Kasım sonunda hamile olmayı bekleyenler

Aferdesiniz ama sanki kafayi yicem gibi, ikide bir bende tuvalete gidip duruyom, henüz rahatsizlanmadim, ki bu iyi ama neyse bilmiyorum kirmizilarin gelecegini hissediyorum...karnim agriyor arada bir sanci falan oluyor...hayirlisi yaaaaa

Senin ne gün adet olman gerekiyor Askisi?Geçti mi günün?İkimizde deli gibiyiz meraktan desen:))Ayy ya gün gelsin bebişlerimizi elimize alalım da bu hallerimize gülelim inşallah

Senin ne gün adet olman gerekiyor Askisi?Geçti mi günün?İkimizde deli gibiyiz meraktan desen:))Ayy ya gün gelsin bebişlerimizi elimize alalım da bu hallerimize gülelim inşallah

Insallah bebislerimiz bizimle olsun da güleriz canim...benim adet günüm bugündü, yani öyle bekliyordum. Gecen ay 21 inde olmstum...neese hala kirmizilar yok, hayirlisi ise eger bebis olsun insallah ama degilse insallah birtakine...
Evet ya vallahi bugün tuvalete git gel oldu yaaaaa:roflol:

Peki sen Misskapris? günün gectimi?
napiyorsun???

Sorma canım ya benim de günüm geçti normalde 17 Kasımda adet olmam gerekiyodu bugün ayın 20si ne adet oldum ne belirtisi var:))))Ama çok garip duygular içindeyim.Aklıma başka şeylerde geliyo,biraz böbreklerimde ağrı hisseder gibiyim yani böbreklerde mi kasıklarda mı onu da anlamış diilim.Ama inat ediyorum hastaneye gitmeyeceğim, test de yapmayacağım Pazar sabahına kadar inşallah.Hala adet olmadıysam Pazar testimi yaparım artık ve inşallah burdan sizlere duyururum.Bugün testlerimi aldım eczaneden Allah'ım bu sabrı verir inşallah bana hemen yapmak istemiyorum çünkü negatif görmek istemiyorum

canım benim içime doğuyo sen hamiş olabilirsin benimde günüm salı 24 bakalım hiç bis sorunyokken bekliyorum 6 yıldr

canım benim içime doğuyo sen hamiş olabilirsin benimde günüm salı 24 bakalım hiç bis sorunyokken bekliyorum 6 yıldr

Ayyy gönlü kalbi temiz bi arkadaşsın sen galiba hpt_honey.Çünkü ben dayanamadım gittim test yaptım.Yuppppiiiiiii çift çizgi.Ayy gözlerime inanamadım.Daha önce yaptıklarımda görmediğim bir manzara, ama insan inanamıyo.Ya benim o halimi bi gören olsa deli derdi mutlaka.Eşim de evde yoktu(akşamları kurs veriyo)Hani ona da gösteremiyorum sence bu ne diye.Işığı kapatıyorum fenerle çizgilere bakıyorum ama 10 dk. sonunda 2. çizgi kesin belli oldu. Allahım bu anı hiç unutmayacağım.

Eşim zil çaldığında ben çoktan süprizi hazırlamıştım.O merdivenlerden çıkarken üzerine bunu aç yazıp içine testimi koyduğum zarfı kapının önüne bıraktım.O eline zarfı alıp içinden testi çıkarıp çift çizgiyi görünce yüzündeki şaşkın seviç halini hiç unutmayacağım.

Şimdi merakla pzt.nin gelmesini bekliyoruz. Pzt. hastaneye kan testine gidicez.İnşallah hevesimiz kursağımızda kalmaz.Burdan yazıcam gidişatı.

Çok mutluyum çok.Allah'ım sizlere de en yakın zamanda yaşatsın canlarım.Allah'ım hep birlikte doğum hatıralarımızı bebişlerimizin büyüme anlarını da paylaşalım inşallah.İnanın kızlar en yakın zamanda anne olacağız buna inanaın.HEpinizi çoook öptümmmm...

Hpt_honey hiç beklemediğin hiç ummadığın bir zamanda sen de yaşarsın bak bu duyguyu ben sana söyliyim.Ama aklından at gitsin şu düşünceyi.Ben ancak başka işlerle uğraşıp çok yoğun olduğum bu ay hamiş kaldım bak.Tamamen unutmuştuk bebişi mebişi.Ama bak meleğim geldi çaldı kapımızı beklenmedik bi anda.Süprizzzz yaptı.Kesinleşmeden de söylüyorum böyle ama ne bilim herşey yolunda gidecek gibi bi his var içimde.

bende aranıza yenı katılıyorum arkadaslar ınsallah bende beklıyorum ben subat ayında dogum yaptım ama bebegımı kaybettım yeterlı zaman gectı dıye dusunuyorum umarım hepımız hayırlı haberı alırız bu ay hıc belırtı yok ama:)

gecmis olsun canancim neden kaybettin bebegini ne sornu vardi:sinifsinif:

tebrik ederim cnm ya insallah kesindir ama genelde 2. cizgi silik ciksa bile hamile kabul ediliyo benim de adetime 7 gun var test yapmak icin cok mu erken

Canııım biraz sabret istersen.Ben de böyleydim hep öncesinde yapardım.Negatif çıkınca da çok üzülürdüm.Ama herşeyin bi zamanı varmış.Bekle istersen güzelim.En güzel belirti adetinin gelmemesi çünkü.Dur bi tarihin geçsin sonra denersin tatlım.Biz kadınlar kendimizi çok yoruyoruz psikolojik olarak ben takmamaya başladım bak gördüm iki çizgiyi.Sabret tatlım sabret...

misskapris gözün aydın canım inşallah benimde kırmızılar gelmez benim günüm yarın merakla bekliyorum bizim içinde dua et olumu allahım hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin canım

bebiskom;10189220]gecmis olsun canancim neden kaybettin bebegini ne sornu vardi

bebişkom bebegım rahatsızmıs 7 ayda yanı cok gec ogrendık diyaframında yırtık varmıs ve bu bır cok sorunu tetıklemıs o yırtıktan mıde yukarıya kayıyo kalpsevıyesındeydı yukardaydı mıde kalbe baskı yapmıs kalp sagda olusmus 15 saat kadar yasamıs ben bebegımı gıc gormedım zaten yanı sıcak yuzunu gormedım morgta gordum ınan cok zor gunler atlattık

slm kızlar bende kasım 25 de adet olacam 1 haftadır midem bulanıyo uykum cok geliyo meme uclarım agrıyo kasıklarım agrıyo inşah hayırlısıyla hepimiz haileyizdir bu o kadar cok calışttık ki beki kasım 25 de meyvelerini toplarız bakalım

fater21 canım bende de gebelik olabilir ve aynı şikayetler 3 gündür bendede var. gögüs uçlarım yanıyor ve çok acıyor. acaba hamilemiyiz.Allahım ıNŞALLAH

Arkadaşlar biri bana yardım etsin. bende de gebelik olabilir ve 3 gündür kasıklarım ve gögüs uçlarım yanıyor ve çok acıyor. acaba hamilemiyim.Allahım ıNŞALLAH

Kızlar bir haftadır internete giremiyordum.bağlantıda sorun vardı.Bu süre içinde hamile olduğunu öğrenenleri tebrik ediyorum.Ben adetime 10 gün ve 9 gün varken kan testi yaptırdım ve negatif çıktı.Ondan sonra da yaptırmadım acaba erken miydi yoksa o sonuç doğru mudur?Belirtileri yaşıyorum ama psikolojik mi bilemiyorum.Kan testleri kaç günde kesin sonuç verir?

Çok üzgünüm yaa, yine olmadı, bu ay beklediğimden de erken yedim kırmızı kartı mafoldumben dostinex kullanınca tam 28 günde geliyomuş diyolardı, aynen öyleymiş, 28. gün geldi gelmez olasıca mafoldumben artık dualarım bekleyenlere, benim de ümitlerim aralığa kaldı :sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…