Kasım sonunda hamile olmayı bekleyenler

esperanza9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2009
24
0
Ben aranıza yeni katıldım.forumu ilgiyle takip ediyorum.kasım 25 adet tarihim.karnım ve kasıklarım ağrıyor.bugün de sağ bacağım çok ağrıyor.ilişkiden 3-5 günde böyle belirtiler olur mu?Çok merak ediyorum.kasım sonunu bekleyenler belirtileriniz var mı?

bizde daha bebek için yeni adım attık canım bakalım hayırlısı gerçi dünde benim babamlarda bacağıma ağrı girdi ama klima vardı belki o çarpmıştır beni diye umursamadım doğrusu hakkımızda hayırlısı olsun canım kendini çok fazla dinleme zamana bırak sonra hamiş olmassan çok üzülürsün :teselli:

kızlar benim de 8 günüm var adetime..ben de bulantı var tüm gün ara ara yokluyo bi de kasıklarımda ara ara ağrı oluyo..sizce hamilelik olabilir mi kızlar
??10.günden başlayarak gün aşırı ilişkiye girdik..hayırlısı bakalım dua edin nolur

Kızlar benim dün gece sağ bacağım çok ağrıdı ama hamile kalanlardan adete 10 gün kala hangi belirtiler oluyormuş öğrenmek istiyorum.Umarım hepimiz kasım sonunda mutlu haberi alırız.Ben yarın doktora gideceğim.Progesteron testi yapılacak.Orda değerin yüksek çıkması da hamileliği gösteriyormuş.

insallah bende kasim sonu hamile olurum........Allah kismet ederse kizlar olsun beeeee artik....ama kismet degilsede olmasin...hayirlisi...
Gögüslerim agriyor, karnim da agri var, yorgunum....ne bileyim, aslkinda adet belirtilerini yasiyorum sanki!!!! benimde 5 günüm kaldi adetime, hade bakemmmmmm

benimde 7 günüm var hasta olmama bende bekliyorum inşallah olmam hayırlısıyla ben geçen hafta dan beri bel ağrısı çekiyorum ayriyetten hasıklarımda ara ara sancı yapıyor bu ay çok çalıştımkaydirigubbakcemile hayırlısı bakalım

benimde kasım 20 ama hiçbir belirtiyok ne adet adına nede hamişlik adına.hakkımızda hayırlısı...

Ay ne güsel, kasım sonunu bekleyen ne çok anne adayımız varmışzemuszemus benim de kasım 25 beklenen adet tarihim, göğüslerimde sızlama var bugünlerde ama onu prolaktin hormonumun aşırı salgılanmasına bağlıyorum, bende de hiç belirti yok daha ama hayırlısı bakalım, 9.unda bi başladık çalışmalara daha düne kadar çalıştık valla, inşallah olur:Saruboceq:

arkadaşlar benim adet günüm de 2 gün geçti. yani 31 günde bir oluyodu genelde ama bugün 34. gün. belirti falan yok hiç bişey hissetmiyorum ama çok fena belim ağrıyor bide dokununca göğüs uçlarım acıyo. evde test yapsammı acaba yoksa çok mu erken. hayal kırıklığına uğramak istemiyorum hiç.

slm kızlar
bende 19 kasımı iple çekiyorum.dersimize çokk ii çalıştık :) bakalım kısmet artık.ben eylül 15 düşük+kürtaj oldum.anlıcanız bende daha çok heycan var olcakmı olmucakmı.şuanda hiçbir belirti yok gibi.ilk hamileliğimde adet olmadan anlamıştım....ALLAH HERKEZE NASıP ETSıN KIZLAR...son 3 günnnn.3-2-1

Ya kızlar biraz önce başka bi topikte gezinirken okudum, dostinexle hamile kalma ihtimali çok düşükmüş, ya bu konuda bilgisi olan var mı, ben daha bu ay başladım, doktor prolaktin hormonun fazla salgılanıyo dedi dostinex verdi akannehir biz de bu ay yumurtlama gününü tam tutturmuştuk çalışmalarda, belki bu ay olur diye ümitleniyoduk saf saf :sinifsinif: dostinex kullanarak hamile kalan var mı aranızda, ya da bi bilgisi olan, lütfen cevap verin:Saruboceq:

kızlarr benimde 25 kasım günüm insallah gelmez bugün biraz midem agrıyo bide göğüsümün ucu kocamandı sabah ama o soguktan oldu galiba:KK70:

hepimiz insallah hamile kalırız ben zaten 5 gün öncesinden basları testlere hastalık benimkisi:KK70: bagımlıyım teste:KK70:

Valla ben de öyleyim de eşim çok kızıyo, aklını kaçıracaksın kendini dinlemekten, yeter artık sal gitsin diyo:sinifsinif: ama ben yine dayanamıyorum, gizli gizli yapıyorum artıkzemuszemus

merhaba arkadaşlar bende yenı üye oldum ama sık sık bakıyordum sorulara neyse bende kasım sonunda hamile kalmak istiyorum ayın 2 sinden beri yoğun çalışıoruz 26 sında adet olmam lazım günümün gecmesını beklemek benı sabırsızlandırıyor suana kadar pek belırtı yok ekım ayının 26 sında dogum kontrol hapını bıraktım bu ay haptan sonra ilk denememiz sizce tutarmı hemen...

Valla ben de öyleyim de eşim çok kızıyo, aklını kaçıracaksın kendini dinlemekten, yeter artık sal gitsin diyo:sinifsinif: ama ben yine dayanamıyorum, gizli gizli yapıyorum artıkzemuszemus

benim kocamda aynı yeter artık boş ver diyor ama boş verilmiyor işteakannehir

merhaba arkadaşlar bende yenı üye oldum ama sık sık bakıyordum sorulara neyse bende kasım sonunda hamile kalmak istiyorum ayın 2 sinden beri yoğun çalışıoruz 26 sında adet olmam lazım günümün gecmesını beklemek benı sabırsızlandırıyor suana kadar pek belırtı yok ekım ayının 26 sında dogum kontrol hapını bıraktım bu ay haptan sonra ilk denememiz sizce tutarmı hemen...

canım ne zamandır doğum kontol hapını kullanıyorsun eğer çok kullanıyorsan bırakır bıkamaz tutmuyor bebek

X