Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

günaydın herkeseeeee
nasılsınız bakalımm.....
kırmızıları görenler üzülmeyin lütfen gelecek ay inşallah.
zaten kırmızıları görürsek hep beraber de gelecek ay da burdayız değil mi.....

Herkese merhaba;
Öncelikle kim olduğumu belirtmek isterim.
Ben Endleeslove açmış olduğu 2010 aralık annelerinden (adaylarından) biriyim.
Çok zamandır kendisi bilmesede onun için çok dua ediyorum.
Bende 4 yıl aradan sonra hamile kaldım.
Herhangi bir sağlık problemimiz yoktu ama Yüce Rabbim 7 mart 2010 'da hamile kalmamı uygun görmüş.
Bizim oralarda bir söz vardır doğuma giden, sancı çeken anneler yada anne adayları
bebeği olmayan, bebek isteyen yada istediği herhangi birine Allah'ım çektiğim sancıları onada ver der.
Ben ara ara sıkıntılı bir hamilelik yaşıyorum miyonlarım var kum döktüm 5.5 aydayken erken doğuma gidiyordum felan filan. Şuan 34+4 günlük hamileyim. Yaşadığım sıkıntılara rağmen muhteşem bir duygu.
Sevgili arkadaşlarım;
şimdi hepiniz için dua ediyorum çünkü içimde bir varlığın olması ve benim parçam yavrum olması harika birşey.
Allah'ım sizlere sağlıklı sihhatli evlatlar nasip etsin inşallah.
Sizler için hep dua edeceğim.
Sakın beni yanlış anlamayın ne zamandır Endleeslove'nın avatarının altındaki yazı "Yüreğim yangın yeri gibi" beni çok düşündürdü ve üzdü. Arkadaşım Allah'ım sanada benim yaşadağım mutluluğu yaşatsın inşallah. Hamile kalırsında bana yazarsın. Ben senin için çok dua ediyorum.

günaydın kızlar..
beklenmeyen günüm 27 kasım umarım çift çizgiyi bu ay görürüz

Canım tebrik ederim hayırlısıyla kucağınada alırsın inş. darısı başımıza

günaydın arkadaşlar.geç günler geç:)
zamanın geçmek bilmediği dönem bu dönem olsa gerek.beklemek çok yıpratıyor insanı.en iyisi bişeylerle oyalanmak.
ben bu ay soğan kürüne başlayacaktım.ama içimden bişey yapma biraz daha bekle dedi vazgeçtim.sonra çok fazla kilom olduğu söylenemez.ama yinede biraz fazlam var.ve pkoda bu istenmeyen bişey.bu yüzden bize yakın bi zayıflama merkezine gidip kaydoldum.pazartesi başlıcam dedim ama üstünden iki pazartesi geçti:)yani bişey beni yine engelledi.şimdi düşünüyorumda bunları yapmayı ertelememdede bir hayır var galiba...
kaldı bir haftam.şu anda göğüslerim hassaslaştı.dokununca ağrıyor.hiç olmayan bişey bu...ve ayrıca progesteron sonucumda yumurtlama olmuş gözüküyor.ayyy umutlamsammı acaba yaaa.bu arada derede kalmak ne zor.güya oğlumdan sonra rahat olacaktım.ister olur isterse olmaz diyordum.ama insan korunmayınca her ay bi acaba diyor ister istemez.hayırlısı artık...

Allah sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin canım...

üzülme canım.inş.bidahaki ay olur.yalnız umudunu yitirme lütfen.Yüce mevlam nelere kadir...

Canım tebrik ederim hayırlısıyla kucağınada alırsın inş. darısı başımıza

Allah sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin canım...

Amin kızlar çok saolun :)
Hepiniz dualarımdasınız
Yüce Rabbim hepinize bu güzel duyguyu tattırsın
minik aşk meyvelerinizi kucağımıza almayı nasip etsin

Kasım Ayı için Dua Listesi
1. goks3l - 1 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!
2. cevizlikek - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
3. esraersoy - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!

4. endlesslove - 4 Kasım
5. winx perisi - 6 Kasım
6. mutluluk84 - 7 Kasım
7. serap bilbey - 7 Kasım
8. hstc - 8 Kasım
9. denis_34 - 8 ya da 10 Kasım
10. nurun - 9 Kasım
11. ayaznaz - 12 Kasım
12. sudecan - 12 Kasım
13. Oyaz_08 – 12 Kasım
14. minikyaramaz - 13 Kasım
15. exporter - 16 Kasım
16. SevdeBilge - 17 Kasım
17. bananickkalmamis - 17 Kasım
18. Muhsana - 17 Kasım
19. Ak_kap - 17 Kasım
20. gamzelim.66 - 20 Kasım
21. miray_80 - 22 Kasım
22. melisax - 26 Kasım
23. naciye00 - 26 Kasım
24. aysglbrkn - 27 Kasım
25. landarch - 30 Kasım

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına Sen yardım et ya Rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya Rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

(haticesu arkadaşımızın tavsiyesi olan bu duayı da dilediğiniz kadar okuyun: Rabbi la tezerni ferden ve ante hayrul varisi)
Kaynak:
Enbiya Suresi 89.Ayet:"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)." - "Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti."

Dua etmeye devam! Hepimiz birbirimiz için dua edelim lütfen!
Not: Günü gelenler bu başlığa durumunu yazarsa güncelleme yapabiliriz.

Amin kızlar çok saolun :)
Hepiniz dualarımdasınız
Yüce Rabbim hepinize bu güzel duyguyu tattırsın
minik aşk meyvelerinizi kucağımıza almayı nasip etsin

Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin minik meleğini. Darısı bizim başımıza inşallah. :)

Günaydın herkese! Bugün 4 Kasım. Hadi güzel haberler verin bize. endlesslove beklemediğin adet tarihin bugün, umarım kırmızıları görmezsin veeee çift çizgiyi görürsün! Dualarımız seninle. Kızlar dua etmeye devam edelim. Buradaki enerjiyle güzel şeyler olacağına inanıyorum. Rabbim dualarımızı kabul etsin. Bize yardım etsin. Mutlu haberlerimizi paylaşmamızı nasip etsin. Hamile arkadaşlarımıza ayrı teşekkürler, bize dua etmeye devam etsinler lütfen. Onların duası daha çabuk kabul olabilir. Onlar 2 can taşıyorlar. Allah hamile arkadaşlarımızın yardımcısı olsun. Bebeklerini onlara bağışlasın. Bizlere de o duyguyu nasip etsin. Aminnnnnn!!

Merhaba arkdaşlar benide alırsanız sevinirim 3 ay olucak bu kasımdan ümitliyim inşallah...15 kasım.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar;
Beni silebilirsiniz,sabah ağrıyla uyandım.
biraz erken oldu ama,iyi de oldu bi bakıma.
En azından 7'sine kadar 3 gün daha umutlanmamış oldum.Teselli:)
Bir daha ki aya inşallah.
Sizlerin güzel haberlerinizi bekliyorum.
İnşallah kasım ayını bol hamişli kapatırız.

Amin cnm benim.
Darısı tüm bebek isteyenlerin başına inşallah.

ne güzel yazmışsın yüreğine sağlık

çok istemiştim aralık annesi olmayı olamadım malesef her ay hüsran

senin adına çok sevindim ama sağlıcakla kucağına alırsın inşallah

benide listeye eklermisiniz tam 1 yıldır bebiş istiyorum ama olmuyo inşaallah bu ay hem sizlere hem bana nasip olur tarihim 7 kasım

benide eklermisiniz lütfen 13 kasım ,
Allahım inş. isteyen herkese bebek versin hayırlısyla......
sabırsızlıkla bekliyorummm

Kasım Ayı için Dua Listesi
1. goks3l - 1 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!
2. cevizlikek - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
3. esraersoy - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!

4. endlesslove - 4 Kasım
5. winx perisi - 6 Kasım
6. mutluluk84 - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
7. mevr - 7 Kasım
8. serap bilbey - 7 Kasım
9. hstc - 8 Kasım
10. denis_34 - 8 ya da 10 Kasım
11. nurun - 9 Kasım
12. ayaznaz - 12 Kasım
13. sudecan - 12 Kasım
14. Oyaz_08 – 12 Kasım
15. minikyaramaz - 13 Kasım
16. AskAsk - 13 Kasım
17. gamzemir - 15 Kasım
18. exporter - 16 Kasım
19. SevdeBilge - 17 Kasım
20. bananickkalmamis - 17 Kasım
21. Muhsana - 17 Kasım
22. Ak_kap - 17 Kasım
23. gamzelim.66 - 20 Kasım
24. miray_80 - 22 Kasım
25. melisax - 26 Kasım
26. naciye00 - 26 Kasım
27. aysglbrkn - 27 Kasım
28. landarch - 30 Kasım

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına Sen yardım et ya Rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya Rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

(haticesu arkadaşımızın tavsiyesi olan bu duayı da dilediğiniz kadar okuyun: Rabbi la tezerni ferden ve ante hayrul varisi)
Kaynak:
Enbiya Suresi 89.Ayet:"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)." - "Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti."

Dua etmeye devam! Hepimiz birbirimiz için dua edelim lütfen!

Not: Günü gelenler bu başlığa durumunu yazarsa güncelleme yapabiliriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…