Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

bende bugn yine ateşlendim kıslar kemiklerim diyorum ben işte eklem yerleri agrıdı oyaz-08n belirtilerinin hemen hepsi bendede var ama gece öyle bi gaz sancısıyla kalktımki çok kötü oldum hiç uyuamadım öğlene anca geçti nie oldu hiç anlamadım ben hiç öyle bişey yaşamamıştım akıntımda var adet günüm geliyo bi yandan çok umutluyum bi yandanda adet olcam gibi hissediyorum ya :KK59:

bende bugn yine ateşlendim kıslar kemiklerim diyorum ben işte eklem yerleri agrıdı oyaz-08n belirtilerinin hemen hepsi bendede var ama gece öyle bi gaz sancısıyla kalktımki çok kötü oldum hiç uyuamadım öğlene anca geçti nie oldu hiç anlamadım ben hiç öyle bişey yaşamamıştım akıntımda var adet günüm geliyo bi yandan çok umutluyum bi yandanda adet olcam gibi hissediyorum ya :KK59:

aynı belitirler bende de var hayırlısı inşallah güzel haber alırız :))

birde kıslar bişey sorcam ya biz böyle gün aşırı falan denemiyoruz mesela bu ay 2 kere oldu ben sanki gün aşırı beraber olursak eğer tuttuysa onada bişe olur die kuruyorum kafamda öle bişe olmas dime bu ay tutmassa bidaki ay öle denicem bende :))

ya kızlar bişey sorcaaam eşimde şimdi kontrol etti sol kasığım çok sert sağ çok yumuşak(tabi çift rahim var)bu bir umut olabilirmi?

Herkes şuan mışıl mışıl uyuyor...benden başka kimseleri göremiyorum topikte...
Kızlar bu haberi vermek için ,sevincimi sizlerle paylaşmak için sabahı bekleyemedim...Suprizzzzzzzzz......Hamileyimmmmmmm........dün beta hcg 200..çıktı...Yüce Allahım isteyen tüm herkese nasip etsin bu anı yaşamayı.....hepinize çok selamlar..sabah görüşmek üzere..Naciye arkadaşım merak etmişsin okudum,gece erken uyumuşum yazamadım...teşekkür ediyorum...
Herkese sevgi ve selamlarımla....tatlı uykular...gelsin bebişlerimiz....

Herkes şuan mışıl mışıl uyuyor...benden başka kimseleri göremiyorum topikte...
Kızlar bu haberi vermek için ,sevincimi sizlerle paylaşmak için sabahı bekleyemedim...Suprizzzzzzzzz......Hamileyimmmmmmm........dün beta hcg 200..çıktı...Yüce Allahım isteyen tüm herkese nasip etsin bu anı yaşamayı.....hepinize çok selamlar..sabah görüşmek üzere..Naciye arkadaşım merak etmişsin okudum,gece erken uyumuşum yazamadım...teşekkür ediyorum...
Herkese sevgi ve selamlarımla....tatlı uykular...gelsin bebişlerimiz....

Kasım ayı çok uğurlu bir ay oldu ne güzel. allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım. belirtilerini yazar mısın?

hayırlı akşamlar kızlar...kaç gündür giremedim canım annem yanımda ondan:KK24:neler oldu ya maşallah sayfalarda ilerlemiş okuyamadımda benimde 4 günüm kaldı exporter arkadaşımla aynıydık ne yaptı acaba ya bende hiç belirti yok ya:KK14:göğsüm ağrıyo annemde o zaman hasta olcan diyor bakalım artık hakkımızda hayırlısı rabbim şu cuma gecesi yüzü sühürmetine hepimize nasip etsin inşallahhhhhh amin...

canım benim bir dünya belirtim vardı ne ararsan ama 2 gündür sadece gaz ve gögüslerimdeki mavi damarlardan başka birşey kalmadı harita gibi oldu memişlerim. heralde bu ayda olmadı bakalım kısmet artık.

exporter günaydın;
Öncelikle güzel dileklerin için Teşekkür ederim...
Belirtiler; benim adetimden 6 gün geçiyor , hafta sonundan(7 Kasım) beri başım felaket derecede dönüyor,özellikle sabah,öğle saatlerinde daha fena..düşecek gibi oluyorum.Dün doktora sordum normal dedi.Akıntı var,göğüslerde şişlik ve hassasiyet.. mide bulantısı yok henüz,sanırım daha erken...Kasıklarda ,özellikle hapşurduğumda feci bir bıçak saplanması oluyor sanki,karnımda bir gerginlik hissi ve şişlik var.Şimdilik böyle canım...Allah sizlere de nasip etsin en kısa zamanda ..bu mübarek cuma gününde dua edelim...
Ayrıca benim için dua etmiş arkadaşlarıma da ayrı ayrı gönülden teşekkür ediyorum.Bende sizler için dua ediyorum.Allah tamamına da erdirmeyi nasip etsin..

Selamlar...

tebrikederim senemcim Allah sağsalim bebeğini kucağına almayı nasipetsin inş..
benim de geri sayımda kalan son günüm yarın inş.belli olacak herşey.
kızlar ,eğer bugünde inş.regl olmazsan yarın sabah test yapıcam size haberleri veririm.
ayrıca bugün inanılmaz bel ağrım ve yumurtalıklarımda baskı var anlamadım,hayırlısı olur inş.herkes için:))

Askask dualarımız seninle...İnşallah beklediğin güzel,olumlu sonucu alırsın..Güzel dileklerin için Teşekkür ediyorum..darısı sizlerin başına...Yarına güzel haberler bekliyoruz senden...merakta bırakma bizi...Selamlar..

gunaydın kızlarrrr
senemcıgım dun hep aklımdaydın valla senı tanımıyorum ama hanı merak ettım daha dogrusu topıgımızdekı herkesı merak edıyorum cok sevındım senın adına allah tamamını erdırsın.ilk bebeğinmiydi senin?

günaydın kızlar senemcim tebrik ederim allah sağlıklı sihhatli kucağına almayı nasip etsin :)))) allah olmayanada versinnnnn .benimde sabah kalktım burnum kanadı 4 gün kaldı bekliyorum hala adet olacakmışım gibi ağrım var ama bakalım kısmet .

günaydın kızlar senemcim tebrik ederim allah sağlıklı sihhatli kucağına almayı nasip etsin :)))) allah olmayanada versinnnnn .benimde sabah kalktım burnum kanadı 4 gün kaldı bekliyorum hala adet olacakmışım gibi ağrım var ama bakalım kısmet .

canım burun kanamasının hamılelıkle bır ılgısı yoktur sanmamda hamıle arkadaslarımdan bılıyorum ve bende kımyasal gebelık yasadım ondanda bırazcık tecrubem var zaten hamılelık belırtılerıyle adet belırtılerı hemen hemen aynı oluyor ozellıkle adetının yaklastıgı donmede sankı hastalnacan gıbı oluyor belın karnın agrıyor hakkında hayırlısı canım

kızlar bana bi akıl verin dünden beri eklem agrılarım geçmiyo aradada ateşim çıkıyo eğer bebiş varsa diye ilaçta içemiyorum içsem bişey olurmu ya da en zararsız agrı kesici hangisi ? hastaneyede gidemiyorum eşim yok gecede olmıycak başım dönüyo bişi olur yolda diye korkuyorum :KK43:

Ya ne güzel bir topic bi sürü hamişi var
senemcim tebrik ederim
Allah hayırlısıyla kucağına da almayı nasip etsin

Son düzenleme:
Naciye , yavrisko , soulfly...ve herkese çookk teşekkür ediyorum....
Kızlar darısı sizlerin başına..Naciyecim evet ilk bebeğim olacak inşallah..Kızlar "Sevde" nerede merak ettim...hayırlı ,mutlu haberler almanız dileğiyle...

kızlar bana bi akıl verin dünden beri eklem agrılarım geçmiyo aradada ateşim çıkıyo eğer bebiş varsa diye ilaçta içemiyorum içsem bişey olurmu ya da en zararsız agrı kesici hangisi ? hastaneyede gidemiyorum eşim yok gecede olmıycak başım dönüyo bişi olur yolda diye korkuyorum :KK43:

canım ne olu ne olmaz ilaç almamaya bak bence hamiş olabilirsin tehlikeye atma derim ben.

başka yakının yokmu canım komsun falan onla hastaneye gıtsen zaten hastande doktora desen hamılelıkten suphelenıyorum dıye o hemen kan testı yaptırır ona gore sende ılac kullanır yada kullanmazsın

başka yakının yokmu canım komsun falan onla hastaneye gıtsen zaten hastande doktora desen hamılelıkten suphelenıyorum dıye o hemen kan testı yaptırır ona gore sende ılac kullanır yada kullanmazsın

kaynanam var yakınımda ama onlada gtmek istemiyorum yanımda olcağı için negatif çıkarsa bilmesini istemiyorum şu an ateşim yok fazla ama tekrar çıkarsa mecbur gidicem kaynanamla napimm birde yakınımda devlet hastanesi var acile gidince testn sonucu hemen çıkarmıki bi kere normal yaptırdım 2 gün sonra verdiler

X