Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar doktora gittim, kan tahlili yaptırdı. mesaisi bittiği için doktora göstermek yarına kaldı ama b-hcg sonucuna hastanenin sitesinden baktım. Sonuç 254,65 yazıyor bu değer normal midir? deneyimi olan bilgilendirirse sevinirim.
Masallah değerin çok güzel cnm.
Kaç gün gecikti adetin

nyks_42 nyks_42 canım ben geldim 5 gün gecikme sonucu pazar günü reglim geldi.. şimdi bakalım ne zaman olacak.. ortalama 10-14 Kasım arası olur sanırım.. yalnız şu var ki bu ay yumurtlama döneminde eşimden eşimden ayrı olacağız büyük ihtimal :KK43:

Ovu testi yap canm belli olmaz belki birlikteyken yumurtlama olur, inşAllah da öyle olur.

Ovu testi yap canm belli olmaz belki birlikteyken yumurtlama olur, inşAllah da öyle olur.

Deneyeceğim İnşallah ta şunvar ki bemimnyumırtlamam adet bitiminden sonra 4.gün falan oluyor eşim reglim biterken gidecek ve biz 9gün sonra bir araya gelebileceği zaten :KK43: nasip tabi ama bu ayda kalacak görünüyor

Ekimin ortasına geldik kızlar. Kasım ayı yaklaşıyor. Bat'ları alalım. Bu ay ben aslan pençesi çayı içmeye başladım. Eşime de keçiboynuzu kürü yapıyorum. Ayrıca inofolic combi içiyorum folik asit olarak. Bir de ovulasyon takibi yapacağım. Sizler napiyorsunuz bilgi alışverişi yapalım.
BAT'lar :KK76:
* nyks_42 nyks_42 10 Kasım :nazar:
* @sekerportakali_m 29 Ekim :nazar:
* @Vuslat ne zaman 11 Kasım :nazar:
* @Gezi92 31 Ekim :nazar:
* @My heaven 9 Kasım :nazar:
* @Gulmet3 2 Kasım :nazar:
* @10N 12 Kasım :nazar:
* @embytn 31 Ekim :nazar:
* @Busrayld 24 Ekim :nazar:
* @mimice 3 Kasım :nazar:
* @Seda_gul 31 Ekim :nazar:
* emineee_e emineee_e 20 Ekim :nazar: 1. ---------------> :anneadayı::KK200:
* @Hatticeee32 10 Kasım :nazar:
* SeevKaad SeevKaad 1 Kasım :nazar:
* Cascade_ Cascade_ 28 Ekim :nazar:
* @patiliseker 28 Ekim :nazar:
* @posterior 9 Kasım :nazar:
* @17platon17 26 Ekim :nazar:
* 15yusra11 15yusra11 1o Kasım :nazar:
* @Neic 9 Kasım :nazar:
* @BONCUK23 29 Ekim :nazar:
* @Valensiya 25 Ekim :nazar:
* @eymecik 10 Kasım :nazar:
* @blondgunes 27 Ekim :nazar:
* @morcivertkedi 1 Kasım :nazar:
* @elaide 5Kasım :nazar:
* kahvecibaby kahvecibaby 10 Kasım :nazar:
* @bi prenses annesi 15 Kasım :nazar:
* @Seymaaao 1 Kasım :nazar:
emineee_e emineee_e ilk annemiz :anneadayı::KK200: dua et hepimize

koyu olduğu günü ve sonraki 2 gün değerlendirilmeli canım. inş hyrlı hberler alırız. Spermler 72 saat canlı kalıyor cnm .
Aminn
Peki çok olucam ama spermler 72 saat canlı kalıo ya
Yumurta da 24 saat mi ne
İşte bunun mantığı ne tam olarak

Aminn
Peki çok olucam ama spermler 72 saat canlı kalıo ya
Yumurta da 24 saat mi ne
İşte bunun mantığı ne tam olarak
canım mesela bugün günü değerlendirdin. yrn da yumurtladın. ikisi buluştu mu tmmdr.:dua: yada ondan sonraki gün yumurtladın yine spermin olduğu sürece döllenme olabilir. o yüzden bir gün ilişkide bulunup bir gün ara vermek kaliteli sperm oluşumuna sebep oluyor. bir de tavsiyem önce eşinle türk kahvesi için.:KK50: Spermleri hareketlendiriyormuş kahve.

canım mesela bugün günü değerlendirdin. yrn da yumurtladın. ikisi buluştu mu tmmdr.:dua: yada ondan sonraki gün yumurtladın yine spermin olduğu sürece döllenme olabilir. o yüzden bir gün ilişkide bulunup bir gün ara vermek kaliteli sperm oluşumuna sebep oluyor. bir de tavsiyem önce eşinle türk kahvesi için.:KK50: Spermleri hareketlendiriyormuş kahve.
Hee sağol
Bu akşam kahve içirip yapıcaktım
Yatağa yattı
Dur kahve yapıcaktım dedim
İyi geliyomuş
Yaa boşver dedi:oha:

X