Kasım sonunda hamile olmayı bekleyenler

bende 18 kasım ı bekliyorum arkadaşlar. 2 gün kaldı... bazen sabırsızlanıyorum ama genelde relax... çok yoruldum ya ümit etmekten... kendimi dinlemek yıpratıyor

temmuz ayında başlamıştım ekım ayında bıraktım 4 kutu kullandım inşallah bu ay tutar daha sonraya kalmasını hiç istemiyorum dua edin...

temmuz ayında başlamıştım ekım ayında bıraktım 4 kutu kullandım inşallah bu ay tutar daha sonraya kalmasını hiç istemiyorum dua edin...

a ay ictin galiba, ve yeni biraktim diyorsun...insallah olur. Ben 8 ay ictim, biraktim ve bu ay 3 ayim olacak eger olmazsa...insallah Allah nasip eder de olur
Kolay gelsin beklemeler..zemuszemus

araniza ben de yeni katildim.. 21 kasimda gunum, acikcasi dune kadar goguslerimde hassaslik ve kasiklarimda agri vardi. Bugun gecti:KK43: 5 gun daha bekleyecegim anlayacagim bakalim neler oluyor ama cok sabirsizim:KK43:

29 kasımı bekliyorum iple hayırlısı hepimiz için dün yiğenlerimiz geldi ikiside kız dünya şekerleri çok tatlılar onları görünce anne olmayı gerçekten çok arzu ettim hayırlısı bakalım yeni başladık ama üzümü alırız İnşallah:Saruboceq:

29 kasımı bekliyorum iple hayırlısı hepimiz için dün yiğenlerimiz geldi ikiside kız dünya şekerleri çok tatlılar onları görünce anne olmayı gerçekten çok arzu ettim hayırlısı bakalım yeni başladık ama üzümü alırız İnşallah:Saruboceq:

insallah cnm insallah isteyen herkeze versin rabbim benimde adet tarihim 27 kasim bayram gunu eger kirmizilar gelmezse cifte bayram yasicam insallah

Günaydın kızlaaaaaaaaaaaaaaaar zemuszemus henüz herkes uyuyo galiba, geldiğinizde size çok önemli bişey anlatıcaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam yerimseniben

ben burdayım anlatabilirsin
:ecrin_bebek:

ha bide bunu sizinle paylaşmak isitoyurum
fikirlerinizi almak için. pozitifmi yoksa hayal mi

slm kızlar hastalanmama 2 kaldı ama ben dün akşam dayanamayıp test yaptım 2. çizgi çok silik çıktı.ilk hamileliğimdede öle çıkmıştı.inş hamileyimdir kızlar.gögüslerim aşırı sızlıyo gaz var ve belim ağrıyo.bütün belirtiler var yani.ayşegül2 cnm sende hamişsin sanırım(bana göre kesin hamilesin:) ALLAH hepimize nasip etsin inş....

slm kızlar hastalanmama 2 kaldı ama ben dün akşam dayanamayıp test yaptım 2. çizgi çok silik çıktı.ilk hamileliğimdede öle çıkmıştı.inş hamileyimdir kızlar.gögüslerim aşırı sızlıyo gaz var ve belim ağrıyo.bütün belirtiler var yani.ayşegül2 cnm sende hamişsin sanırım(bana göre kesin hamilesin:) ALLAH hepimize nasip etsin inş....

inşallah dediğin gibidir. benim ilk bebeğim (eğer öyleyse) ve hayatımda ilk kez test yaptım. o yüzden bu konuda acemiyim biraz. sendeki belirtilerin aynısı bendede vardı. bu durumda ben hamileysem sende hamilesindir
:kedi:

inş ayşegül. ilkini 8 haftalıkken düşük yapmıştım...çook çokk heycanlıyım .düşük+kürtaj olduğum için biraz karamsardım...ALLAH HERKEZE NASİP ETSİN İNŞ..

Kızlar ben günlerdir kendimi alamıyorum düşünmekten, yumurtlama günüm 9 kasımdı ve o gün ve öncesinde bikaç gün, hatta sonrasında da , dikkatli bişekilde çalıştık bu ay, çok da umutluydum olacağına, bikaç gündür de fena halde gaz problemim, kasıklarımda sancılar, sık idrara çıkma, bel ağrısı gibi problemlerim var, öyle ki eğilip kalkarken kasıklarım fena halde rahatsız oluyor, bunların bazı günler hepsini, bazı günler birkaçını yaşıyorum ama genel olarak böyle, ayrıca normalden biraz fazla akıntım olduğunu da söyleyebilirim.
Herneyse ben böşye kendimi öyle çok dinliyorum, öyle çok kafaya takıyorum ki, artık eşim de bu durumdan rahatsız olmaya başladı, dün akşam dalga geçti benimle, adetin yaklaştı ya yine psikopata bağladın sen diye.
Ben de gece uyuyuncaya kadar sürekli dua ettim, "Allah'ım nolur bi işaret gönder, yü rüyamda ya da başka türlü bi işaret, ümidimi kıracak ya da güçlendirecek bişey, nolur :Saruboceq: "diye yalvardım.
Ve dün gece rüyamda eşimin bana yüksek sesle, "yeter artık beklediğimiz, var mı yok mu net bişey söyle bana artık, evet mi hayır mı..." diye bağırdığını hatırlıyorum, ve ben hamile olup olmadığımı da bilmediğim halde, bi kuvvet bana orda güçlü bi şekilde "EVET" dedirtti. İlginç olan başka bir durum da şu ki, bu eveti rüyamda söylerken aynı zamanda gerçekte de söylemişim. Eşim beni uyandırdı ve neden bağırdın öyle evet diye dedi.
İşte böyle bi olay yaşadım. Sizce bu bi işaret mi, yoksa eşimin dediği gibi ben yine psikopata mı bağladım :uhm:

Bayan karasu gördüğün rüya bilinçaltı olabilir,bir işarette olabilir bunu bilemeyiz.Bence beklemekten başka çare yok.Çokta kafana takma.Bende senin gibi sabırsızlıkla bekliyorum ama başka çaremiz yok.Olmazsa bile üzülme lütfen.Ne zaman test yapmayı düşünüyorsun.

canım benim insallah hamişsindir benimde yumurtlamam 9 kasımdı o günde evlenme yıldönümümüzü:) insallah hamişizdirr

İnşallah kızlar, inşallah :Saruboceq: öyle çok istiyorum ki , bu arada ben evde test yapmaya bu hafta sonu başlicam, kan testi için de bayram dönüşünü bekleyemem heralde, idrarda çıksa da çıkmasa da haftaya çarşamba kan testimi yaptırırım canım Allah izin verirse. Zaten Çarşamba ayın 25 i oluyo, beklenen adet tarihim. İnşallah hepimizin olur bu ay da çifte bayram yaparız...:Saruboceq:

merhaba hamiş olmayı benim gibi dört gözle bekleyen bayanlar! biz 6 aydır deniyoruz olmuyor :KK43: geçen ay adetimin 2. günü dr hormon testi istedi ama işten izin alamadım. Çalışmalara devam ediyoruz. Kasımın 24 ü adet günüm iple çekiyorum umarım dr.a gerek kalmadan hamile kalırım.Rabbim benim gibi bebek dileyen herkesin yardımcısı olsun..

bayankarasu Çok stres yapmışsın canım .Eğer olumsuz çıkarsa çok üzüleceksin ve koca bir ay gözünde büyüyecek...biraz rahat ol,kendini dinleme inan bu belirtileri psikolojik olarak insan kendisi yaratabiliyor.Tabiki gönül ister hepimiz istediğimiz an hamile olalım.
Şuan kendimi dinlesem midem bulanıyor sanki desem,inan hemen öhürür istifra edebilirim ama bu midem bulandığından değil beynime öyle bir komut verdiğimden psikolojik olarak olur.
Sitede de çok örneği var günlerce ne belirtiler yaşıyorlar bunları okuyanlar da kesin hamişsin bende de şöyle oldu böyle oldu derken...sonunu düşünmeden umutlandırıp,daha sonra üzülmesine sebep oluyorlar ...Sonra bir bakıyorsunuz beklenen gün gelmiş ve adet olmuşsunuz ... ve yaşadığınız hayal kırıklığıyla başbaşa kalıyorsunuz.
mafoldumben
Yazdıklarımı sakın yanlış anlama canım biraz genel bir yorum oldu.Sen üzerine düşeni yapmışsın şimdi sabırlı olmalı ve Allahtan hayırlısını isteyip beklemelisin.

X