Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

Naciye , yavrisko , soulfly...ve herkese çookk teşekkür ediyorum....
Kızlar darısı sizlerin başına..Naciyecim evet ilk bebeğim olacak inşallah..Kızlar "Sevde" nerede merak ettim...hayırlı ,mutlu haberler almanız dileğiyle...[/QUOT

kızlar bısey sorcam sıze ozellıklede hamılelere gunasırımı calısıyorsunuz yoksa hergunmu?

kaynanam var yakınımda ama onlada gtmek istemiyorum yanımda olcağı için negatif çıkarsa bilmesini istemiyorum şu an ateşim yok fazla ama tekrar çıkarsa mecbur gidicem kaynanamla napimm birde yakınımda devlet hastanesi var acile gidince testn sonucu hemen çıkarmıki bi kere normal yaptırdım 2 gün sonra verdiler

bılmıyorum canım sonuc konusunu

merhaba kızlar bende bebek bekleyenlerdenimallahım en kısa zamanda yollasın bebeklerimizi:emir_bebek:

kaynanam var yakınımda ama onlada gtmek istemiyorum yanımda olcağı için negatif çıkarsa bilmesini istemiyorum şu an ateşim yok fazla ama tekrar çıkarsa mecbur gidicem kaynanamla napimm birde yakınımda devlet hastanesi var acile gidince testn sonucu hemen çıkarmıki bi kere normal yaptırdım 2 gün sonra verdiler

Minoset içebilirsin canım burdaki hamile arkdaşlarıma günde 2 taneden fazla olmamk şartı ile veriyolar. artık bende her türlü ağrım için o ilaçtan içiyorum ne olur ne olmaz diye

Naciye , yavrisko , soulfly...ve herkese çookk teşekkür ediyorum....
Kızlar darısı sizlerin başına..Naciyecim evet ilk bebeğim olacak inşallah..Kızlar "Sevde" nerede merak ettim...hayırlı ,mutlu haberler almanız dileğiyle...[/QUOT

kızlar bısey sorcam sıze ozellıklede hamılelere gunasırımı calısıyorsunuz yoksa hergunmu?

bence hergün çalışmak lazım ben öyle düşünüyorum

exporter nehaber canım varmı bır gelısme senın?

canım sadece gögüslerimde öyle mavi damarlar varki anlatamam harita olmuşlar, dün gece kasıklarımın üstünde mavi damarlar olduğunu gördüm, memişlerin şişliği geçti sadece sağ memiş acıyor belim ağrıyor ve kendimi çok şiş hissediyorum.

ay cidden mi yaaaaaa çok sevindim rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin artık ona darısıda bizlere inşallahhhhhhhh

teşekür ederim canım benim sağolasın.inş.tez zamanda sizlerdende güzel haberler almak nasip olur.

bende bu sabah dr.a gittim kızlar.4 hafta 3 günlükmüş bebeğim.ve çok şükürki keseyide gördük.öle mutlu oldumki.darısı sizlerin başına canlarım.lütfen üzülmeyin.ben şimdi düşünüyorumda onca yaşadıklarımdan sonra...rabbime ne kadar şükretsem az.dua etmeye devam arkadaşlar.sizleri seviyorum :KK16:

Son düzenleme:
canım sadece gögüslerimde öyle mavi damarlar varki anlatamam harita olmuşlar, dün gece kasıklarımın üstünde mavi damarlar olduğunu gördüm, memişlerin şişliği geçti sadece sağ memiş acıyor belim ağrıyor ve kendimi çok şiş hissediyorum.

test yaptınmı gunun pekı tıckettan son gun gozukuyor?

teşekür ederim canım benim sağolasın.inş.tez zamanda sizlerdende güzel haberler almak nasip olur.

bende bu sabah dr.a gittim kızlar.4 hafta 3 günlükmüş bebeğim.ve çok şükürki keseyide gördük.öle mutlu oldumki.darısı sizlerin başına canlarım.lütfen üzülmeyin.ben şimdi düşünüyorumda onca yaşadıklarımdan sonra...rabbime ne kadar şükretsem az.dua etmeye devam arkadaşlar.sizleri seviyorum :KK16:

canım benim çok mutluyum senin adına allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah hayırlı sağlıklı bir kızın olur :KK19:

allah ümit kesilmez canım hiç doktora gittinmi peki

gittim tabiiki canım tiroit var bende ve maalesef sürekli oynuyor değerlerim bu yüzdende yumurtalıklarımı etkiliyor 3 ay klomen kullandım fakat etki etmedi bende en sonunda bıraktım tedaviyi biraz ara verdim bünyem dinlensin diye

hamile kalan tüm arkadaşları tebrik ediyorum allahım sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin

X