Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam tekrardan :)
Bugün regl günüm ya, avmnin tuvaletinde pedimin üstüne koymuş olduğum tuvalet kağıdına baktım hemen
Olmuşum adet tüh dedim neyse başka zamana kısmetmiş DİE teselli ettim kendimi
Meğer wcnin ışığından kırmızı leke sanmışım
Sora baktım aradan nerdeyse 5 saat geçmiştir
Leke hâlâ
Kahverengi gibi
Şimdi açık pembe oldu
Ama sökmüyor
Bir an önce sökse rahatlıcammm
Bunun sebebini biliyor MusunÜz?

Doktor bekleme süresi vermedi mi canım. 13 hafta çokta az değil. Düştükten ziyade doğum olmuştur. Rahmin toparlansın yeni bebeğe hazır olsun. Riskli diye biliyorum
Cnm 12sinde randevum var haklisin ama psikolojik olarak kendimi sanki oyle daha mutlu olucakmisim gbi geliyor tamamen yıkilmiş durumdayim cnm neyapacagimi bilmiorum bekleyemicek gbi hiasediyoeum kendimi

ya yerleşme kanaması ya da regll. bekle tatlım bakalım

bnm dee bugün göğüslerimde aşırı hassasiyet var ve sancı var. başka belirti yok. bu ay da umutsuzum hyrlısı

Cnm 12sinde randevum var haklisin ama psikolojik olarak kendimi sanki oyle daha mutlu olucakmisim gbi geliyor tamamen yıkilmiş durumdayim cnm neyapacagimi bilmiorum bekleyemicek gbi hiasediyoeum kendimi
Seni çok iyi anlıyorum 6 haftalık düşüğüm 22 haftalık ikizlerime erken doğumum var. İkizlerimi geçen yıl eylülde kaybettik acısı dün gibi. Doktorunda beklemeni tavsiye edecektir aynı acıları tekrar yaşama. Ben 6 ay bekledim o süreçte araştırmaayapıldı bişi çıkmadı. Araştırma yapılmadıysa ona baktır

inş tekrar aynı şeyleri yaşama cnm bundan sonra rabbm kucağını doldursn

Haklisin cnm bi evladim var sukurler olsunki kardesi olsun istedik anlamadim kalbi durmus melegimin tek dusukte biseye bakmiyolar die bliorum allah ogluma omur versin cnm ne diyeyim bakalim hayirlisi kuzum ya oglanda kardesim olsun die tutturuo esimde cok istio neyapacagimida bilmiyorum hayirlisi hersey Allahtan...

hyrlısı cnm canını sıkma kmyasal gebeliğin senn hareket etmenle bir alakası yok sağlıklı olmayan bir sperm yada yumurtanın birlşmesi sonucu oluyormuş yani dert etme. her şeyde vardr bi hayır
OOkadar tedirginim ki herşeyden korkuyorum. Dün tuvalette ayağım kaydı epey gerildi sarsıldı, bugün pazara gittik dibime at arabası gelmiş adam hiç uyarmadı dönünce atla karşı karşıya kaldık tepeme çıkıyordu çok korktum aniden titredim. Bunlar gerdi beni

Senin sığındığın sana teselli veren oğlun varmış bizde o da yok kucağımız bomboş yığıldı kaldık. Bak hamile kalmand sıkıntı yok demekki bu bile büyük avantaj. Ben hala hamile kslamadım o kullandığım iğneler o kadar canımı yakıyor ki anlatamam sen çok şanslısın

Kızlar sistit yaşıyan varmı bir gunde geçermi bi de idrar yaptıktan sonra bi kaç damla peceteye açık kırmızı leke gelmesi sistitten olurmu?

Cok haklisin canim iste annelik duygusu cok farkli 10 tanede olsa 1 ine zarar gelse canindan can kopuyo yikiliyosun oglum 6 yasinda cnm 6 sene sonra tekrar hamile kaldim anca. O koyuyo bana bi 6 sene daha bekliycekmisim gbi geliyo bana bu korkutuyor ondan yikildim herhalde bukadar cok alismistim yavruma 13 haftalik terk etti Allah kimseye yasatmasin... banada insallah

Evet maalesef bunun tesellisi yok biliyorum Allah beterinden korusun daha ağır imtihanlardan korusun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…