Kasım ayı asılama yaptıracak olanlar

İlk bir kaç hafta tutunma açısından çok önemli , ama o kadar dikkat etmiştiniz . Böyle bişey yaşayacağınız varmış , üzülmeyin inşallah Allah korumuştur eğer bebek varsa 🙌🏼
İnşallah bugun kan vercem inşallah vardır bebiş düne kadar adet belirtisi vardı şimdi oda yok inşallah bişi olmamıştır birşey varsa 🙏

Canim keşke yapmasaydın şurada test gününe 1 gün kaldı ağrı olması kötü olmuş inşallah bebek vardır ve bir şey olmamıştır dua edelim 🙏🙏
İnşallah kuzum bebiş vardır psikolojim o kadar alt-üst olduki dün sinirimden ne yaptığımı bilemedim dayanamıyorum beklemek beni çok maffediyor şimdi hiç ağrım belirtim yok bu akşam allah nasip ederse kan vericem

Günaydım kuzum bütün gece sol tarafım ağrıdı adet ağrısı gibi değildi ben eşşeklik ettim bizim ev kaloriferli kendi kazanımız var kömür atıyım dediydim umutsuz olduğun için sinirdende eşim ben gelmeden yapma demesine rağmen dinlemedin kömür çuvalını kaldırdım ve ondan 10-15 dakka sonra sol tarafımda ağrı başladı dinmek bilmedi şimdi geçti biraz ağrısı sizce bişi olmuşmudur? Eşim çok kızdı ama kürekle attım sandı söyleyemedim daha çok kızar diye 🥺🥺
Bişey olmaz Allah’ın izniyle tutanacagı varsa tutunuyor o zaten merak etme. bende nasılsa yok diye ağır şeyler taşımışlıgım oldu dikkat etmedim hiç öyle belki vardır diye. Akşama kadar dışarda gezmişliğim konserlerde atlayıp zıplamışlıgım bile var :) öğrendikten sonra dikkat etmeye çalışıyorum tabi ama evi süpürmek zorunda kalıyorum kedim olduğu için o zaman zorladığım için benimde kasıklarıma giriyor öyle ağrı dinlenince geçiyor. Korkma.

Bişey olmaz Allah’ın izniyle tutanacagı varsa tutunuyor o zaten merak etme. bende nasılsa yok diye ağır şeyler taşımışlıgım oldu dikkat etmedim hiç öyle belki vardır diye. Akşama kadar dışarda gezmişliğim konserlerde atlayıp zıplamışlıgım bile var :) öğrendikten sonra dikkat etmeye çalışıyorum tabi ama evi süpürmek zorunda kalıyorum kedim olduğu için o zaman zorladığım için benimde kasıklarıma giriyor öyle ağrı dinlenince geçiyor. Korkma.
Çok sağol kuzum içim rahatladı valla rüyamda kan testi yaptırıyordum negatif çıkıyordu 🥺

Evet banada sebepsiz infetilite denmişti. Neyse ki çok uzun sürmedi, Aslında ben biraz strese de bağladım bu işi. Stres herseyi etkilediği gibi bunuda etkiliyormuş :) teşekkür ederim İnşallah sende yaşarsın bu duyguyu canım Allah sana da nasip etsin 🙏🏻Ama ikinizde gençsiniz daha canım olur merak etme. Çok kafaya takmamak lazım. Dediğin gibi sağlıklı beslenmekte etkiliyor. İyi yapıyorsun.
Kuzum ben tüp bebek kısmına bir başlık açtım sperm sonuçları var orada güncel hali. Doktor da gel görüşelim seninle demiş. Neden öyle dedi acaba korktum bir bakabilir misin sonuca acaba...:KK43:

Canım şimdi lavoboya girdim kahverengi akıntı geldi peçeteye yerleşmemidir yoksa adet mi oluyorum 😭😭😭

Aşılamadan 14 gün sonra kesin sonuç çıkıyor diye biliyorum canım
Buarada ben gene akşam gidemedim 😂 bugun öğlen eşimle gitcez nasipse senin kaçta kuzum? Buarada kahve lekem yok 2 sefer açık kahve oldu sonra beyaz akıntıya döndü ve kayboldu yerleşme olabilir ve gaz sancım var dünden beri karnım çok hareketli anlamadım

Kızlar ben şimdi acile gidiyorum sağlık ocağı bugun kan almıyormuş şansım yok benim gerçekten iyice umutsuzlaştım 🥺 ne olur benim için dua edin 🙏🙏 ben dua ediyorum inşallah allah bize hayırlı ve sağlıklı evlat nasip eder 🙏🙏 T trankobuskasss duanlarım seninle sonucunu bekliyorum heycanlı bi şekilde

X