Kasım ayı gebelik planlayanlar sohbet edelim 💐

Kızlar bu arada bende çok korkuyodum alttan ultrasyondan karından ultrasyon istiyodum hep doktorda olmaz net göremeyiz diyodu 2 buçuk senedir evliyim hep kactim en sin geçen ay Bi doktordan azar işittim kendimi sıktım olsun diye Bi baktım doktordan diyoki şuan yumurtaliklarin güzel durumda şok oldum sokmuş haberim yok bumuymus dedim gözümde nası büyütmüşüm smdide spekulumdan korkuyorum hsg onla cekiliyor

Ayy hiç sormayın bir de bu ara arkaslardan duyuyorum kazayla hamile kaldım diye tobe Allah'ım bana da nasip et kaza ile hamileliği
Aynen walla aminn insallah birgün ettigmiz dualar belki yarin, belki haftalar yada aylar yillar sonra kabul olur ama allah asla karsiliksiz birakmaz ben buna inaniyorum..

Estafrullah yaz tabi ictenlikle okudum bende uzun yaziyorum bazen keske sesli not atma sistemi olsa burdan yada telegrama benzese.. neysen senin durumun aslinda kiloyla baglantili ilaclar kilo aldiriyor bu depresiyon haplari ve kadin hastaliklari icin tedavilerde kullanilan ilaclar dehset bisey gercekten banada aynini diyolar zayifla gebelik olur felan ama 3 yil oldu cook az az zayifliyorum okdar zor ki zayiflamak yani hem insulin direnci hem tiroid hemde yumurtaliklarda kist nasil olcak bilmiorum..

Canım bi ara konuşmuştuk heralde senin hsg kağıdı atmıştın bana. Onun üstüne doktora gidip tekrar mı görüştün yoksa hala aynı kağıt üzerinden mi arayıp randevu aldın.
Aynen canim ayni kagit üzerinden randevu aldim. Çünkü bi türlü adet olamadim hep kahverengi leke gibi geldi. Deyince kabul etmediler. Simdi de duphaston yazdı doktor 3 4 gun once bitti ilac dun adetim basladi kahverengi akıyodu yine üzüldüm dün, bu sabah kirmiziya dönmüş adet olmama ilk kez sevindim. İnşallah böyle devam ederde tam günümde temizlenirim. 27 sindede hsg randevusu aldim

Bende ilk kez muayene ye gireceğim. Ne biliyim alttan olacagini bekarken hep ustten baktilar. Bide idrara sıkışık gitmistim hastane yakin diye. Kadin alt tarafini cikar yat demesin mi. Utancimdan yerlere girecektim. Ama ben utanırım dedim. Utanma istersen yatma dedi. Bende randevu bulamam diyip mecbur yattim. Ama nasil utaniyorum kıpkırmızı oldum. Kadin bakti alttan e sen idrara sıkışıksin dedi. Evet dedim bekarken oyle bakiliyodu bilmiyodum ki dedim güldü artik evlisin alttan bakılacak dedi. O gün mecbur ustten bakti sıkışık olduğum için. Utanç vericiydi. Hala da utanıyorum

Cevap için teşekkürler 10 gün falan bir zaman aldımı kanama başlaması sizde,benim bat 11 gün geçtş hala başlamadı
Başlar canım üzgünüm ama 10 gün sonra belli ediyor kendini hatta 10 güne kadar geçen adet normal sayılıyor o yüzden. Moralini hiç bozma. İnşallah daha kolay hamile kalırsın bundan sonra. En azından kalabildiğini öğrendin.

Size katılıyorum bende zayıflayınca çözüm olacağını biliyorum ama bakmayın bende artık kilo veremiyorum o ilaçları senelerdir ara ara kullanırım OKB hastalığım olduğu için ve yaş ilerleyince o ilaçların aldırdığı kiloyu asla veremez oldum. Onun için kilo vermekte kolay demiyorum.ama şunuda söyliyeyim umut olsun 34 yaşında kuzenim obezite hastası pko su var ve geçen sene hamile kaldı ve gerçekten aşırı kiloluydu doktorlar zayıflamadan olmaz diyordu şimdi 1 buçuk yaşında sağlıklı bir çocuğu var maşallah

Canım bende hormon baktırmak için gitmiştim banada vermişlerdi. Diyelim gebe kalmadım aralık gibi arasam randevu verirler mi hala elimdeki kağıt ile

Selam 6 aydır düşünüyorum henüz hamile kalamadım bu 6.aydı pek değerlendiremedim. Kasım ayına giriş yapmak için ekim reglimi bekliyorum 23 ekim kasıma kalan hanımlar neler yapıyorsunuz ?
Merhaba, umarım en kısa sürede siz dahil bebek isteyen herkes güzel haberler alır. :)
Bu arada bir şey danışmak istiyorum. Biz de geçen ay itibariyle eşimle çocuk düşünmeye başladık. 30 Eylül tarihinde regl oldum, 5 Ekim tarihinde bitti ve 6,8,11 ekim tarihlerini değerlendirdik. Ovulasyon testinde 13 ekim pik oldu. O tarihi ve sonrasında maalesef değerlendiremedik. Acaba ovulasyondan 2 gün önce yaşanan ilişkide şansım olur mu? Tecrübesiz olduğum için yorumlarınızı bekliyorum. :)

Amin canım inşallah Yani ben kimyasal olan gebeliğimde 2 ilişki ile kaldım. Spermler 3 gün yaşıyor 13 pik 14 çatlama dersek tabiki şans var. Ama test olaylarına flan girme regl gecikmesini bekle stres yapıyor sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…