Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

kızlar benim günüm 10uydu ama olmadı daha9unda doktora gitmiştim 20sine kadar olmazsan gel demişti kasıklarımda ağrı göğüslerimde şişkinlik var ama daha regl olmadım şimdi biraz umutlandım inş hayırlısıyla umudum boşa çıkmaz haftasonuna kadar olmazsam kan testi yaptırcam
hayırlısı olsun canım inşlh güzel haberler alcaz senden idrar testi yapmışmıydın 3 gün geçmiş çıkar heralde ?

:nazar:Maşallah Listesi:nazar: (Kasım Ayı Dua Liste'sinde yer alıp hamile olduğunu öğrenen sevgili anne adaylarımız)
1. goks3l:nazar:
2. winx perisi:nazar:
3. serap bilbey:nazar:
4. senemcim:nazar:
5. orlistat:nazar:
6. melisa87:nazar:
7. teacher60:nazar:
8. Oyaz_08:nazar:
9. elfy:nazar:
10. naciye00:nazar:
11. melisax:nazar:
12. tavas:nazar:
13. aysag:nazar:

Aralık Ayı Dua Listesi

1. arzum66 - 1 Aralık
2. sudecan2 - 6 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!:KK70:
3. mevr - 7 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!:KK70:

4. hstc - 8 Aralık
5 .sembas - 9 Aralık
6. beteray - 10 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!:KK70:
7. alle - 10Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!:KK70:
8. golge_cicegi - 10 Aralık
9. exporter - 13 Aralık
10. _ebru32 - 14 Aralık
11. cenova - 14 Aralık
12. gamzemir - 15 Aralık
13. zehra2509 - 15 Aralık
14. minikyaramaz - 16 Aralık
15. soulfly_eu - 18 Aralık
16. SevdeBilge - 20 Aralık
17. sirine - 20 Aralık
18. bananickkalmamis - 26 Aralık
19. landarch - 28 Aralık
20. brsnugur - 29 Aralık
21. kadergonul - 30 Aralık

Bismillahirrahmanirrahim

Allah'ım Sana şükürler olsun Kasım ayında bir dua listesi oluşturmaya başladık ve Sana yalvardık, Senden, bizlere annelik duygusunu tattırmanı diledik ve çok şükür ki bu ayda 13 arkadaşımıza bu güzel nimeti lütfettin. Sana hamd olsun ya Rabb. Dileriz ki hamile arkadaşlarımız hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına alırlar. Onları hayırlı birer anne-baba yap ve evlatlarını da önce Sana layık bir kul, sonra onlara layık evlat eyle.

Allah'ım Sana Varis isminin hatrına yalvarıyoruz ki bizlere hayırlı evlatlar ver. Bizleri de anne olmakla şereflendir. En hayırlı zamanda hepimizin bu duyguyu tatmasını nasip et. Hz. Zekeriyya'nın duasını kabul ettiğin gibi bizim de dualarımızı kabul buyur ve bizleri evlatsız bırakma, Sen varislerin en hayırlısısın ya Varis. Ya Musavvir, Ya Bari, Ya Halık... Bütün güzel isimlerinin hatrına bizlere hayırlı evlatlar nasip eyle. Adını Aralık Ayı Dua Listesine yazdıran herkese, en yakın ve en hayırlı zamanda anne olmayı nasip et. Dualarımızı kabul et. Amin.

Üf kızlar ben adet oldum hemde adet belirtim yoktu ya ne gögüsler şişti nede karın ağrıları vardı sabah ateşimi ölçtüm 36.0 a düştüm dedim heralde olacam 1 saat sonra oldum ya bugün ovulasyon testi sipariş edecem birde böyle deneyeyim bakalım ne olacak. sevde cim beni 13 ocağa yazarmısın yaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK14::KK14::KK14:

Ben bir mesaj yazmıştım ama sanırım forum güncellenirken mesajım gitmemiş. exportercım inan senden pozitif haber bekliyordum. Çok umutlanmıştım ki sen nasıldın kim bilir... Gerçekten çok üzüldüm. Ama umutsuzluğa kapılmak için sebep değil bu. İnsanız, elbetteki üzülebiliriz, ama umut bizim içimizde hep olmalı. Gelecek aylarda, artık ne zaman hayırlıysa ki bunu sadece Allah bilebilir, o zaman çift çizgiyi göreceğiz inşallah. En hayırlı zamanda ve sağlıkla nasip etsin Rabbim. Sevgi ve dua ile...

:nazar:Maşallah Listesi:nazar: (Kasım Ayı Dua Liste'sinde yer alıp hamile olduğunu öğrenen sevgili anne adaylarımız)

Aralık Ayı Dua Listesi

1. arzum66 - 1 Aralık - Haber bekleniyor.
2. sudecan2 - 6 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!:KK70:

4. hstc - 8 Aralık - Haber bekleniyor.
5 .sembas - 9 Aralık - Haber bekleniyor.
6. beteray - 10 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!:KK70:
8. golge_cicegi - 10 Aralık - Haber bekleniyor.
9. exporter - 13 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!:KK70:
10. _ebru32 - 14 Aralık
11. cenova - 14 Aralık
12. gamzemir - 15 Aralık
17. sirine - 20 Aralık
19. landarch - 28 Aralık
20. brsnugur - 29 Aralık

Bismillahirrahmanirrahim

Allah'ım Sana şükürler olsun Kasım ayında bir dua listesi oluşturmaya başladık ve Sana yalvardık, Senden, bizlere annelik duygusunu tattırmanı diledik ve çok şükür ki bu ayda 13 arkadaşımıza bu güzel nimeti lütfettin. Sana hamd olsun ya Rabb. Dileriz ki hamile arkadaşlarımız hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına alırlar. Onları hayırlı birer anne-baba yap ve evlatlarını da önce Sana layık bir kul, sonra onlara layık evlat eyle.

Allah'ım Sana Varis isminin hatrına yalvarıyoruz ki bizlere hayırlı evlatlar ver. Bizleri de anne olmakla şereflendir. En hayırlı zamanda hepimizin bu duyguyu tatmasını nasip et. Hz. Zekeriyya'nın duasını kabul ettiğin gibi bizim de dualarımızı kabul buyur ve bizleri evlatsız bırakma, Sen varislerin en hayırlısısın ya Varis. Ya Musavvir, Ya Bari, Ya Halık... Bütün güzel isimlerinin hatrına bizlere hayırlı evlatlar nasip eyle. Adını Aralık Ayı Dua Listesine yazdıran herkese, en yakın ve en hayırlı zamanda anne olmayı nasip et. Dualarımızı kabul et. Amin.

Üf kızlar ben adet oldum hemde adet belirtim yoktu ya ne gögüsler şişti nede karın ağrıları vardı sabah ateşimi ölçtüm 36.0 a düştüm dedim heralde olacam 1 saat sonra oldum ya bugün ovulasyon testi sipariş edecem birde böyle deneyeyim bakalım ne olacak. sevde cim beni 13 ocağa yazarmısın yaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK14::KK14::KK14:

çok üzüldüm ya!:KK50::KK50::KK50:
bu ay senden çok umutluydum.
üzülmek yok.bebiş olana kadar çalışmaya devam!
pozitif düşünelim,Rabb'imize dua edelim.Rabb'im en hayırlı ve en kısa zamanda sağlıklı bebişler verir bize inş.

Aralık Ayı Dua Listesi

1. arzum66 - 1 Aralık - Haber bekleniyor.
4. hstc - 8 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!:KK70:

5 .sembas - 9 Aralık - Haber bekleniyor.
8. golge_cicegi - 10 Aralık - Haber bekleniyor.
9. exporter - 13 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!:KK70:
10. _ebru32 - 14 Aralık
11. cenova - 14 Aralık
12. gamzemir - 15 Aralık
17. sirine - 20 Aralık
19. landarch - 28 Aralık
20. brsnugur - 29 Aralık

Bismillahirrahmanirrahim

ben kırmızıları görmeye başladım galibaa kahverengi bi şekilde başladılar gelmeye :KK43:
kaç gün gelmedi umutlandırdı beni boşuna :KK47:

kızlaaar testim böyle çıktı yorum yaparmısınııız

Eklentiler

• $DSC01966.JPG
    $DSC01966.JPG
    3,2 KB · Görüntüleme: 37
büyüttüm testi nova test.testin şeridi kaymış o yüzden testi açıp bakınca silik çizgi gördüm aşırı yorgun bi günden sonra 2 gün gecikmeli adet oldum

Eklentiler

• $DSC01966.JPG
    $DSC01966.JPG
    35,2 KB · Görüntüleme: 43
beteray tam anlayamadım. Sen bu testi adet olmadan önce mi yaptın? Kaçıncı gününde yaptın? Şuan adetin devam ediyor mu? Bu testte resmen gebelik var gözüküyor. Ama adetle mi sonuçlandı onu anlamadım? :44:

yawh kızlar topiğimiz ne kadar sessiz........!

diğer topiklere bakıyorum koyu bir sohbet!
bizim topiğimizde de ses seda yok.

offf son 2 günüm!
geçmek bilmiyor günler ya!:KK9::KK9:

yawh kızlar topiğimiz ne kadar sessiz........!

diğer topiklere bakıyorum koyu bir sohbet!
bizim topiğimizde de ses seda yok.

offf son 2 günüm!
geçmek bilmiyor günler ya!:KK9::KK9:
evet ya bizim topik sessis kaldı bu ay ay bide sitede problem var sürekli bakımda yazıyo bende giremiyorum sinir oldum:KK37: daha hiç hamiş haberi alamadık inşlh sizden alırız kızlar var mı bi değişiklik

Ya evet, neden böyle oldu bilmiyorum bu ay. Hadi bize hamiş haberleri verin. Benim günüm pazartesi. 6 günüm kaldı. İnşallah adet olmam da çift çizgi haberi verebilirim size. Haber beklediğimiz birkaç arkadaşımız kaldı günü geçen. Onlardan haber alabilirsek sevineceğim. Rabbim en hayırlı zamanda en güzelini nasip etsin hepimize. Duaya devam kızlar...:KK71:

beteray tam anlayamadım. Sen bu testi adet olmadan önce mi yaptın? Kaçıncı gününde yaptın? Şuan adetin devam ediyor mu? Bu testte resmen gebelik var gözüküyor. Ama adetle mi sonuçlandı onu anlamadım? :44:

evet canım adet olmadan önce yaptım adetim bi gün gecikti öyle yaptım böle çıktı.aynı gün 20 kişi farklı zmanlı misafir ağırladım gece 4 gibi de adet oldum...adetim devam ediyo 3.gün

X