasal gebelik mi acaba, anlamadım ki

Ona çok güvenmeyin diyorlar gebelik testi yap adetin gecikmiş doğru sonucu verir

Benimde ilki 250 lerde idi onuda erken öğrenmiştim. Aslında herşeyi biliyorum bir sağlıkci olarak ama yinede merak ettim Benim gibi olup sag salim dogan var mi diye beklemek gerçekten zor

Gebelik testi yapin kesinlikle. Ovulasyon güvenli değil ve ovulasyonda coktogini söyleyenler t çizgisinin c den daha koyu olduğunu yada esit oldugunu söylüyorar.

Benimde ilki 250 lerde idi onuda erken öğrenmiştim. Aslında herşeyi biliyorum bir sağlıkci olarak ama yinede merak ettim Benim gibi olup sag salim dogan var mi diye beklemek gerçekten zor
Maalesef o korku hiç geçmeyecek. Değer artacak mı kese görünecek mi kalp duyulacak mı taramalar iyi gelecek mi? İlk bebeğimi öğrendim 2 hafta sonra düştü. İkizlerimi 22.haftada kaybettim iç kalkıklığı nasıl olur çok iyi bilirim. 9 ay 90 yine bedel gelecek

Gebelik testi yapin kesinlikle. Ovulasyon güvenli değil ve ovulasyonda coktogini söyleyenler t çizgisinin c den daha koyu olduğunu yada esit oldugunu söylüyorar.
işte hiç koyu görünmediği için bende gebelik testine gerek duymadım açıkçası olsa idi diğer testte de belli olurdu diye düşündüm

bende sizin adınıza umutlanmis tim. Benimde kahverengi leke geliyor 2-3 gündür. Beta hcg 14 çıktı ama sanki gidecekmiş gibi hissediyorum. Inşallah benimle kalır
Evet cnm nasip olmadı inş senin gebeliğin baki kalır. İyi hberlerini bekliyorum

düşük falan da insanı yıpratır ama hamilelegin ileriki zamanlarında bir kayıp yaşamak senin adına cok üzüldüm hem de ikiz. ben ikize bayılırım bana da inşallah sağlıklı ve hayırlı ikiz evlat nasip olur. sebebi neydi ikizlerin karnında ölmesinin? Allah tekrarını yaşatmasın

Sağol canım sağlıcakla ikizlerine kavuşursun inşallah:)) enfeksiyon sebebiyle kaybettim canım son ana kadar yaşıyorlardı benim hayatım tehlikeye girdi ben vazgeçmedim, onlar anneleri için kendilerini feda ettiler

Sizin adınıza cok üzüldüm gercekten. Rabbim en kisa zamanda saglikli sihhatli bir bebek verir inşallah.

Merhaba.. İnofolic bnde kullanıyorum da diğer bitkileri nasıl kullanıyorsunuz acaba
Sabah akşam birer bardak içiyorum canım bir bardak kaynamış suyun içerisine bir tatlı kaşığı atıyorum (hayıt) aslan pençesini de bir tutam olarak 10 dk demleniyor içiyorum karıştırıp içenler varmış ama ben ayrı demleyip içiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…