Kasım ayı gebelik planlayanlar sohbet edelim 💐

Bu konuda bilgim yok ama rahatsız edici birşey bence başka doktora görünün böyle gecistiren doktorlardan dolayı hastaneye gitmeye cekiniyoruz artik
Canim yurt disindayim doktor tüp bebek klinigine yolluyor bende gidersem eger rahim filmi isticekler burdada ameliyatli yapiyorlar cok korkuyorum 3 delik acip bakiyolar histereskopi gibi bisey .. doktorum iyi aslinda ebe kendisi pkoluyum ve kist patladigi icin adetim gecikmis simdide sökülüp duruyorum napiyim bilmiyorum wallahi sasirdim kaldim ne düzgün adet oluyorum ne gebe kalabiliyorum ne de zayifliyabiliyorum cok zorda kaldim

Canim yurt disindayim doktor tüp bebek klinigine yolluyor bende gidersem eger rahim filmi isticekler burdada ameliyatli yapiyorlar cok korkuyorum 3 delik acip bakiyolar histereskopi gibi bisey .. doktorum iyi aslinda ebe kendisi pkoluyum ve kist patladigi icin adetim gecikmis simdide sökülüp duruyorum napiyim bilmiyorum wallahi sasirdim kaldim ne düzgün adet oluyorum ne gebe kalabiliyorum ne de zayifliyabiliyorum cok zorda kaldim
Çok geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun biz kadınların ne kadar hastalık çeşidi varmış ya adamlar ne rahat vala 🙄

Merhaba bizde 3 yila girdik ama gebe kalmak kolay degll cidden allah gönlüne göre versin , istiyen gebe kalamiyor istemeyen makina gibi dogruyor😃🤷‍♀️
Ayy hiç sormayın bir de bu ara arkaslardan duyuyorum kazayla hamile kaldım diye tobe Allah'ım bana da nasip et kaza ile hamileliği 😃🤲🏻

Merhaba bizde 3 yila girdik ama gebe kalmak kolay degll cidden allah gönlüne göre versin , istiyen gebe kalamiyor istemeyen makina gibi dogruyor😃🤷‍♀️
Öyleymiş gerçekten bu kadar zor olduğunu bilsem beklemezdim ki. Evliliğimin 3.yılında kimyasal gebelik yaşadım 2 ilişki ile hamile kaldım diye hamile kalmak kolay sandım ondan bu kadar bekledim. Amin rabbim isteyen herkese nasip etsin beklemek çok zor

Kizlar aranizda pko olan varmi 3 haftadir kanamalarim var pedi doldurmuyor idrarda kan yok sadece sildikce yogun geliyor duruyor yine geliyor.. kist yapmis ben en son 3 ay önce adet olmustum 25.09 adet olmam gerekiyordu o gün kahverengi pembemsi olunca önce regl dedim sonra gelmedi daha sonra sürekli akintilarim oldu.. 3 ila 6 ayda bir adet görüyorum zaten pkodan dolayi kiloda var veremiyorum glifor gibi bisey verdi doktor.. uzun lafin kisasi hala kanli akintilarim var bi yogun bi az geliyor 3 hafta felan oldu heralde 3 günde bir iliski olucakti oda kaldi öyle degerlendiremiyoruz napmam lazim doktora gittim normal diyor kist patlamis adetim gecikmis vs her seferinde ayni sey ...bilgisi olan yazabilirmi🙏
Ben lisedeyken teşhis konuştum 3 ayda bir regl oluyordum o zaman gittiğim doktor Yasmin diye bir ilaç vermişti onu 3 sene kullandım sonra bıraktım ve adetlerim normale dönmüştü 29-30 günde bir düzenli regl oluyordum. Ben şuna bağlıyorum lisede 60 kiloydum ve sonra 44-45 kiloya düştüm ve doktorlar artık aktif pko olmadığını görünmediğini söylüyorlardı. Sonra psikiyatri ilaçları kullanmaya başladım ve bana 20 kilo aldırdı. Şimdi 66 kiloyum ve benimde adetlerim yeniden düzensizleşti. Çok uzattım ama ben şöyle düşünüyorum kilo verince bu adet düzenleniyor ve pko düzeliyor.

Arkadaşlarım 2.ci çocuğu doğurdular sen düşün 🤣
2. Çocuğu buyutuyolar 3. İle arasında kaç yaş olsun diye düşünüyorlar şuan ahh ahh senin benim halimden anlamazlar oh ne güzel keyfin yerinde diyolar anca bende isterim bir bebeğim olsun uykusuz da kalırım nolcak yıllardır uyuduklarima sayarım 😒

2. Çocuğu buyutuyolar 3. İle arasında kaç yaş olsun diye düşünüyorlar şuan ahh ahh senin benim halimden anlamazlar oh ne güzel keyfin yerinde diyolar anca bende isterim bir bebeğim olsun uykusuz da kalırım nolcak yıllardır uyuduklarima sayarım 😒
Aynen birde ne diyorlar ayağına dolanan yok kız sen niye yaptın o zaman 2 tane 🤣

Bazen diyorum acele etmekte sıkıntı akışına bırakmak lazım illa olsun diye diye nereye kadar. Rabbim zamanı gelince hayırlısı ile sağlıklı bebişler nasip etsin inşallah 🙏🏻
Öyle tabi düşünmemeye çalışıyorum zaten bı yandan atanma derdim var dert ararsan Cook🙄😱 dermanım belkide bı tanecik bebiste ne dert kalır ne tasa o mucizeyle birlikte😍

Kızlar bende adetin 12ci günümde gittim 20 ml yumurtan var çatlar yakında dedi bugün de 18 ci günüm azonce ilişkiden sonra farkettim hafif kan gelmiş acaba adet mi çatlama mi bisi anlamadim morelimde bozuldu baya😔

X