Kasım sonunda hamile olmayı bekleyenler

Hayırlısı olsun tatlım yaa, ben de bu sabah erkenden gittim aldım testi, yapmak için tuvalete bi girdim, kırmızı kartı yemişim, bi güldüm ki kendime sorma, salak kız dedim, önce adet olmuşmuyum diye baksana dedim kaydirigubbakcemile3

Ayyy gönlü kalbi temiz bi arkadaşsın sen galiba hpt_honey.Çünkü ben dayanamadım gittim test yaptım.Yuppppiiiiiii çift çizgi.Ayy gözlerime inanamadım.Daha önce yaptıklarımda görmediğim bir manzara, ama insan inanamıyo.Ya benim o halimi bi gören olsa deli derdi mutlaka.Eşim de evde yoktu(akşamları kurs veriyo)Hani ona da gösteremiyorum sence bu ne diye.Işığı kapatıyorum fenerle çizgilere bakıyorum ama 10 dk. sonunda 2. çizgi kesin belli oldu. Allahım bu anı hiç unutmayacağım.

Eşim zil çaldığında ben çoktan süprizi hazırlamıştım.O merdivenlerden çıkarken üzerine bunu aç yazıp içine testimi koyduğum zarfı kapının önüne bıraktım.O eline zarfı alıp içinden testi çıkarıp çift çizgiyi görünce yüzündeki şaşkın seviç halini hiç unutmayacağım.

Şimdi merakla pzt.nin gelmesini bekliyoruz. Pzt. hastaneye kan testine gidicez.İnşallah hevesimiz kursağımızda kalmaz.Burdan yazıcam gidişatı.

Çok mutluyum çok.Allah'ım sizlere de en yakın zamanda yaşatsın canlarım.Allah'ım hep birlikte doğum hatıralarımızı bebişlerimizin büyüme anlarını da paylaşalım inşallah.İnanın kızlar en yakın zamanda anne olacağız buna inanaın.HEpinizi çoook öptümmmm...

canımmmmmm nekadar sev,nd,m bilemezsin gözlerim doldu okurken ay dünyanın en mutlusu oluyor dimi insan bende geçen sene tam bu ay bu zamnda öğrenmiştim ama boş gebelikti hesaplamalarıma göre yarın olmam lazım inşllah bende senin kadar mutlu olurum nekadar süredr istiyodun canım çok haklısın bu duyguyu atmak için kendi dükkanıma biriyle iş yeri açtım ve bıraktım ne paramı verdşler nede dükkanımdan çıkıyolar anlıcan çokk zor günler içindeyim çokk inşallah yarınlarm aydınlık olursenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Hpt_honey hiç beklemediğin hiç ummadığın bir zamanda sen de yaşarsın bak bu duyguyu ben sana söyliyim.Ama aklından at gitsin şu düşünceyi.Ben ancak başka işlerle uğraşıp çok yoğun olduğum bu ay hamiş kaldım bak.Tamamen unutmuştuk bebişi mebişi.Ama bak meleğim geldi çaldı kapımızı beklenmedik bi anda.Süprizzzz yaptı.Kesinleşmeden de söylüyorum böyle ama ne bilim herşey yolunda gidecek gibi bi his var içimde.

Cok sevindim canim...Allah gönlüne göre vermis canim, o kadar sevindimki....insallah hayirlisiyla zamani gelince bebisini alirsin kucagina canim....dualarini bizden eksik etme:emir_bebek::nazar:

Çok üzgünüm yaa, yine olmadı, bu ay beklediğimden de erken yedim kırmızı kartı mafoldumben dostinex kullanınca tam 28 günde geliyomuş diyolardı, aynen öyleymiş, 28. gün geldi gelmez olasıca mafoldumben artık dualarım bekleyenlere, benim de ümitlerim aralığa kaldı :sinifsinif:

Canım üzülme çünkü bir sonraki aya hamile kalabilmen için en çnemli şart psikolojik olarak kendini iyi hissetmen.Benim umudum hala devam ediyor.Ama adete 9 gün kala kan testi negatif çıktı.Doğru mudur bilemiyorum.

YaA kızlar ben umutlanmak istemiyorum ama 28 inde adet günüm ben dün kan testine baktırdım ama kocaman bir 0 çıktı.Hamilelik yok.Erkenmi baktırdım yinede bi umut varmıdır dersiniz

Merhabalar,
Son 6 aydır olduğu gibi bu ayda gebelik bekleyenlerdenim laelaelaelaelae
Adet tarihim 28 Kasım... 5 gündür kasıklarımda ağrılar var.. Geçtiğimiz aylarda da bir çok belirti hissetmeme rağmen adet olmuştum. O nedenle çok da kendimi dinlemek istemiyorum. Sadece 28 Kasımı bekliyorum :eek:
NAZO, Benimde günler öncesinde kan testi yaptırmışlıklarım var. =) Biraz sabırlı olup adet gününün yaklaşmasını beklemek çok daha doğru. Kişiye göre değişiyor kan testinin pozitif çıkması.. Bazı kişilerde geç döllenme oluyor ve adet günü geçtikten sonra ancak kanda B-hcg görünebiliyor. Bazı kişilerde ise adete 7-8 gün kala bile öğrenebiliyor. Kimbilir sen hangi gruptasın?

arkadaşlar merhaba ben 3 senelik evliyim son 6 ay hep olsun olsun diye milyonca sey yaptım sonra boşverdigim bir zamanda kasık agrısıyla dr gittim bi baktım gebeyim sonra 7 haftanın sonunda kalp atımı olmadıgından 14 ekimde kürtaj oldum 9 kasımdada adet oldum ve hiç korunmadım şimdi dua ediyorum allahı yardım et bebegim olsun diye umarım bu ay olur...hamilelik belirtileri tamamen psikolosik ama benim tek fark ettigim geceleri uyuyamıyordum ve 1 saat bişey yemiyeyim elim ayagım titriyordu ben o ay hamile kaldım allah hepinize bebek nasip etsin

slm arkadaşlar benimde 27 kasım adet tarihim işallah olmam kaç aydır uraşıyoruz geçen ay düşük yaptım onun 1 yıl öncesinde boş gebelik doktor herşey yolunda dedi işallah bu ay hamiş olurum bu gün belim çok ağrıyo sanki hastalancakmışım gibi kasıklarım sızlıyo işallah hepimiz hamiş kalırız

merhaba benimde aralık 6 gibi adet görmem gerekiyor ama hemen karnım acıkıyor ve sürekli uyumak istiyorum ...
sizce bunlar hamilelik belirtisi olabilirmi???
hadi hayırlısı kızlar
inşallah yüce rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder bizlere

28inde adet olmam gerekiyor. Dayanamayıp bu sabah idrar testi yaptım.. Ve kocaman tek çizgiyi gördüm zemuszemus
Sabırsızlıkla bekleyen herkesin duaları kabul olur inşallah...

Kızlar bugün 12 ye randevu aldım, doktora gidiyorum, kan testi yaptırıcam, beklenen adet günüm yarındı ama dünden beri hafif kahverengi lekelenmelerim oluyo, ve fena halde bel ve kasık ağrım var, dua edin nolur, dualarınıza öyle çok ihtiyacım var ki :gitme:

Kızlar bugün 12 ye randevu aldım, doktora gidiyorum, kan testi yaptırıcam, beklenen adet günüm yarındı ama dünden beri hafif kahverengi lekelenmelerim oluyo, ve fena halde bel ve kasık ağrım var, dua edin nolur, dualarınıza öyle çok ihtiyacım var ki :gitme:

İnşallah güzel haberlerle dönersin....
Hangi hastaneye gidiyorsun? Doktorundan ve hastaneden memnun musun?

İnşallah güzel haberlerle dönersin....
Hangi hastaneye gidiyorsun? Doktorundan ve hastaneden memnun musun?

Canım ben Samsun'dayım, Anadolu hastanesine gidiyorum doktorumdan da çok memnunum, bi de hamiş kalabilsem daha da memnun olacam inşallah kaydirigubbakcemile3

Amin tatlım, inşallah :Saruboceq: şimdi gidince muhtemelen ultrasonda bakar önce, sonra kan tahlili ister, sonucu da akşama doğru çıkar, döner dönmez yazıcam hemen, umarım kötü bişey yoktur yaa benneyaptımki

Amin tatlım, inşallah :Saruboceq: şimdi gidince muhtemelen ultrasonda bakar önce, sonra kan tahlili ister, sonucu da akşama doğru çıkar, döner dönmez yazıcam hemen, umarım kötü bişey yoktur yaa benneyaptımki

Ben de her ay olduğu gibi ama daha güçlü bi ihtimalle bu ay hamile olduğumu düşünüyordum. 27sinde adet tarihim.. Dayanamayıp idrar testi yaptım ve negatifi gördüm senağlama
belki erken yapmışımdır diye kendimi teselli ediyorum...
Allah herkesin gönlüne göre versin.. Biz pkolulara SABIR!...
soyismin mi karasu ?

Ben de her ay olduğu gibi ama daha güçlü bi ihtimalle bu ay hamile olduğumu düşünüyordum. 27sinde adet tarihim.. Dayanamayıp idrar testi yaptım ve negatifi gördüm senağlama
belki erken yapmışımdır diye kendimi teselli ediyorum...
Allah herkesin gönlüne göre versin.. Biz pkolulara SABIR!...
soyismin mi karasu ?

Evet canım soyadım karasu :)

arkadaşlar mrb...aranıza yeni katılıyorum..ben bu ay klomen kullandım..arkasından çatlatma iğnesi oldum..iğneyi 13 kasımda oldum.1 hafta boyunca gün aşırı ilişki...klasik doktor talimatı..regly tarihim 29 kasım..daha 5 gün war..ama ben bugün test yaptım.negatif çıktı..sizce ne kadar doğrudur?????????

X