Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

canım onlardan önce bence soğan kürünü uygula.ondan mıdır bilmem ama ben bu ay soğan kürü yaptım 15 gün ve ikinci çizgiyi gördüm:)bir araştır derim ben

hayırlı olsun canım tebrikler bu ayda ilk hamilesin inşaallah devamı gelir Rabbim hepimize versin inşaallah (amin)

Maşallah Listesi (Kasım Ayı Dua Liste'sinde yer alıp hamile olduğunu öğrenen sevgili anne adaylarımız)
1. goks3l
2. winx perisi
3. serap bilbey
4. senemcim
5. orlistat
6. melisa87
7. teacher60
8. Oyaz_08
9. elfy
10. naciye00
11. melisax
12. tavas
13. aysag

Aralık Ayı Dua Listesi

1. arzum66 - 1 Aralık - Haber bekleniyor.
2. sudecan2 - 6 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
3. mevr - 7 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
4. hstc - 8 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!

5 .sembas - 9 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
6. beteray - 10 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
7. alle - 10Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
8. golge_cicegi - 10 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
9. eyluul - 11 Aralık - Haber bekleniyor.
10. exporter - 13 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
11. _ebru32 - 14 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
12. cenova - 14 Aralık - Çift çizgiyi gördü! Kan testi sonucunu bekliyor!
13. gamzemir - 15 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!

14. zehra2509 - 15 Aralık - Haber bekleniyor.
15. minikyaramaz - 16 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
16. soulfly_eu - 18 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
17. SevdeBilge - 20 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
18. sirine - 20 Aralık
19. BeHaPpy - 21 Aralık
20. bananickkalmamis - 26 Aralık
21. landarch - 28 Aralık
22. brsnugur - 29 Aralık
23. kadergonul - 30 Aralık

Bismillahirrahmanirrahim

Allah'ım Sana şükürler olsun Kasım ayında bir dua listesi oluşturmaya başladık ve Sana yalvardık, Senden, bizlere annelik duygusunu tattırmanı diledik ve çok şükür ki bu ayda 13 arkadaşımıza bu güzel nimeti lütfettin. Sana hamd olsun ya Rabb. Dileriz ki hamile arkadaşlarımız hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına alırlar. Onları hayırlı birer anne-baba yap ve evlatlarını da önce Sana layık bir kul, sonra onlara layık evlat eyle.

Allah'ım Sana Varis isminin hatrına yalvarıyoruz ki bizlere hayırlı evlatlar ver. Bizleri de anne olmakla şereflendir. En hayırlı zamanda hepimizin bu duyguyu tatmasını nasip et. Hz. Zekeriyya'nın duasını kabul ettiğin gibi bizim de dualarımızı kabul buyur ve bizleri evlatsız bırakma, Sen varislerin en hayırlısısın ya Varis. Ya Musavvir, Ya Bari, Ya Halık... Bütün güzel isimlerinin hatrına bizlere hayırlı evlatlar nasip eyle. Adını Aralık Ayı Dua Listesine yazdıran herkese, en yakın ve en hayırlı zamanda anne olmayı nasip et. Dualarımızı kabul et. Amin.

Kızlar ben kırmızıları gördüm birkaç saat önce. Bu ay görmediğim şey kalmadı zaten. :) Çift çizgiler, belirtiler, 7.07 beta hcgler, ardından kırmızılar... :) Nasip değilmiş bu ay da... Önümüzdeki maçlara bakıcaz artık.

canim hayirlisi olsun üzülme....
ama bence sende kendine oyalanacak biseyler bul
su belirtilerdi yumurtlama günleriydi ay ne bilim kürler v.s. unut gitsin zevkini cikar sadece gelecegi varsa gelir zaten...
yeterki stres yapma

Geçmiş olsun canım bu son olur inşallah. ama üzülmek yok değil mi? çokda araştırma lütfen daha yeni evlisin kafaya takınca olmuyor ben bunu bilir bunu söylerim.

canim hayirlisi olsun üzülme....
ama bence sende kendine oyalanacak biseyler bul
su belirtilerdi yumurtlama günleriydi ay ne bilim kürler v.s. unut gitsin zevkini cikar sadece gelecegi varsa gelir zaten...
yeterki stres yapma

Üzülmüyorum, hatta gayet iyiyim. Hayırlısı olsun diyorum. Yaşadığım belirtilerin boşa olmadığını anladım. En azından iyi ki beta Hcgye baktırmışım diyorum. Mide bulantıları, kasık ağrıları vs. hepsinin bir sebebi varmış. Ama Rabbim hayırlı olsaydı nasip ederdi zaten. Nasip değilmiş. Rabbim en güzel zamanda versin hepimize, en güzelini, en hayırlısını.

Geçmiş olsun canım bu son olur inşallah. ama üzülmek yok değil mi? çokda araştırma lütfen daha yeni evlisin kafaya takınca olmuyor ben bunu bilir bunu söylerim.

Teşekkür ederim canım. Gayet iyiyim. Elhamdulillah. Bu ay öğreneceğimi öğrendim zaten. Ovulasyon zamanım, belirtilerim, implantasyon lekelenmesi, ateşimin ikinci yarıda yüksek devam etmesi ve bir günde düşmesi, ertesi gün adetimin başlaması... Bunları öğrendiğime seviniyorum. Çünkü ben geçen aylarda boş belirtilerle yaşıyordum. Ay göğsüm mü ağrıdı, ay kasığımda bir ağrı mı var diyordum ve çok alakasız zamanlarda kan testi yaptırıyordum. Öyle erken yaptırmışım ki hamile kalmış olsaydım bile o vakitte kana da çıkmazdı. Boşuna 0.10u görüp üzülmüşüm o vakitler. Şimdi neyin ne zaman olduğunu biliyorum ve daha bilinçliyim. Önümüzdeki aylarda günüm geçmeden test yapmamam gerektiğini artık çok iyi biliyorum. Bu aydan çıkaracağım çok ders var. :) Tek merak ettiğim önümüzdeki ay korunmam gerekip gerekmediği. BetaHcg'm çok da yükselmedi ve adet oldum. Adetten sonra tekrar sıfıra düşüp düşmediğini kontrol ettirmeli miyim? Bu ay korunmamızı gerektirecek bir durum yok sanırım değil mi? Kimyasal gebelik geçirenler sizler ne yaptınız ertesi ay? Doktorumla aram iyi değil ve yeni bir doktor bulana kadar da gitmeyi düşünmüyorum. Hatta bir problemim olmazsa yaza kadar gitmeyi düşünmüyorum. 6 ay kafamı dinlemek istiyorum. Olmazsa o zaman 1 yıldır olmuyor, nedenini araştırayım derim. Allah hayırlısını versin o zamana kadar da inşallah. Dualarınızı eksik etmeyin kızlar. Umutla dua etmeye devam.

Bende vaktinden önce kırmızıları gördüm, hayırlısı..

Geçmiş olsun canım. Hayırlısı olsun diyoruz. Ben de iki aydır pozitif testleri görüp kırmızıları görüyorum ardından ve bunda bir hayır olduğunu düşünüyorum. Rabbim neylerse güzel eyler. Biz tevekkül edelim yeter ki.

CANIM benim 90 lara kadar çıkıp sonlanmıştı ve doktorum him korunmamıza gerek olmadığını söyledi, senin kanamanda başladığına göre değerlerin düştü hatta bence şuan sıfırlandı. hiç korunma bence canım aynen devam

sevdecim mrb.aslında bu ay bende çok ümitlenmiştim senin adına ama nasip değilmiş demekki.bu ay gerçektende çok yordun kendini.bende arkadaşların dediğine katılıyorum.biraz rahatla ve oluruna bırakmaya çalış.ve kesinlikle amakesinlikle adet tarihinden önce test yapma.ne testi olursa olsun.ben oğluma hamile kaldığım tüp bebek tedavisinde bile evde hiç test yapmadım.ne zaman gel dedilerse o zaman gidip kanda baktırmıştım.biraz sabırlı olmaya çalış.yoksa kafa karışması,stresten başka bi işe yaramıyor o testler.çok fazla araştırıp kafanda kurma bazı şeyleri.gerçekten yeni evlisiniz.kür vs.şeyler içinde erken.üstelik sen çalışıyorsun.bütün gün evde boş dursan canın sıkılır belki ama çalıştığın için daha psikolojinin daha rahat olacağını düşünüyorum.biraz bebek fikrindende uzaklaşmaya çalış.bu boş günlerinin,evliliğinin tadını çıkarmaya bakın.sonra bebek olunca bazı şeyler için fırsatınız olamayabilir.
şimdi rahatlat kendini.bana kalırsa eşinlede bebek için beraber olma.beyinde bitiyor herşey.hadi 3-5 sene geçse dicem neyse.zamanı gelince olacak tatlım.sen istediğin kadar çalış olmazsa olmaz.ama öle olurki ayda bir defa birlikte olursun,hamile kalabilirsin.Herşey rabbimin elinde.
hamilelik güzel bi duygu.Rabbim sizler için en hayırlı zamanı biliyor ve o zaman tattıracak bu duyguyu eminim.yeterki dua edip istemeye devam edelim.herşeyi akışına bırak.en azından dediğin gibi 1 yıl dolana kadar.sevgiyle kal canım...

Maşallah Listesi (Kasım Ayı Dua Liste'sinde yer alıp hamile olduğunu öğrenen sevgili anne adaylarımız)
1. goks3l
2. winx perisi
3. serap bilbey
4. senemcim
5. orlistat
6. melisa87
7. teacher60
8. Oyaz_08
9. elfy
10. naciye00
11. melisax
12. tavas
13. aysag

Aralık Ayı Dua Listesi

15. minikyaramaz - 16 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
18. sirine - 20 Aralık
19. BeHaPpy - 21 Aralık
21. landarch - 28 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
22. brsnugur - 29 Aralık

Bismillahirrahmanirrahim

Allah'ım Sana şükürler olsun Kasım ayında bir dua listesi oluşturmaya başladık ve Sana yalvardık, Senden, bizlere annelik duygusunu tattırmanı diledik ve çok şükür ki bu ayda 13 arkadaşımıza bu güzel nimeti lütfettin. Sana hamd olsun ya Rabb. Dileriz ki hamile arkadaşlarımız hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına alırlar. Onları hayırlı birer anne-baba yap ve evlatlarını da önce Sana layık bir kul, sonra onlara layık evlat eyle.

Allah'ım Sana Varis isminin hatrına yalvarıyoruz ki bizlere hayırlı evlatlar ver. Bizleri de anne olmakla şereflendir. En hayırlı zamanda hepimizin bu duyguyu tatmasını nasip et. Hz. Zekeriyya'nın duasını kabul ettiğin gibi bizim de dualarımızı kabul buyur ve bizleri evlatsız bırakma, Sen varislerin en hayırlısısın ya Varis. Ya Musavvir, Ya Bari, Ya Halık... Bütün güzel isimlerinin hatrına bizlere hayırlı evlatlar nasip eyle. Adını Aralık Ayı Dua Listesine yazdıran herkese, en yakın ve en hayırlı zamanda anne olmayı nasip et. Dualarımızı kabul et. Amin.

Ben de öyle düşünmüştüm canım. Çok çalışmamız gerek, hem de çok.:13:

Çok teşekkürler Oyazcım desteğin için. Allah razı olsun. Doğru söylüyorsun. Çok şükür iyi hissediyorum kendimi. Eşim de çok yardımcı oluyor sağolsun. Doğum günüm yaklaşıyor ve sürpriz hazırlıkları içerisinde. Beni nasıl mutlu edeceğini bilemiyor. Allah ondan razı olsun. Çok yeni evliyiz ve bebek istiyoruz, Rabbim ne zaman dilerse o zaman verir inşallah. Biz elimizden geleni yapıp tevekkül etmeliyiz. Çok şükür inanan insanlarız. Ve adetim başladığından beri bir an moralimi bozmadım. Bu ay çok umutlanmış olmama rağmen. Allah'tan her zaman hayırlısını diliyoruz ve istediğimiz şey olmayınca küsecek değiliz, Allah muhafaza. Hem Rabbimize tevekkül edip hem de dilediğimiz ısrarla olsun diye diretemeyiz. Allah herşeyin en doğrusunu bilir ve biz O'ndan hayırlısını dilerken bu ay olmadı diye ağlayıp sızlayıp Allah muhafaza isyanlara giremeyiz. Bu çelişkili bir durum olur. Allahu Teala'ya güvenip dayanan ne zaman hüsrana uğramış ki biz uğrayalım? Rabbim gerçekten inanan ve gerçekten iman eden, hakiki kullarından eylesin hepimizi ve hepimize de hayırlısını versin. Amin. Vesselam.

SevdeBilgecim selam. Tesadüfen gördüm, senin açtığın konuymuş bu. Yıllardır görmediğim dostumu görmüş gibi oldum
Beni de alır mısın dua listene...

SevdeBilgecim selam. Tesadüfen gördüm, senin açtığın konuymuş bu. Yıllardır görmediğim dostumu görmüş gibi oldum
Beni de alır mısın dua listene...

Canım ben de seni görünce yanlış başlığa tıkladım zannettim. Estagfirullah, tabi ki alırım listeye, ne demek. 28 Aralık mıydı?

1. goks3l
2. winx perisi
3. serap bilbey
4. senemcim
5. orlistat
6. melisa87
7. teacher60
8. Oyaz_08
9. elfy
10. naciye00
11. melisax
12. tavas
13. aysag

Aralık Ayı Dua Listesi

18. sirine - 20 Aralık
19. BeHaPpy - 21 Aralık
21. landarch - 28 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
22. brsnugur - 29 Aralık
24. bblau - 30 Aralık

Bismillahirrahmanirrahim

Son düzenleme:
30 Aralık.
28ini yanlış hesaplamışım.

Ben senin başka konun olduğunu bilsem gelirdim daha önce

Pardon düzelttim. Bizim ovulasyon başlığında bir keresinde bahsetmiştim ama dikkatini çekmemiştir belki. Ben de geleceğini bilsem özel olarak davet ederdim bblaucum. İnsanları fazla umutlandırmak mı olur bilmiyorum, ama ben umut edip insan kendini kandırmadan, kaptırmadan dua edebilir diye düşünüyorum. Umarım bu başlıkta bunun için işe yarar. İnsanları listeye toplayıp acaba önce umut etmelerini, sonra olmazsa yıkıntıya uğramalarına mı sebep oluyorum bilemiyorum. Ama benim tek niyetim umut ile dua etmek. Buna kendimizi kaptırmayacağımızı çünkü bir müslümanın hayatta ümit ile korku arasında durması gerektiğini düşündüğüm için böyle bir dua listesi oluşturmayı uygun gördüm ve dileyen arkadaşlarımız da katıldılar Allah razı olsun. Birbirini tanımayan ama aynı niyeti taşıyan insanlar olarak, birbirimize dua ediyoruz. Bunun boşa çevrilmeyeceğini umuyorum. Ama herşeyin bir zamanı olduğuna da inanıyorum. Bekleyelim ve görelim. Mevlam neylerse güzel eyler nasılsa.

Evet canım katılıyorum...Allah hepimiz için en hayırlısını nasip etsin inşallah.
İnsanların umuda kapılıp, sonra hayal kırıklığına uğrayacaklarını sanmıyorum. Dua etmek, Yaradana sığınmak, bilakis hayal kırıklıklarını onaracaktır...

canım listede benim içinde çift çizgiyi gördü yazarmısn?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…