Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

benide ekleyin listeye kızlar..İnşallah isteyen herkese yüze rabbim annelik duygusunu yaşatır,hayırlısı ile...amin..amin..amin...

7Kasım benimde...Bu mübarek cuma gününde dualarımızı kabul et allahım..Burada olan olmayan,gönlünden anne olmayı isteyen herkese hayırlı evlatlar ver allahım..Öncelikle sana hayırlı kullar olacak,sonra ailesine devletine,milletine ve tüm insanlığa hayırlı olacak evlat ver bizlere yüce rabbim...
Amin..(Arkadaşlar evde kendi ettiğim duamı sizlerle de paylaştım)İnşşallah kabul olur..Çift çizgiler ve 5 in üzerinde değerlerle hayırlısı ile karşılaşmak ümidiyle herkese selamlar...

hayırlı cumalar kızlar benımde adetım dun bıttı bugun calısmalara baslıcaz hadı bakalım hakkımızda hayırlısı pazartesıne kadar ovulasyon testıde alcam ona gorede yapcaz ama bakalım

ne güzel yazmışsın yüreğine sağlık

çok istemiştim aralık annesi olmayı olamadım malesef her ay hüsran

senin adına çok sevindim ama sağlıcakla kucağına alırsın inşallah

Canım benim amin inşallah Allah'ım ssanada minik bir melek nasip eder

Kasım Ayı için Dua Listesi
1. goks3l - 1 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!
2. cevizlikek - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
3. esraersoy - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!

4. endlesslove - 4 Kasım
5. winx perisi - 6 Kasım
6. mutluluk84 - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
7. mevr - 7 Kasım
8. serap bilbey - 7 Kasım
9. senemcim - 7 Kasım
10. hstc - 8 Kasım
11. denis_34 - 8 ya da 10 Kasım
12. nurun - 9 Kasım
13. ayaznaz - 12 Kasım
14. sudecan - 12 Kasım
15. Oyaz_08 – 12 Kasım
16. minikyaramaz - 13 Kasım
17. AskAsk - 13 Kasım
18. gamzemir - 15 Kasım
19. exporter - 16 Kasım
20. SevdeBilge - 17 Kasım
21. bananickkalmamis - 17 Kasım
22. Muhsana - 17 Kasım
23. Ak_kap - 17 Kasım
24. elfy - 17 Kasım
25. gamzelim.66 - 20 Kasım
26. miray_80 - 22 Kasım
27. love_honey - 24 Kasım
28. melisax - 26 Kasım
29. naciye00 - 26 Kasım
30. aysglbrkn - 27 Kasım
31. landarch - 30 Kasım

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına Sen yardım et ya Rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya Rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

(haticesu arkadaşımızın tavsiyesi olan bu duayı da dilediğiniz kadar okuyun: Rabbi la tezerni ferden ve ante hayrul varisi)
Kaynak:
Enbiya Suresi 89.Ayet:"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)." - "Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti."

Dua etmeye devam! Hepimiz birbirimiz için dua edelim lütfen!

Not: Günü gelenler bu başlığa durumunu yazarsa güncelleme yapabiliriz.

Kızlar goks3l'den haber alan var mı? Durumu nasıl acaba? Doktora gitti mi, merak ediyorum. İnşallah gelince bizi bilgilendirir. Kasım ayında güzel haberlerinizi bekliyoruz kızlar. Çifter çifter çizgi haberleri verin bize.

günaydıııın
beklenen tarihim 4 kasımdı yine geciktim ateşim yüksek ama umutsuzuum

merhaba cnm,neden umutsuzsunki cnm inş bak ateşinde yüksekmiş inş bebeğin seninledir ve bize güzel haberleri verirsin,hiç belirtin filan yokmu tatlım....
günü gününe oluyorsan eğer bugünde ayın 5i inş hamilesin inş inş.

inş cnm rabbim herkezin gönlüne göre versin inş.
sevdebilgecim senin hiç çocuğun varmı tatlım yoksa ilkmi olucak inş?

göğüslerim şiş ve sızlıyor belim ağrıyor bunlarıda belirtiden saymıyorum

inş cnm rabbim herkezin gönlüne göre versin inş.
sevdebilgecim senin hiç çocuğun varmı tatlım yoksa ilkmi olucak inş?

Ay yok maalesef. 5 aylık evliyim. Çok istiyorum. Tek başına yapılabilseydi şu çocuk, şimdiye 9 doğururdum sanırım.

Allah isteyen herkese sağlıkla versin inşallah.

endlesslove, çok merak ediyorum. Çift çizgi haberlerin ver hadi bize.

kızlar bu ateş yumurtlama gününden sonra düşüyor sonra adete kadar yükseliyormuydu nasıldı bu ya bilen varsa yardım edebilrmi bana benim 3 gün önce 37 di bu sabah 36,2 çıktı yükselmesimi lazım bu arada beklenmeyen adetime 14 gün var

selam arkadaslar ; umutla bekleyen anne olmayı dileyen herkesin duaları hayırlısıyla kabul olur insallah.

beni de listeye ekler misiniz ; 15 kasım beklenmeyen adet tarihim..

merhaba kızlar bende kasım da hamıle kalmayı planlıyodum ama malesef 3nde regl oldum.benıde lısteye eklersenız cok sevınırım rabbım cumlemızın gonlune gore versın.beklenmeyen tarıh 1 aralık

iyi akşamlar arkadaşlar.bugünde akşam oldu.bir gün daha bitti sayılır:)
nasıl gidiyor bekleme döneminiz.arkadaşlar neden hiçbişey yazmıyorsunuz topiğimizi biraz hareketlendirsek diyorum.herkes kendinden biraz bahsetse mesela.sanırım çoğunuz yeni evlisiniz.tedavi gören arkadaşlar varmı aranızda?yada eşinde veya kendinde problem olan?
bu ateş mevzusuna bende takılıyorum.bugün yüzüm yanıyor sanki benimde.ama nedendir anlamadım.bakalım devam edecekmi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…