Kasım ayı asılama yaptıracak olanlar

Aşılama dan 3-4 gün sonra göğüs hassasiyetim başladı ama ben onu iğnelerden olabilir diye düşünmüştüm. 1 hafta sonra sürekli uyumaya başladım. Oturduğum yere uyuyakalıyodum haberim bile olmuyordu bir de çok nadir ara asa bulantım oldu.
Sende olmuş baya belirti kuzum :) benim daha 2. Günüm bakalım ne olucak göğüsüm sızlıyor fakat o sanırım progestan dan dolayı

Bende fitin olarak kullanıyorum günde 3 kere sadece ilişki günleri ağızdan içiceksin diğer günler de fitil olarak kullancaksın dedi bide çocuk aspirini verdi sen günde kaçtane kullanıyorsun progestanı
Bir sabah bir akşam 2 kez dedi bana kuzum baya akıntım var ama fitil yaptıktan sonra oluyor. Bugün 8. Günüm adet olacak gibi ağrılarım var korkuyorum olmaktan böyle ağrısı olup hamile olan da var gerçi beklemedeyim

Bir sabah bir akşam 2 kez dedi bana kuzum baya akıntım var ama fitil yaptıktan sonra oluyor. Bugün 8. Günüm adet olacak gibi ağrılarım var korkuyorum olmaktan böyle ağrısı olup hamile olan da var gerçi beklemedeyim
Öyle düşünme kuzum ben inanıyorum bebiş haberini alıcaksın allahın izniyle 🙏🤗 doktorum dedi adet ağrısı gibi olur ona aldanma dedi :)

Arkadaşlar ben bugün aşılanın 5. gününde aşırı derecede kötüyüm resmen hareket edemiyorum ağrıdan sol taeafımda 2-3 yumurtam olusmustu aşılma öncesi iğnelerle ondanmı yoksa hamilelik varda yerleşmeyemi çalışıyor anlıyamadım ama oram sanki parlıycak resmen en ufacık hareket etmem bile tetikliyor düşünün ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim aynı durumu yaşıyan varmı

X