Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

Hoş geldiniz aramıza yeni katılanlar. Bilindiği gibi bu liste buradaki güzel ortamın daha büyük bir enerjiyle, daha güzel bir istekle devam etmesi için açıldı. Bu liste dua listesi. Aramıza her gelen arkadaş, bu listedeki kişiler için dua ederse çok mutlu oluruz. Birbirini hiç tanımayan ama aynı amaç için burada toplanan, Kasım ayında hamile olmayı hayal eden kadınlar, bu başlık altında bir araya gelerek birbirimize destek olmak istiyoruz. Aramızdan hamile kalanların sevincini paylaşacağız. Bu ay hamile kalamayanlara da dua etmeye devam edeceğiz ki daha sonraki aylarda inşallah bu mutlu haberi bizimle paylaşsınlar. Lütfen birbirimize dua etmeye devam edelim. Özellikle anne adayları, onların dualarının çabuk kabul olacağına inanıyorum. Lütfen bebek bekleyen anne adayları, bize dua edin.

Kasım Ayı için Dua Listesi
1. goks3l - 1 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!
2. cevizlikek - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
3. esraersoy - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!

4. endlesslove - 4 Kasım
5. winx perisi - 6 Kasım
6. mutluluk84 - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
7. mevr - 7 Kasım
8. serap bilbey - 7 Kasım
9. hstc - 8 Kasım
10. denis_34 - 8 ya da 10 Kasım
11. nurun - 9 Kasım
12. ayaznaz - 12 Kasım
13. sudecan - 12 Kasım
14. Oyaz_08 – 12 Kasım
15. minikyaramaz - 13 Kasım
16. AskAsk - 13 Kasım
17. gamzemir - 15 Kasım
18. exporter - 16 Kasım
19. SevdeBilge - 17 Kasım
20. bananickkalmamis - 17 Kasım
21. Muhsana - 17 Kasım
22. Ak_kap - 17 Kasım
23. gamzelim.66 - 20 Kasım
24. miray_80 - 22 Kasım
25. melisax - 26 Kasım
26. naciye00 - 26 Kasım
27. aysglbrkn - 27 Kasım
28. landarch - 30 Kasım

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına Sen yardım et ya Rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya Rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

(haticesu arkadaşımızın tavsiyesi olan bu duayı da dilediğiniz kadar okuyun: Rabbi la tezerni ferden ve ante hayrul varisi)
Kaynak:
Enbiya Suresi 89.Ayet:"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)." - "Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti."

Dua etmeye devam! Hepimiz birbirimiz için dua edelim lütfen!

Not: Günü gelenler bu başlığa durumunu yazarsa güncelleme yapabiliriz.

çok fazla göbeğim ve belim ağrıyor inşallah kırmızı kart için değildir.bilgisayar bile biraz eğilip bakınca göbeğimde acayip batmalar oluyor dik durmam gerekiyor. neyi gösterir bilemem ama merakla bekliyorum. yarın evlilik yıldönümümüz 4 yıl bitip 5 ci yıla gireceğiz ilk zamanlar bebis istemedik 1 yıldır istiyoruz bu seferde o bizi bekletiyor. acaba yarın bi kan testi yaptırsammı 3-4 gün önceden acaba ne sonuç çıkar kötü çıkarsa günüm dahada mı kötü olur ki? of cok kararsızım yoksa evde kendim idrar testi mi yapsam?

kızlar herkese merhaba bu ay inşallah çift çizgiyi görürüz .Düşük yaşamış biri olarak 8 aydır bekliyorum .Heray umutlanıyorum bu ay artık çiftçizgi olsun artık diyorum ve umutla bekliyorum .Allah isteyen herkese nasip etsin umutlu olun kızlar birgün bizde bu mutluluğu tadıcaz Allahın izniyle İNŞALLAH.... 17 Kasım kızlar benide yazın herkese bol bol şans diliyorum :))

bence beklemelisin...! inş kırmızıyı görmeyip çift çizgiyi görürsün...!

inş. sende hamişsindir...!

düşük sebebin neydi?

canım bence günün geçmeden evde idrar testi falan yapayım deme.çok büyük hayal kırıklığı oluyor.kan testi içinde acele etme derim ben.nasılsa az kalmış biraz daha sık dişini bence.negatif sonuç kırmızıları görmekten daha çok üzüyor insanı bana göre.inş.miniğin sana tutunmuştur ve güzel bi hediye olmuş olur 5.yılınıza...

minikyaramaz teşekkür ederim inş.hamileyimdir.Sen de mi bekliyorsun allah herkesin gönlüne göre versin düşük sepebim ben çok derin araştırmalar yaptırdım ama çok şükür bişey çıkmadı başta pıhtılaşma dendi sonra pıhtılaşma olmadığı çıktı 8 haftalıkken karnımda kalbi durmuş miniğimin çok zor dönemlerdi ama atlattım umutla bekliyorum inşallah hamileyimdir inş.bekleyen herkes hamiledir sevgiyle umutla kalın ...

aynen benim bebişiminde 8 hafta 6 günlükken kalbi durmuş.

3.5 hafta önce kürtaj oldum.

bu ay pek beklentim yok.ama herzaman içimde bi umut oluyor.

araştırmaları devlette mi yaptırdın,özel de mi?bende düşünyorum derin bir araştırma...!

inş. hamilesindir.

merhaba arkadaşlar.benimde olması beklenmeyen adet tarihim 24 kasım öğretmenler günü bende öğretmenim doğum günlerimizi geçirdik evlilik yıldönümümüzü geçirdik inşallah öğretmenler günü hediyesi olarak gelir bebeğim bana(amin)allahım isteyen herkesi hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin.bizde altı aydır korunmuyoruz.korunmayı bırakmadan doktora gitmiştim herşeyin güzel olduğunu söyledi.bu pazartesiye tekrar randevu aldım sırf içimi rahatlatmak için gideceğim.hayırlısı.

Kasım Ayı için Dua Listesi
1. goks3l - 1 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!
2. cevizlikek - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
3. esraersoy - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!

4. endlesslove - 4 Kasım
5. winx perisi - 6 Kasım
6. mutluluk84 - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
7. mevr - 7 Kasım
8. serap bilbey - 7 Kasım
9. hstc - 8 Kasım
10. denis_34 - 8 ya da 10 Kasım
11. nurun - 9 Kasım
12. ayaznaz - 12 Kasım
13. sudecan - 12 Kasım
14. Oyaz_08 – 12 Kasım
15. minikyaramaz - 13 Kasım
16. AskAsk - 13 Kasım
17. gamzemir - 15 Kasım
18. exporter - 16 Kasım
19. SevdeBilge - 17 Kasım
20. bananickkalmamis - 17 Kasım
21. Muhsana - 17 Kasım
22. Ak_kap - 17 Kasım
23. elfy - 17 Kasım
24. gamzelim.66 - 20 Kasım
25. miray_80 - 22 Kasım
26. love_honey - 24 Kasım
27. melisax - 26 Kasım
28. naciye00 - 26 Kasım
29. aysglbrkn - 27 Kasım
30. landarch - 30 Kasım

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına Sen yardım et ya Rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya Rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

(haticesu arkadaşımızın tavsiyesi olan bu duayı da dilediğiniz kadar okuyun: Rabbi la tezerni ferden ve ante hayrul varisi)
Kaynak:
Enbiya Suresi 89.Ayet:"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)." - "Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti."

Dua etmeye devam! Hepimiz birbirimiz için dua edelim lütfen!

Not: Günü gelenler bu başlığa durumunu yazarsa güncelleme yapabiliriz.

günaydın kızlarrrrrrrrrrr. karar verdim test falan yaptırmıyorum bekleyeceğim sabah ateşimi ölçeyim dedim 37 çıktı. bakalım neleri göreceğiz su bir kaç gün

günaydıııın
beklenen tarihim 4 kasımdı yine geciktim ateşim yüksek ama umutsuzuum

benide eklediğiniz için teşekkür ederim.
herkese günaydın ve herkese hayırlı cumalar kızlar,
Allahım inş.hepimizin dualarını kabul eder,
hepinizi cok öpüyorum,
geriye doğru saymaya başladım ben artık benimm 8 günüm kaldı:))))9

Hayırlı cumalar herkese:)
benimde geri sayım başladı.son 7 gün
belirtilere gelince ani hareketlerde mesela yatarken aniden kalkınca,yada otutuken kalktığımda sağ kasığımda batma oluyor.ve göğüslerim hassaslaştı,dokununca acıyor.
kızlar ben normalde 15 gün temiz kalır 16.günü adet olurdum.yani bi ayda 2 kere adet oluyordum yaklaşık 2 senedir bu böyle gidiyordu.doktora gitcem deyip duruyordum ama hep bişi çıkar kalırdım.sonra ramazan ayını komple adetli geçirmemek için gidip doğum kontrol hapı aldım ve kullandım.ohh bee dedim zırt pırt adet olmak ne zormuş.neyse ertesi ay yine kullanacaktım ama dedimki bu ay hapın etkisiyle belki zamanında gelir dedim.nitekimde öle oldu.12 eylül den sonra 12 ekimde geldi bizimki.bu ay yine 15 gün sonra gelebilir diye adetim bitince hemen dr gittim.anlatmıştım ya daha öncede dr. 21.günü gel yumurtlama testi yapalım dediğinde inş.21.günü görürsem gelirim dedim:) oda adet olursanda 3.günü gelirsin demişti.neyse işte gerisi bildiğiniz gibi.21.günü progesteron testimin sonucunda yumurtlama olmuş gözüküyor.bu durum beni biraz heveslendirdi açıkcası.
şimdi temizlik yapmam lazım ev dandini.ama hiç canım istemiyor.

artı ben birde kilo aldım ya aynaya bakamaz oldum sinir oluyorum.kalçalarım büyüdü sanki.göbek desen öle.70 kilo falan oldum.boyum 1.65...eğerki adet olursam bayramdan sonraki ilk işim diyete girip, spora başlamak olacak
ayy ben temizliğe başlıcam.cuma saatine kadar ortalığı derleyip toplayıp sonra dua etmek için oturmam lazım.arkadaşlar herbirinizin adını duama katacağım inş.Allahım bu mübarek günün hürmetine gönüllerimizin muradını versin.Hayırlısıyla güzel haberler verelim birbirimize.Bu bayram çifte bayram yapalım.bi arkadaşımın evlilik yıldönümü hediyesi,bi arkadaşıma öğretmenler günü hediyesi olsun bebişler.görüşmek üzere kızlarrrr...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…