Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

:nazar:Maşallah Listesi:nazar: (Kasım Ayı Dua Liste'sinde yer alıp hamile olduğunu öğrenen sevgili anne adaylarımız)
1. goks3l:nazar:
2. winx perisi:nazar:
3. serap bilbey:nazar:
4. senemcim:nazar:
5. orlistat:nazar:
6. melisa87:nazar:
7. teacher60:nazar:
8. Oyaz_08:nazar:
9. elfy:nazar:
10. naciye00:nazar:
11. melisax:nazar:
12. tavas:nazar:
13. aysag:nazar:

Aralık Ayı Dua Listesi

1. arzum66 - 1 Aralık - Haber bekleniyor.
2. sudecan2 - 6 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!:KK70:
3. mevr - 7 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!:KK70:
4. hstc - 8 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!:KK70:

5 .sembas - 9 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!:KK70:
6. beteray - 10 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!:KK70:
7. alle - 10Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!:KK70:
8. golge_cicegi - 10 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!:KK70:
9. eyluul - 11 Aralık - Haber bekleniyor.
10. exporter - 13 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!:KK70:
11. _ebru32 - 14 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!:KK70:
12. cenova - 14 Aralık - Çift çizgiyi gördü! :KK19::KK52:
13. gamzemir - 15 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!:KK70:

14. zehra2509 - 15 Aralık - Haber bekleniyor.
15. minikyaramaz - 16 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!:KK70:
16. soulfly_eu - 18 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!:KK70:
17. SevdeBilge - 20 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!:KK70:
18. sirine - 20 Aralık
19. BeHaPpy - 21 Aralık - Çift çizgiyi gördü! :KK19::KK52:
20. bananickkalmamis - 26 Aralık
21. landarch - 28 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!:KK70:
22. brsnugur - 29 Aralık
23. kadergonul - 30 Aralık
24. bblau - 30 Aralık

Bismillahirrahmanirrahim

Allah'ım Sana şükürler olsun Kasım ayında bir dua listesi oluşturmaya başladık ve Sana yalvardık, Senden, bizlere annelik duygusunu tattırmanı diledik ve çok şükür ki bu ayda 13 arkadaşımıza bu güzel nimeti lütfettin. Sana hamd olsun ya Rabb. Dileriz ki hamile arkadaşlarımız hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına alırlar. Onları hayırlı birer anne-baba yap ve evlatlarını da önce Sana layık bir kul, sonra onlara layık evlat eyle.

Allah'ım Sana Varis isminin hatrına yalvarıyoruz ki bizlere hayırlı evlatlar ver. Bizleri de anne olmakla şereflendir. En hayırlı zamanda hepimizin bu duyguyu tatmasını nasip et. Hz. Zekeriyya'nın duasını kabul ettiğin gibi bizim de dualarımızı kabul buyur ve bizleri evlatsız bırakma, Sen varislerin en hayırlısısın ya Varis. Ya Musavvir, Ya Bari, Ya Halık... Bütün güzel isimlerinin hatrına bizlere hayırlı evlatlar nasip eyle. Adını Aralık Ayı Dua Listesine yazdıran herkese, en yakın ve en hayırlı zamanda anne olmayı nasip et. Dualarımızı kabul et. Amin.

kaç gündür yoktum güzel haber alan arkadaşlarımız olmuş tebrik ederim kızlar,Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin..

ederim tabiki kızlar ben idrarda gördüm çift çizgiyi ama kan tahliline gitmedim henüz.biraz daha bekliyim dedim hep.yarın giderim inşallah:)

kızlar nasılsınız bakıyım pek gıremıyorum nete gırıncede sızede bakıyım dedım.umudunuzu yıtırmeyın calısmalara devam

Naciyecim hoş geldin. Nasılsın? Hamişlerimiz pek uğrayamıyorlar buralara, tabi bol bol dinlenmeleri gerek, kendilerine iyi bakmaları gerek. O sebeple biz de bir şey demiyoruz. :) Ama ara sıra uğrayıp bizlere dua etmeyi unutmayın lütfen. :)

BeHappy bugün doktora gittin mi? Güzel haberlerle dön inşallah canım. Dualarımız seninle...

Naciyecim hoş geldin. Nasılsın? Hamişlerimiz pek uğrayamıyorlar buralara, tabi bol bol dinlenmeleri gerek, kendilerine iyi bakmaları gerek. O sebeple biz de bir şey demiyoruz. :) Ama ara sıra uğrayıp bizlere dua etmeyi unutmayın lütfen. :)

BeHappy bugün doktora gittin mi? Güzel haberlerle dön inşallah canım. Dualarımız seninle...

kızlar herkese merhaba nasılsınız ? allah sizlerinde güzel haberlerinizi almamızı nasip etsin ....

gittim canım kan verdim ertesi gün alırsınız sonucu dediler.eve geldim kendim yine bir test yaptım çizgi iyice koyuydu:)))inşallah sonuçta iyi çıkar.sonucu yazarım canımm

sevdebilge bugün öğrendim sonucu sat tarihim 21 kasım değerim 1063:))pazartesi doktora gösterebilcem ancak ama cokkk mutluyum inşallah Allah ım bebişimide görmeyi nasip eder:)))isteyen herkes inşallah bu mutluluğu tadar:))):KK49:

sevdebilge bugün öğrendim sonucu sat tarihim 21 kasım değerim 1063:))pazartesi doktora gösterebilcem ancak ama cokkk mutluyum inşallah Allah ım bebişimide görmeyi nasip eder:)))isteyen herkes inşallah bu mutluluğu tadar:))):KK49:

tebrik ederim canım
allah tamamına erdirsin değerin çok yüksek gibi geldi sağlıkla kucağına alamak nasip olsun:KK62:

Canım Maşallahhhh! Allah nazarlardan saklasın değerin çok iyi. İnşallah sağlıkla kucağına almak nasip olur. Dualarımız seninle inşallah. Sen de bizim için dua etmeyi unutma lütfen. Gerçekten çok sevindim. Tebrik ederim. Allah mutluluğunu daim etsin, sağlıkla devamını göstersin inşallah. Sevgiler canım.

Canım Maşallahhhh! Allah nazarlardan saklasın değerin çok iyi. İnşallah sağlıkla kucağına almak nasip olur. Dualarımız seninle inşallah. Sen de bizim için dua etmeyi unutma lütfen. Gerçekten çok sevindim. Tebrik ederim. Allah mutluluğunu daim etsin, sağlıkla devamını göstersin inşallah. Sevgiler canım.

amin çok teşekkür ederim canım.tabiki sizler için de dua edecem emin ol.sevgilerimleee

Çok sevinidim canım hayırlı evlat olsun allah tamamına erdirsin canım.

X