Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

Maşallah Listesi (Kasım Ayı Dua Liste'sinde yer alıp hamile olduğunu öğrenen sevgili anne adaylarımız)
1. goks3l
2. winx perisi
3. serap bilbey
4. senemcim
5. orlistat
6. melisa87
7. teacher60
8. Oyaz_08
9. elfy
10. naciye00
11. melisax
12. tavas

Aralık Ayı Dua Listesi
1.

Not: Kızlar, Aralık Listemiz yukarıdaki şekilde olacaktır ve yine listemizin altına dualarımızı ekleyeceğiz. Listemizi 1 Aralık'ta yayınlamayı düşünüyorum. O zamana kadar Aralık ayında beklenmeyen(!) adet tarihinizi yazarsanız, tarihsel sırasıyla listeye ekleyeceğim. Kasım ayında 12 adet hamiş haberi almışız. Bu sayı birkaç gün içinde artabilir tabi. Dilerim bu ay dualarımızla bu sayı 2ye, 3e katlanır. Sevgi ve dua ile...

Son düzenleme:
kızlar günaydın ben bugün tet yaptım veee hamileyim inş test doğrudur.

canım cok sevındım senın adına bende senı beklıyodum bana arkadas olmanı benımde 4+2 gozukuyo ınternettekı hesaplatıcıda aynı tarıhız ama tabı doktora gıdınce kac gosterır bılmem ne zaman doktora gıdıceksın canım sen? ben haftaya persembeye randevu aldım ama nasıl dayancam bılmıyorum o zamana kadar cok erkende gıtmek ıstemıyorum cunku.

çok tesekkur edrım allah herkese nasıp etsın cok guzel bır duygu allah sag salım kucagımıza almayı nasıp eder inş

merhabalar.tavas ve melisax tebrikler.hayırlı olsun hamileliğiniz.çok sevindim bu güzel haberlere.
bizde kontrolden geldik bugün.7+2 günlük.Allahıma şükürler olsun bebeğimi gördüm ve kalp atışlarınıda duydum.öle mutlu oldumki anlatamam.inş.sağlıklı bi şekilde devam eder gebeliğimiz.
darısı diğer arkadaşlarımızın başına tez zamanda inşallah.

kızlar bugün kan testi yaptırdım 4 haftalık hamileyim değerim 1454 çıktı kasım ayı çıkmadan çift çizgiyi gördük çok şükür Allah herkese nasip etsin

bu arada biz hazirandan beri korunmuyorduk ama düzenli çalışmaları 3 aydır yapıyorduk son ayda ovulasyon testi yaptım ben her ay 14. gün diye düşünürken testte 11. günde olduğunu gördüm medi smart kullanmıştım hamile kalmak isteyenler yumurtlama gününüzü iyi belirleyin derim

arkadasım benide ekle hamileyim allahın izniyle az öce test yaptım cok belli iki cizgi cıktı rabbim isteyen herkeze nsip etsin

selamlar...tüm hamile kalan arkadaşları kutluyorum.sizleri tanımıyorum ama sanki çok sevdiğim bir arkadaşımın hamilelik haberini duymuş gibi sevinçten kalbim atıyor inanın...tekrar tebrikler

canım iyi dilekleriniz için çok tşk edrim rabbim bütün bebek sahibi olmak isteyenlerin kucaklarını doldursun inş,hamile arkadaşlarıma ve kendimede sağlıklı hamilelik geçirmemiz dileğiyle inş,canım haftaya çarşamba filan gitmeyi düşünüyorum bende bi aksilik çıkmazsa.ozaman bakarız artık kaç haftalıkmışız inş sağlıklı bebişlerimiz olur.

Arkadaşlar ben aranıza yenı katıldım bende 3 haftalık hamileyim benide ekleyin allah olmayanlarada nasip etsin

kızlar gunaydın bugun ayın bırı kasımı bıtırdık hamıle kalanlarda oldu kalmayanlarda hamıle arkadaslara saglıklı bır hamılelık dılıyorum ınsallah saglıklı bır sekılde bebıslerımızı kucaklarımıza alırız. kalamayan arkadaslarda ınsallah bu ay kalcaklar dularım sızlerle hepınızı yanımıza beklıyoruz. aralık ayı ugurlu gelır ınsallah

çok şükür bu ayı da tamamladık.hamiş arkadaşları kutlar,bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim.

diğer arkadaşlarımda inş. aralık ayında çift çizgiyi görürler.

ooo hamileler artmış epeyce.
gözünüz aydın hepinizinnn....
allah hayırlsıyla kucağınıza almayı nasip etsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…