Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

gittim tabiiki canım tiroit var bende ve maalesef sürekli oynuyor değerlerim bu yüzdende yumurtalıklarımı etkiliyor 3 ay klomen kullandım fakat etki etmedi bende en sonunda bıraktım tedaviyi biraz ara verdim bünyem dinlensin diye

İyi yapmışsın canım dinlendir kendini bizde hiç bir sıkıntı olmadığı halde 8 aydır deniyoruz sadece ağustos ayında gebelik oldu ama oda kimyasal bu aydan az biraz ümitliyim bakalım canım

hoşbulduk canım hamile değilim maalesef hamile kalmayı istiyorum evlendiğimizden beri istiyoruz eşimle hiç korunmadık 2,5 sene olucak ama bebiş falan yok daha:83:

bende 2,5 senelık evlıyım ama bız 5 aydan berı bebk ıstıyoruz 2 sene korunduk ıstemedık sımdı ıstıyoruz bu5 ayda bır kere kımyasal gebelık yasadım ıste agustosta bakalım calısmalara devam allah ne zaman kısmet ederse sen 2,5 senedır ıstıyouz demıssın doktora gıttınmı pekı uzun bır sure cunku?

canım ben her gün çalışmıştım geçen ay:KK17: ama doktor gün aşırı dedi sperm kalitesi azalıyormuş o da kimyasal olmana neden olabilir kalitesiz sperm mi dedim sebebi olabilir dedi

canım tesadufmu bılmem ama bende kımyasal gebelık gecırdıgım ay hergun calısmıstık yumurtlama donemınde ve ben oyle hamıel kaldım ve kımyasalla sonuclandı hergun calsıtık dıyemı dustu acaba sperm kalıtesız oldu dıyemı acaba buarada exporter senınde kımyasaldı ne dıyon bu konu hakkında

çarşamba yaptım bişi çıkmadı, sticerde 30 gün çıkmış aslında adet döngüm 32 günde bir salı adet olmam lazım canım hiç şaşmaz. arife günü yapayım diyorum ne dersin?

bencede arıfe yap canım yapsan cıksada yıne adetını beklıcen emın olmak ıcın ınsallah hamıleısndır ya

İyi yapmışsın canım dinlendir kendini bizde hiç bir sıkıntı olmadığı halde 8 aydır deniyoruz sadece ağustos ayında gebelik oldu ama oda kimyasal bu aydan az biraz ümitliyim bakalım canım[/QUOTEinşaallah tutar bu sefer canım allahım gönlüne göre versin

bende 2,5 senelık evlıyım ama bız 5 aydan berı bebk ıstıyoruz 2 sene korunduk ıstemedık sımdı ıstıyoruz bu5 ayda bır kere kımyasal gebelık yasadım ıste agustosta bakalım calısmalara devam allah ne zaman kısmet ederse sen 2,5 senedır ıstıyouz demıssın doktora gıttınmı pekı uzun bır sure cunku?

bir daha yaşamazsın inşaalah arkadaşım kimyasal gebelik
evet gittim ben doktora canım 1 seneyi aşkın tedavi gördüm hep ama nafile klomen bile kullandım 3 ay ama o bile fayda etmedi vücudum çok yoruldu artık biraz dinlendireyim dedim ve ara verdim canım tedaviye

canım tesadufmu bılmem ama bende kımyasal gebelık gecırdıgım ay hergun calısmıstık yumurtlama donemınde ve ben oyle hamıel kaldım ve kımyasalla sonuclandı hergun calsıtık dıyemı dustu acaba sperm kalıtesız oldu dıyemı acaba buarada exporter senınde kımyasaldı ne dıyon bu konu hakkında

Yok canım bence ilgisi yok çünkü ben temmuz da hamile kaldım ve o ay evde misafir vardı hatta yumurtlama günlerimi kaçırdım diye çok üzülmüştüm temmuz ayında çok çalışmamız olmadı 3-4 kere falan olmalı yanlış hatırlamıyorsam. benim doktorum yumurtlama günlerinin son zamanlarına denk gelen bir hamilelik olabilir tutunamamıştır dedi. Bu doğanın kanunu mükemmel olmayan bir gebeliği vucudun kabul etmiyor hemen atıyor dedi, engellenemez bir olay bu dedi ve kadınların %75 inde oluyormuş bu ama fark bile etmiyorlarmış.

Bence streslede alakası var ben o ay şirkette çok kötü stresli ve yoğun günler geçirmiştim kızlar, sinirden kaskatı olduğumu hatırlıyorum

Yok canım bence ilgisi yok çünkü ben temmuz da hamile kaldım ve o ay evde misafir vardı hatta yumurtlama günlerimi kaçırdım diye çok üzülmüştüm temmuz ayında çok çalışmamız olmadı 3-4 kere falan olmalı yanlış hatırlamıyorsam. benim doktorum yumurtlama günlerinin son zamanlarına denk gelen bir hamilelik olabilir tutunamamıştır dedi. Bu doğanın kanunu mükemmel olmayan bir gebeliği vucudun kabul etmiyor hemen atıyor dedi, engellenemez bir olay bu dedi ve kadınların %75 inde oluyormuş bu ama fark bile etmiyorlarmış.

Bence streslede alakası var ben o ay şirkette çok kötü stresli ve yoğun günler geçirmiştim kızlar, sinirden kaskatı olduğumu hatırlıyorum

kımbılır neden olmustur ama ıste ınsan kendi kendıne neden bulmaya calısıyor bakalım canım hakkımızda hayırlısı. bu mubarek cuma gununda cuma saatıde yaklasıyor bu topıktekı butun arkadaslarımızın allah dualarını kabul eder ınsallah

canım benim çok mutluyum senin adına allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah hayırlı sağlıklı bir kızın olur :KK19:

amin canım benim sağolasın.sağlıklı olsunda inş.önemli olan o diyorum.çin takvimi falan kız gösteriyor bakalım hayırlısı ya.kız,erkek hiç farketmez benim için.
darısı sana ve tüm isteyenlere inş.

yusufburcu mrb troidlerindeki problemlerinden dolayı bi endokrin uzmanına görün istersen.çünkü hamile kalmış olsan bile endokrin uzmanın sana ilaç takviyesinde bulunacaktır gerek görürse.genelde troid hastaları onun kontrolü altında oluyor diye biliyorum.hamile kalmadan önce troidlerinin normale dönmesi lazım.hakkınızda hayırlısı olsun.

kızlar daha öncede yazdım.yumurtlama döneminde günaşırı ilişki yaşamıştık.tavsiye ederim :KK1:

Son düzenleme:
amin canım benim sağolasın.sağlıklı olsunda inş.önemli olan o diyorum.çin takvimi falan kız gösteriyor bakalım hayırlısı ya.kız,erkek hiç farketmez benim için.
darısı sana ve tüm isteyenlere inş.

yusufburcu mrb troidlerindeki problemlerinden dolayı bi endokrin uzmanına görün istersen.çünkü hamile kalmış olsan bile endokrin uzmanın sana ilaç takviyesinde bulunacaktır gerek görürse.genelde troid hastaları onun kontrolü altında oluyor diye biliyorum.hamile kalmadan önce troidlerinin normale dönmesi lazım.hakkınızda hayırlısı olsun.

kızlar daha öncede yazdım.yumurtlama döneminde günaşırı ilişki yaşamıştık.tavsiye ederim :KK1:

sağol canım zaten endokrin uzmanından tedavi görüyorum canım hap kullanıyorum 2 senedir tiroitler için ama nafile

merhaba kızlarr
aramıza yeni katılanlar hoşgeldiniz...
senem cim tebrik ederim. hayırlısı olur inşallahhhh....

kızlar slm herkese nasıl gidiyor listemiz 17 kasım beklenmeyen günüm kızlar 2 gündür çok halsizim hiç böyle olmamıştım başım ağrıyor yüzüm beyaz anlamadım bugün saçlarımı boyatıcaktım karar veremedim ya hamileysem diye ve boyatmadım umarım güzel güzel haberlerimiz olur ...

Merhaba,

kırmızılar bugünde yok dün akşam test yaptım çok silikti ama çizgi vardı ama ben yinede güvenemiyorum yarın doktora gidicem siz ne diyorsunuz çizgi çok silikti olabilirmi ?

Bugün 3. gün.

Merhaba,

kırmızılar bugünde yok dün akşam test yaptım çok silikti ama çizgi vardı ama ben yinede güvenemiyorum yarın doktora gidicem siz ne diyorsunuz çizgi çok silikti olabilirmi ?

Bugün 3. gün.

benimde ilk gebeliğimde silik çizgi çıkmıştı sonra kan testi yaptırmıştım hamile olduğumu öğrenmiştim .İnşallah hamilesindir :)

X