Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

Canım inşallah benim gibi olmazsın
Benim de bu değerler çıkmıştıçSilik bir çizgi de gördüm testte ama üç gün sonra adetim geldi
İnşallah senin benim gibi olmaz ama çok da kaptırma .Hayırlısı olur inşallah hakkında

Hayırlısı inşallah. Adetim gelecek gibi hazırlıyorum kendimi. Bu ay çok ümitlenmiştim aslında. Belirtiler vs. hepsini yaşadım. Hissettim birşeylerin başladığını ama hep bunların sağlıklı bir gebeliğin ilk işaretleri olması için dua ettim. Ama Allah hayırlısını versin herkese. Nasip artık, bekleyip göreceğim...

kızlar meraba beni unutmadınız dimi ara ara girmeye çelışıyorum,biz 7 hatfalık oluk çok şükür ama çok ağır geçiriyorum midem çok kötü sürekli çıkartıyorum rabbim yardımcımız olsun umarım uzun sürmez.

Teşekkür ederim Oyazcım güzel düşüncelerin ve desteğin için. Bakalım hayırlısı Allah'tan. Beklemedeyim. Adetim gelebilir. Kimyasal bir gebelik olabilir. Bu değer yükseledebilir. O ihtimal de var. Umutsuz değilim ama çok da kaptırmamaya çalılşıyorum kendimi. Hayırsız olanı, sonradan üzüleceğim şeyi istemiyorum ki bunu sadece Allah bilir ve şuan O'na güvenip dayanıyorum. O'ndan hayırlısını vermesini diliyorum. Kendim ve tüm anne adayları için.

canım benim hakkımızda neyse hayırlısı o olsun.beni hatırladın sanırım.seninlşe aynı zamanlarda yapmıştık testi ve benimde 2 kez silik cıktı.daha sonra tekrarlamadım testi bir kaç gün daha geçsin istiyorum.kasık ağrıların faln var mı?nasıl hissediyorsun.

olsun.bebişini inş. sağlıcakla kucağına alırsın.bizi habersiz bırakma...

çok sevindim canım.inş. hayırlısıyla bebişini kucağına alırsın.

tsk ederım canım cok sagol darısı ısteyen herkesın basına su an ıyı bır sıkıntı yok allaha sukur inş boyle gıder

Günaydın,

bizim burda bir arkadaş var değeri 6 ile başladı şimdi maşallah 5 aylık hamile, benim değerim 22 ile başladı adetim başladığı zaman bile 90 a kadar çıktı ama maalesef kimysal gebelik oldu. o yüzden hiç takma canım şu saatten sonra sadece rabbim bilir.

Canım sen nasılsın? Test yaptın mı? Günün yarındı sanırım. Benim günüm bugün. Bekliyorum bakalım. Hayırlısı Allah'tan.

inş canım bebegın tutunmustur inş allahım herkesın dualarını kabul etsin size her zaman dua edıyorum

Amin tavascım. İnşallah hayırlısı bakalım. Beklemedeyiz.Sen nasılsın? Bebiş nasıl?

Evet canım, Rabbim dilerse olur. Hayırlısı inşallah. Bekliyorum adetim gelecek mi diye. Doktorumu arayacağım bugün. Gerekirse hastaneye gideceğim. Rabbim herkesin gönlüne göre versin.

tavas canım hayırlı olsun Rabbim hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip etsin sevdecim sende inş bugünüde atlatırsı kesin haberlerini bekliyoruz

tavas canım hayırlı olsun Rabbim hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip etsin sevdecim sende inş bugünüde atlatırsı kesin haberlerini bekliyoruz

Adet günüm bugün. Bakalım hayırlısı Allah'tan. Beta Hcg'm artacak mı ya da adet mi gelecek? Bilemiyorum ve bunu zaten sadece Allah bilir. Forumda okudum 5-6 kişide duydum, adetten 5 gün sonra 1.9 beta Hcgsi olan birinin hamileliğinin devam ettiğini öğrendim mesela. Adetten bir gün önce 7 beta Hcg imkansız değil gebeliğin devam etmesi için. Ama kendimi fazla kaptırmak istemiyorum. Allah'tan hayırlısını diliyorum.

evet canım beninm yarın günüm hala başka bir test yapmadım.yarın yaparım sanırım.kasıklarında ara ara ağrı hissediyo musun senİ?inşallah ikimizinde bebişleri bizledir.hayırlısı Allahtan

evet canım beninm yarın günüm hala başka bir test yapmadım.yarın yaparım sanırım.kasıklarında ara ara ağrı hissediyo musun senİ?inşallah ikimizinde bebişleri bizledir.hayırlısı Allahtan

İnşallah güzel haberler verirsin bize BeHappy. Benim kasıklarım ağrıyor. Baş ağrım var ara ara. Mide bulantısı yaşıyorum bazen. Yorgunluk, halsizlik ne ararsan var. :) Tek problemim Hcg düşük yani o da 7.07 hayırlıysa sağlıklı bir şekilde yükselsin o da, değilse de Rabbim hayırlısını göstersin inşallah. Dua ile...

canı inş hamılesindşr bugunude atlat inş canım olur ama kendını strese sokma canım rahat ol bılıyorum zor ama rahat olmaya calış canım tamam hayırlısı neyse o olsun

canım biz 6 haftalık olduk allaha sukur benım hıc sorunum yok bazen hamıle oldugumu bıle unutuyorum senın cok zor gecıyodur allah yardımcın olsun canım inş en kısa zamanda gecer sende rahat bır hamılelık gecırırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…