Kasım ayı asılama yaptıracak olanlar

merhaba bende geçen hafta aşılama oldum bugün 7. günüm kasık ağrım ve göğüslerim acıyo bunlar iğnenin etkisi olabilir mi? İlk defa yaptırdım beklemek gerçekten çok zor . Yaptıranlarında tutar inşallah o sevinci hepimiz yaşayalım :)
İğnenin etkisi olabilir evet bende de vardı sonradan geçti o etkiler. Sizin de tutar inşallah. Benim cuma günü test günüm 😊

merhaba bende geçen hafta aşılama oldum bugün 7. günüm kasık ağrım ve göğüslerim acıyo bunlar iğnenin etkisi olabilir mi? İlk defa yaptırdım beklemek gerçekten çok zor . Yaptıranlarında tutar inşallah o sevinci hepimiz yaşayalım :)
Aminn kuzum benim iğnenin etkisi olabilir benimde 8. Güne kadar öyleydi inşallah tutar 🙏🙏

Bende 2 Aralık ta yaptım aşılama,ilk aşılamamdi.Bugun 6.gunum hiçbir ağrım belirtim olmadı bugune kadar. Buralardan uzak durucam dedim kendime ama insan bakmadan da yapamıyor.Hakkimizda hayırlısı olsun.

Haha ikimiz de yapamadık bir test işe bak ya 🤣🤣
Günaydım kuzum bütün gece sol tarafım ağrıdı adet ağrısı gibi değildi ben eşşeklik ettim bizim ev kaloriferli kendi kazanımız var kömür atıyım dediydim umutsuz olduğun için sinirdende eşim ben gelmeden yapma demesine rağmen dinlemedin kömür çuvalını kaldırdım ve ondan 10-15 dakka sonra sol tarafımda ağrı başladı dinmek bilmedi şimdi geçti biraz ağrısı sizce bişi olmuşmudur? Eşim çok kızdı ama kürekle attım sandı söyleyemedim daha çok kızar diye 🥺🥺

Günaydım kuzum bütün gece sol tarafım ağrıdı adet ağrısı gibi değildi ben eşşeklik ettim bizim ev kaloriferli kendi kazanımız var kömür atıyım dediydim umutsuz olduğun için sinirdende eşim ben gelmeden yapma demesine rağmen dinlemedin kömür çuvalını kaldırdım ve ondan 10-15 dakka sonra sol tarafımda ağrı başladı dinmek bilmedi şimdi geçti biraz ağrısı sizce bişi olmuşmudur? Eşim çok kızdı ama kürekle attım sandı söyleyemedim daha çok kızar diye 🥺🥺
İlk bir kaç hafta tutunma açısından çok önemli , ama o kadar dikkat etmiştiniz . Böyle bişey yaşayacağınız varmış , üzülmeyin inşallah Allah korumuştur eğer bebek varsa 🙌🏼

Canim keşke yapmasaydın şurada test gününe 1 gün kaldı ağrı olması kötü olmuş inşallah bebek vardır ve bir şey olmamıştır dua edelim 🙏🙏

X