Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

benim doktorum onu vermedide birdaha gittiğimde söyleyim bende pco var 3 aydır düzenli görüyordum ama adetimi bu ay böle oldu bakalım işte yarın gidicem

bnm kırmızılar 13de geldii

bu dua listesi çok güzelmiş beni ekliyebilirmisiniz. 11 aralık tarihimdi. ama olmadım daha 15.12 de test yaptım tek çizgiydi.

Maşallah Listesi (Kasım Ayı Dua Liste'sinde yer alıp hamile olduğunu öğrenen sevgili anne adaylarımız)
1. goks3l
2. winx perisi
3. serap bilbey
4. senemcim
5. orlistat
6. melisa87
7. teacher60
8. Oyaz_08
9. elfy
10. naciye00
11. melisax
12. tavas
13. aysag

Aralık Ayı Dua Listesi

1. arzum66 - 1 Aralık - Haber bekleniyor.
2. sudecan2 - 6 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
3. mevr - 7 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
4. hstc - 8 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!

5 .sembas - 9 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
6. beteray - 10 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
7. alle - 10Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
8. golge_cicegi - 10 Aralık - Haber bekleniyor.
9. eyluul - 11 Aralık
10. exporter - 13 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
11. _ebru32 - 14 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
12. cenova - 14 Aralık - Haber bekleniyor.
13. gamzemir - 15 Aralık - Haber bekleniyor.
14. zehra2509 - 15 Aralık - Haber bekleniyor.
15. minikyaramaz - 16 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
16. soulfly_eu - 18 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
17. SevdeBilge - 20 Aralık - Silik bir çizgi gördü, gününün geçmesini bekliyor!
18. sirine - 20 Aralık
19. bananickkalmamis - 26 Aralık
20. landarch - 28 Aralık
21. brsnugur - 29 Aralık
22. kadergonul - 30 Aralık

Bismillahirrahmanirrahim

Allah'ım Sana şükürler olsun Kasım ayında bir dua listesi oluşturmaya başladık ve Sana yalvardık, Senden, bizlere annelik duygusunu tattırmanı diledik ve çok şükür ki bu ayda 13 arkadaşımıza bu güzel nimeti lütfettin. Sana hamd olsun ya Rabb. Dileriz ki hamile arkadaşlarımız hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına alırlar. Onları hayırlı birer anne-baba yap ve evlatlarını da önce Sana layık bir kul, sonra onlara layık evlat eyle.

Allah'ım Sana Varis isminin hatrına yalvarıyoruz ki bizlere hayırlı evlatlar ver. Bizleri de anne olmakla şereflendir. En hayırlı zamanda hepimizin bu duyguyu tatmasını nasip et. Hz. Zekeriyya'nın duasını kabul ettiğin gibi bizim de dualarımızı kabul buyur ve bizleri evlatsız bırakma, Sen varislerin en hayırlısısın ya Varis. Ya Musavvir, Ya Bari, Ya Halık... Bütün güzel isimlerinin hatrına bizlere hayırlı evlatlar nasip eyle. Adını Aralık Ayı Dua Listesine yazdıran herkese, en yakın ve en hayırlı zamanda anne olmayı nasip et. Dualarımızı kabul et. Amin.

Son düzenleme:
Kızlar günaydın. Şuan midem ve başım o kadar kötü ki anlatamam. Stresten olabilir. Sabah 05:50de kalktım. Dünkinden farklı iki test almıştım. O testleri yaptım. Dün pembemsi silik bir çizgi vardı. Bugünki testlerin birinde dünkinden biraz daha silik ama ışığa filan tutmama gerek kalmadan görülebilen bir çizgi çıktı. Diğer testte ışığa tutsam ancak gözükecek bir çizgi çıktı. Kafama takılan tek nokta dün 11 gibi yattım, sabah 06:30a kadar hiç kalkmadım, sabah testimi öyle yaptım. Bu gece ise saat 01:00de lavaboya kalktım sonra 05:50de testlerimi yaptım. Acaba 01:00de idrarımı yapmış olmam mı bu iki silik çizginin nedeni? Ama ikisi neden aynı koyulukta değil? Birisi rahat görülebilirken diğeri daha silik? Ayrıca markaları da şöyle;

Nova Gebelik Testi 12Dpo (Adetten 4 gün önce): Silik ama rahatlıkla görülebilen bir çizgi
One Step Rapid Test 13Dpo (Adetten 3 gün önce): Dünkinden biraz daha silik ama görülebilen bir çizgi
Miratech Test 13Dpo (Adetten 3 gün önce): Aynı anda yapılan diğer testten daha silik, zor görülebilen bir çizgi

Siz ne yorum getirirdiniz?

adet gününü bekle canım daha erken yapma lütfen

İnşallah hamilesindir canım benimde adet günümden 3 gün önce yapmıştım silik çıkmıştı sonra hemen kan testi yaptırmıştım bence 20 aralık tarihini bekle hadi bakalım hayırlısı canım ...

Kan testi yaptırmaya cesaret edemedim. Önceki aylarda çok yaptırıp 0,10u gördüğüm için fobi oldu kan testi bende. Ne zaman cesaretimi toplarım bilmiyorum ama adet günüm geçmeden olmayacağı kesin. Teşekkür ederim bu arada, inşallah hamileyimdir. İsteyen herkese en hayırlı zamanda versin Rabbim.

merhaba kızlar ben doktora gıttım doktor ikiz deil tek dedı cok saglıklı dedı kalp atısları düzgün dedi bırcok test yaptı kan seker guatr falan bırsey cıkmadı allaha sukur 1 ay sonra gıdıcem tekrar kıb opt

Hayırlı olsun tavas. Allah kucağına sağlıkla almayı nasip etsin. Darısı başımıza inşallah.

selam kızlar adetim 3 gün gecikti veeee çiftt cizgiyi gördümmm Allahıma cok sükür bugün kan testi yaptım sonucunu bekliyorum inş iyi haberler vermeye devam ederim sizlere...dua eden herkesib Rabbim içinden geçenleri versin hepinizi öpüyorum...

hayırlı olsun canım Rabbim sağlıklıca bebeğini kucağına almayı nasip etsin...
kızlar bende dün akşam kan testi yaptırdım malesef yok bişi ocağa kaldı şimdi adetimi bekliyorum(

Hayırlı olsun canım. İnşallah yüksek bir kan değeri çıkar. Ben de adet olmazsam pazartesi kan testi yaptırmayı düşünüyorum. Hayırlısı Allah'tan.

hayırlı olsun canım Rabbim sağlıklıca bebeğini kucağına almayı nasip etsin...
kızlar bende dün akşam kan testi yaptırdım malesef yok bişi ocağa kaldı şimdi adetimi bekliyorum(

saol cnm inş benim reglim 14 ündeydi 10 gün önce rahatsızlandıgımda kan testinde negatif çıkmıstı 1,20 di ama idrar testinde saatler sonra silik bi çizgi cıkmıştı adetimi bekledim gelmeyince süpelendim zaten dün net çift çizgi çıktı insallah ocak ayında mutlu haberi alırsın hepinize dua ederimmm

Maşallah Listesi (Kasım Ayı Dua Liste'sinde yer alıp hamile olduğunu öğrenen sevgili anne adaylarımız)
1. goks3l
2. winx perisi
3. serap bilbey
4. senemcim
5. orlistat
6. melisa87
7. teacher60
8. Oyaz_08
9. elfy
10. naciye00
11. melisax
12. tavas
13. aysag

Aralık Ayı Dua Listesi

1. arzum66 - 1 Aralık - Haber bekleniyor.
2. sudecan2 - 6 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
3. mevr - 7 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
4. hstc - 8 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!

5 .sembas - 9 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
6. beteray - 10 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
7. alle - 10Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
8. golge_cicegi - 10 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
9. eyluul - 11 Aralık - Haber bekleniyor.
10. exporter - 13 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
11. _ebru32 - 14 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
12. cenova - 14 Aralık - Çift çizgiyi gördü! Kan testi sonucunu bekliyor!
13. gamzemir - 15 Aralık - Haber bekleniyor.
14. zehra2509 - 15 Aralık - Haber bekleniyor.
15. minikyaramaz - 16 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
16. soulfly_eu - 18 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!
17. SevdeBilge - 20 Aralık - Silik bir çizgi gördü, gününün geçmesini bekliyor!
18. sirine - 20 Aralık
19. bananickkalmamis - 26 Aralık
20. landarch - 28 Aralık
21. brsnugur - 29 Aralık
22. kadergonul - 30 Aralık

Bismillahirrahmanirrahim

Allah'ım Sana şükürler olsun Kasım ayında bir dua listesi oluşturmaya başladık ve Sana yalvardık, Senden, bizlere annelik duygusunu tattırmanı diledik ve çok şükür ki bu ayda 13 arkadaşımıza bu güzel nimeti lütfettin. Sana hamd olsun ya Rabb. Dileriz ki hamile arkadaşlarımız hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına alırlar. Onları hayırlı birer anne-baba yap ve evlatlarını da önce Sana layık bir kul, sonra onlara layık evlat eyle.

Allah'ım Sana Varis isminin hatrına yalvarıyoruz ki bizlere hayırlı evlatlar ver. Bizleri de anne olmakla şereflendir. En hayırlı zamanda hepimizin bu duyguyu tatmasını nasip et. Hz. Zekeriyya'nın duasını kabul ettiğin gibi bizim de dualarımızı kabul buyur ve bizleri evlatsız bırakma, Sen varislerin en hayırlısısın ya Varis. Ya Musavvir, Ya Bari, Ya Halık... Bütün güzel isimlerinin hatrına bizlere hayırlı evlatlar nasip eyle. Adını Aralık Ayı Dua Listesine yazdıran herkese, en yakın ve en hayırlı zamanda anne olmayı nasip et. Dualarımızı kabul et. Amin.

Son düzenleme:
benide ekler misiniz 21 aralık ta adet olmam lazım gerci düzensiz benim ama.bu ay soğan kürü yaptım.yumurtlama testi kullandım.Allah ım isteğen herkese en kısa zamanda nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…