Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ekimin ortasına geldik kızlar. Kasım ayı yaklaşıyor. Bat'ları alalım. Bu ay ben aslan pençesi çayı içmeye başladım. Eşime de keçiboynuzu kürü yapıyorum. Ayrıca inofolic combi içiyorum folik asit olarak. Bir de ovulasyon takibi yapacağım. Sizler napiyorsunuz bilgi alışverişi yapalım.
BAT'lar :KK76:
* nyks_42 nyks_42 10 Kasım :nazar:
* @sekerportakali_m 29 Ekim :nazar:
* @Vuslat ne zaman 11 Kasım :nazar:
* @Gezi92 31 Ekim :nazar:
* @My heaven 9 Kasım :nazar:
* @Gulmet3 2 Kasım :nazar:
* @10N 12 Kasım :nazar:
* embytn embytn 31 Ekim :nazar:
* @Busrayld 24 Ekim :nazar:
* @mimice 3 Kasım :nazar:
* Seda_gul Seda_gul 31 Ekim :nazar:
* emineee_e emineee_e 20 Ekim :nazar:
* @Hatticeee32 10 Kasım :nazar:
* SeevKaad SeevKaad 1 Kasım :nazar:
* @giustizia____ 28 Ekim :nazar:
* @patiliseker 28 Ekim :nazar:
* @posterior 9 Kasım :nazar:
* @17platon17 26 Ekim :nazar:
* 15yusra11 15yusra11 1o Kasım :nazar:
* @Neic 9 Kasım :nazar:
* @BONCUK23 29 Ekim :nazar:
* @Valensiya 25 Ekim :nazar:
* @eymecik 10 Kasım :nazar:
* @blondgunes 27 Ekim :nazar:
* @morcivertkedi 1 Kasım :nazar:
Bat yazmadığım arkadaşvarsa ekleyelim

hanımlar bugün saat 10:40 civarı eczaneden iki test daha aldım ve yaptım... hiç birşey yememiştim ve afedersiniz biraz da idrarım birikmişti babaannem rahatsızlandı bu gece sabaha kadar onunla uyumadım ben de... sabah ta doktora götürdüler annemle babam onu. Onlar çıktığı gibi ben de koştum aldım testi eczaneden ve ikisi de pozitif sonuç verdi kızlar. öyle zor tutuyorum ki kendimi atacağımm sokağa çiçeği böceği seveceğimm çimenlerin başını okşayacağım... sizce kan testi için acele etmeli miyim? bugun gidip versem yaparlar mı acaba? Allah c.c hepimizden razı olsun inşaAllah bu imtihanları geçeriz, O'na layık evlatlar yetiştiren anneler oluruz inşaAllah hepimiz. Şu ümmetin toplanması kendine gelmesi için ömrümüzü Allah'a Kur'an'a adayarak yetiştirdiğimiz evlatlarımız olur inşaAllah...

Çok sevindim canm Allah sağ salim kucağınıza almayı hayırlı evlat yetiştirmeyi nasip etsin inşAllah. Regl geçtiyse direk doktora görün bence o yönlendirir zaten.

Allah c.c razı olsun hepinizden hanımlar, bakalım zaman neyi gösterecek. İnşaAllah güzel haberler veririm sizlere, inşaAllah karşılıklı haberleşiriz hepinizin hayırlı haberlerini burada okur duygulanırım inşaAllah . Rabb'im en hayırlısını nasip etsin. :oops: Bat'ımı bir gün geçtim bu arada, dün yada önceki gün olmam lazımdı ama henüz kırmızı çiçek yok...

Adet biter bitmez ilşkiye grip hamile kalan çok var kızlar. Demekki yumurtlama takibini ii yapmak lazım. Bnm sanırım yumurtlamam hemen oldu bu ay. Ovulsyon yapıyorum iki gündür hep çift çizgi. Dikkat edin yumurtlama günlerinize.

Adet biter bitmez ilşkiye grip hamile kalan çok var kızlar. Demekki yumurtlama takibini ii yapmak lazım. Bnm sanırım yumurtlamam hemen oldu bu ay. Ovulsyon yapıyorum iki gündür hep çift çizgi. Dikkat edin yumurtlama günlerinize.
Gecen ay 16. Gun pik oldu. Bu ay 11. Gün koyulasiyo sandim ertesi gün daha da acilmis. 10. Gün pik oldu sanirim neredeyse 1 hafta degisti.

Benim de 11. Gün 13. Gun akintim vardı normalde yumurtlama günü bugün. Bugün de kasik ağrım var bugünü de mi degerlendirsek yoruldum valla önümüzdeki ay kesinlikle ovu testi kullancam

Bir de karnım sis gibi nefes aldırmayan bir şişlik var acaba yumurtalamada oluyor mu

Kızlar acil yardımınıza ihtiyacım var adete 3 gün var ve bugün test yaptım hayal mi görüyorum testin yansımasımı nolur fikirlerinizi söyleyin

Eklentiler

• 20181017_171024-1.jpg
    20181017_171024-1.jpg
    35,2 KB · Görüntüleme: 70
Kizlar benim 10. Gün mü pik oldu şu testlere göre. Ya cok erken degil mi? 11. Gun ben cok daraldım ağladım fena oldum yumurtam mi catladi ondan miydi acaba...

Eklentiler

• 20181017_175424.jpg
    20181017_175424.jpg
    40,1 KB · Görüntüleme: 67
X