Kasım ayı gebelik planlayanlar sohbet edelim 💐

Propolis bende kullanıyorum.hayıt tohumuda aldım ama nasıl içeceğimi bilemedim.regl söktürür de diyorlar adete yakın içmeye korkuyorum eğer hamileysem diye siz nasıl içiyorsunuz acaba
Yumurtlamaya kadar iç kuzucum ben adet sonrası başladım yumurtlamada pik görünce bırakacağım. Demliyorum 5-6 dk bekliyorum sonra içiyorum

Bir ara bende keçiboynuzu falan almıştım. Sonra bıraktım. Folik asit ve bol çiğ kuruyemişten başka bişey kullanmıyorum şuan. İnşallah faydalı olur sanada

Merhaba jeli nerden aldiniz acaba bide macun seklinde mi yiyosunuz probolisi vs net yazar misiniz acaba bende alayim. Neyi ne zaman kullanıyorsunuz birde. Size zahmet olacak ama cok ihtiyacim var

Merhaba jeli nerden aldiniz acaba bide macun seklinde mi yiyosunuz probolisi vs net yazar misiniz acaba bende alayim. Neyi ne zaman kullanıyorsunuz birde. Size zahmet olacak ama cok ihtiyacim var
Tabii ki anlatırım. Burda birbirimize yardım etmek için varız Daha yeni başladım 1 hafta oluyor. Her sabah kalkıp önce keçiboynuzu yiyorum bir tatlı kaşığı sonra bir kaşık zeytinyağına 4 damla D3K2 damlatıp içiyorum. Akşam işten geldiğimde Omepa3&Quenzim10 içiyorum bir tane. Bal propolis ve arısütü karışımı almıştık. Onu da bir tatlı kaşığı yiyorum. Hayıt otu çayını demleyip içiyorum. Gün aşırı şekilde de multivitamin tüketiyorum. Her gün bir avuç çiğ kabak çekirdeği yiyorum. Burda araştırıp öğrendiğim prefert adında vajinal jeli satın aldım. İçinde minik 8 tane tüpü var. Her biri birer ilişki için. Ovulasyon ile yumurtlama takibi yapıldığında çift çizgi yani yumurtlamayı gördüğünde kullanman gerekiyormuş. Tüpü içine boşaltıp 5 dk bekledikten sonra ilişkiye giriyorsun. İçindeki kayganlaştırıcı jelin spermleri doğrudan yumurtaya yönlendirdiği ve doğurganlık şansını arttırdığını söylüyorlar. Çoğu kişi bu şekilde hamile kalmış. Tabii ki güçlü güçsüz tüm spermleri yumurtaya yönlendirdiği için ne olur ne olmaz diye eşime de tüm takviyeleri içiriyorum ki sperm kalitesi artsın. İnşallah bu ay olur. Gerçekten ilk defa bu kadar özenle yapıyorum bir şeyleri umarım sonuç alırım. Sizler de inşallah bu ay hamile kalırsınız

Maşallah diyorum ben yapamazdım bu kadar şeyi ben sadece zeytinyağlı incir yiyorum her sabah bir de bekliyorum başka yaptığım yok

Ben incir yiyemiyorum kuzum. Prolaktin yükseltiyo. Benim de çok çabuk yükseldiği için uzak duruyorum
Orasını bilmiyorum ben 1 yıl önce yaptırmıştım hormon testi normaldi her şey belki yukseltiyordur benimkinide 27 sinde randevum var tekrar baktircam genel ilk mi olcak sizin hiç hamile kaldınız mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…