Kasım sonunda hamile olmayı bekleyenler

slm arkadaşlar benim adet tarihimde 17 kasımdı ve bir gün gecikti sanırım fazla umutlanmak istemiyorum ama içim içimi yiyor 16 kasımda test yaptım ama malesef bir an önce adet olmazsam sanırım dengemi kaybedicem test yapmamk için zor duruyorum inş rabbim tüm isteyenlere sağlıklı sıhatlı hayırlı bebişler nasip etsin

Denizcim senin adetin gecikmiş miydi? 121 olduğuna göre bikaç gün geciktikten sonra baktırdın heralde, idrar testi yapmış mıydın merak ettim yaa, fisfisfis

arkadaşlarrr hamileyim bhcg değerim 121 çıktı.sonucu alır almaz ilk sizler için dua ettim.bu duyguyu en kısa sürede tadarsınız inş.......:teytey::teytey::teytey::teytey:

Tebrikler canim, Allah kazasiz belasiz zamani gelince kucagina almayi nasip etsin....

arkadaşlarrr hamileyim bhcg değerim 121 çıktı.sonucu alır almaz ilk sizler için dua ettim.bu duyguyu en kısa sürede tadarsınız inş.......:teytey::teytey::teytey::teytey:

tebrikler cnm insallah bizde kasim bitmeden hamileyimmmmmmmmmmmm diye bagiririz

deniz tebrik ederim canım allahım inşallah sağlıcakla kucağına almayıda nasip eder bizim içind dua et şunun şurasında günüme ne kaldı inşallah kırmızılar gelmez...

ya kızlar ben adetimin 18. günündeyim ve yumurtalıklarımda agrılar hissediorum batma gibi bazen hassasiyet gazım oluyo midemde pek iyi sayılmaz popoma dogru belim agrıor
midemi ve gazımı havalara yoruorum heves etmemek icin ama kasıklarımda kesin bise var ya(insallah) hamileyim yada baska bise baska ne olabilir kızlar esime solemedim ayaklandırmayayım die
lütfen yardım enfeksiyon mu acaba

denizcim tebrik edrim..allah sonuna erdirsin inş. sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin rabbim..arkadaşlar bende kasım sonunu bekleyenderdendim ama olmadı..kasım 2o. adet günüm..dün akşam gördüm kırmızılarıı:sinifsinif:ne yapalım kısmet değilmişş..umarım aralıkta tutar..:Saruboceqpuyorumnanaktan

tşk ederim kızlar..DARISI SİZLERE İNŞŞŞŞ.... adetim 19 yani buğündü ama ben 15 anladım hamile olduğumu.. ilk olarak idrar renginden sonra aşırı gaz oldu.16 akşamı idrar testi yaptım.2.çizgi çok hafif pembeydi.sonra kan testim 121 çıktı.dr daha gitmedim cumartesi günü gidicem..kendiniz dinlerseniz ark anlarsınız.ben wc sona bakıyodum rengine....sonra kasıklarımda ağrı olmaya başladı.birde tam karnım segriyodu aradaa...ALLAH OLMAYANLARA NASİP ETSİN İNŞ...(yani adet günüm gelmeden anladım.çünkü adet geçikmesini beklicek kadar sabırlı değilim malesef. 2 ay önce kürtaj olduğum için olcakmı olmucakmı diye deliriyodum)

Hatice cim üzülme, ki üzülmedigini görüyorum ne güzel, insan moralini yüksek tutmali...bende bugün adet günüm bakalim nolcak...umudum yok aslinda ama bekliyom yinede...
hic doktora gittinmi??

Benimde adet tarihim 17 Kasımdı ama bugün 19 Kasım olmasına rağmen hala olmadım:)İnşallah da olmam daha doğrusu hayırlısı bakalım.Ama elim gebelik testine gitmiyor.Bundan önceki aylar da çok yapmıştım ama hep negatif çıkmıştı.Bu defa kararlıyım Pazardan önce test yapmam.Ama nasıl merak ediyorum anlatamam size.

Insallah hamilesindir canim...parartesi yaparsin testi dedgini gibi biraz bekle...
Belirtilerin varmi??
Hadi insallah bebis seninledir

hatice üzülme daha aralık var demiiii....sen kendine ii bak sıcak tut kendini, stres yapmamaya çalış.allah herkeze nasip etsin inş..

ya kızlar benimde üç gün kaldı ama bende heves etmek istemiyorum hiç yoksa kursağımda kalır diye korkuyorum dua edin ne olur rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun inşallah:Saruboceq:

Burdada kimsecikler yok....ama insallah bebislerimiz bizimledir ha ne dersiniz???

Kızlar yaa ben çooook merak ediyorum ikide birde wcye gidiyorum adet oldum mu acaba diye ama yok. Karnım ağrıyo ama adet zamanındaki ağrı gibi de diil,böyle kasıktan bi sancı,kalçama ağrı giriyo.Ayy hemen gebeliğe yormak istemiyorum ama eldemi?Allah'ım umarım hamileyimdir.Bi de içime bi korku düştü, böbrek rahatsızlığım var onla ilgili adet gecikmesi falan mı yaşıyorum diye.Hayırlısı rabbim hepimize hayırlısını versin.Ya bide eşim de bilir adet tarihlerimi biz deli gibi başladık şimdiden birbirimize annecik babacık demeye:)Öfff komedi gibiyiz dimi.Allah'ım bu merakı yaşayan arkadaşlarımız vardı zamanında dalga geçerdik onlarla şimdi daha beter olduk vallakaydirigubbakcemile3

Aferdesiniz ama sanki kafayi yicem gibi, ikide bir bende tuvalete gidip duruyom, henüz rahatsizlanmadim, ki bu iyi ama neyse bilmiyorum kirmizilarin gelecegini hissediyorum...karnim agriyor arada bir sanci falan oluyor...hayirlisi yaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…