Kasım ayı asılama yaptıracak olanlar

Ne demek kuzum hepimiz zor süreçten stresli günlerden geçiyoruz birbirimize destek olmalıyız 🙏 bişi sorabilirmiyim sperm yıkama işleminden sonra yüzde kaça yükseldi hareketlik hızı bilgin var mı kuzum?
Evet kuzum burada hepimiz kader arkadaşı gibiyiz bana iyi geliyor konuşmak 😍 aslında kaç kez test göre göre yorumlamayı öğrendik ama bu hastanede ilk kez sperm verdi eşim ve hareket yazmıyordu sadece sayı yazıyordu 40 milyondan 8 milyona düştü yıkamadan sonra doktorum gayet yeterli sonuclarınız dedi ama bilemiyorum tabi daha yüksek olabilirdi eşimde varikosel var ameliyata gerek yok diyorlar inşallah aşılama ile başarıya ulaşiriz 😍 sizin sonuclar nasıldı kuzum

Evet kuzum burada hepimiz kader arkadaşı gibiyiz bana iyi geliyor konuşmak 😍 aslında kaç kez test göre göre yorumlamayı öğrendik ama bu hastanede ilk kez sperm verdi eşim ve hareket yazmıyordu sadece sayı yazıyordu 40 milyondan 8 milyona düştü yıkamadan sonra doktorum gayet yeterli sonuclarınız dedi ama bilemiyorum tabi daha yüksek olabilirdi eşimde varikosel var ameliyata gerek yok diyorlar inşallah aşılama ile başarıya ulaşiriz 😍 sizin sonuclar nasıldı kuzum
Aynen kuzum konuştukça rahatlıyoruz burda birbirimizi anlıyabiliyoruz 🙏 kuzum bizdede 30 milyonda hızı %20 iken yıkamadan sonra 14 milyon hızı %40 oldu tabi inşallah tutar doktor gayet iyi dedi çok düşük olsaydı aşılamayı durdururdum dedi inşallah hayırlı haberleri alırız kuzum 🙏

Aynen kuzum konuştukça rahatlıyoruz burda birbirimizi anlıyabiliyoruz 🙏 kuzum bizdede 30 milyonda hızı %20 iken yıkamadan sonra 14 milyon hızı %40 oldu tabi inşallah tutar doktor gayet iyi dedi çok düşük olsaydı aşılamayı durdururdum dedi inşallah hayırlı haberleri alırız kuzum 🙏
Doktorum o kadar tatlı ki bazen beni rahatlatmak için iyi konuşuyor sanıyorum 😂 ama tabiki süreç iyi olmasa devam etmezler bir sperm bir yumurta gerek zaten mucizelerimiz için ❤️

Doktorum o kadar tatlı ki bazen beni rahatlatmak için iyi konuşuyor sanıyorum 😂 ama tabiki süreç iyi olmasa devam etmezler bir sperm bir yumurta gerek zaten mucizelerimiz için ❤️
Aynen kuzum doktor çok önemli her doktor malesef tecrübeli olmuyor ben ilk senelerde devlete gitmiştim her ay bana aynı şeyleri yapmaktan bıkmamıştı ilgi 0 dı sonra özele geçtim bi doktor buldum derken bana direk tüp bebek dedi eşim memnun kalmamıştı en son çok iyi doktor buldum bizim bölgede en iyisi sağolsun inandı hemen tüpbebek yerine başka tedaviler yapalım dedi en son çaremiz tüp bebek olur dedi istesem tüp bebek yaparım ilkinde tatabilir ama ne sizin cebiniz zorlamak isterim nede senin bünyeni dedi sağolsun bakalım ilk aşılama sonucu ne olcak 🙈

Kizlar 29 Kasım'da aşılama yapıldı.4. Ve 5. Günler de kahverengi akıntım oldu normal mi yaşayan var mı bu durumu

Kizlar 29 Kasım'da aşılama yapıldı.4. Ve 5. Günler de kahverengi akıntım oldu normal mi yaşayan var mı bu durumu
Kuzum ben yaşamadım ama aşılamadan sonra kalktığımda kanama olmuş bende. Belki seninde içten kanama olduysa çok hafif 4.5.gün akmıştır kan bekleyincr kahverengi oluyor doktoruna sor bence

Kuzum ben yaşamadım ama aşılamadan sonra kalktığımda kanama olmuş bende. Belki seninde içten kanama olduysa çok hafif 4.5.gün akmıştır kan bekleyincr kahverengi oluyor doktoruna sor bence
İlk gün adet gibi geldi demişti zaten Dr. 2. Günde beyaz akıntı oldu geçti. 4. Gün 5. Gün çok değil ama damla şeklinde akıntı oldu 6 da da aynı yarın Dr umla goruseyim en güzeli

Aynen kuzum doktorunla görüşmen daha iyi için rahatlar en azından 🤗
Kuzum nasilsinnn belirtilerin devam ediyor mu kaç günün kaldi teste ben regl oldum bu ay dinlenip diğer ay bakacağız ikinci aşılama için mfk aldım bu arada belki işe yarar en azından eşimin degerlerini yükseltir diye düşündük 💗

Kuzum nasilsinnn belirtilerin devam ediyor mu kaç günün kaldi teste ben regl oldum bu ay dinlenip diğer ay bakacağız ikinci aşılama için mfk aldım bu arada belki işe yarar en azından eşimin degerlerini yükseltir diye düşündük 💗
İyiyim kuzum valla belirti aramaktan kafayı yicem son 4 gün kaldı 1 gün var belirti bi gün yok melasela bugun adet olma hissi var adet olcam gibi 🥺 artık olumsuz düşünmeye başladım desem :KK43: hayırlısı olsun kuzum belki bu ay mfk ile hamile kalırsın beklemediğin anda belkş 2. Aşılamaya gerek kalmıcak :) 🙏🙏

Canım selam, sizde eşinizin değerleri nasıldı? Aşılamaya neden karar verdiniz? Biz de düşünüyoruz ama doktor bekleyin 1 sene gençsiniz diyor şimdilik 3 kez denedik olmadı.
Eşimin değerleri gayet güzel gelmişti hiç bi sorun yoktu bende de herhangi bi sorun yoktu. Biz evlenir evlenmez hemen istemiştik olmadı ilk 6 ay olmayınca doktora gittim banada 1 yıl bekleyin dendi, ama tabi yine olmadı 1 yıl sonrasında tedavi başlandı git gel bi süre yine olmadı. 2 yıl sonrasında oldu çok şükür. Siz ne kadarlık evlisiniz yaşınız kaç ? Ben 31 yaşındayım eşim 41 o yüzden biraz acele ettik biz.

X