Kasım ayı asılama yaptıracak olanlar

Senin nasıl gidiyor 😊😊 ben bugün 12. Gün kan tahlili verdim dua edin bana evde yaptığım erken gebelik testi değildi ama yine de kan vereyim istedim onun sonucunu bekliyorum böyle 5 ve üstü rakamları görürüm inşallah 🙌🥰
Ay hadi İnşallah görürsün Dualarımız Seninle 🙏🏻 sonuç beklemesi hem stresli hem heyecanlı dimi 😊

Senin nasıl gidiyor 😊😊 ben bugün 12. Gün kan tahlili verdim dua edin bana evde yaptığım erken gebelik testi değildi ama yine de kan vereyim istedim onun sonucunu bekliyorum böyle 5 ve üstü rakamları görürüm inşallah 🙌🥰
Ayyyy inss gğzel cokacakkkkk haber et bize deeee

Söyle daha düzgün ifade edeyim ilk asilamada aynı yerde test yaptığımda <0,100 çıkmıştı yani geçen ay negatif sonuç almıştım. bugün 2. Aşılamamin 12. Günü test yaptırdım ve sonuç <0,441 çıktı farklı bir değer anlamadım 🤷🏼🤷🏼

Söyle daha düzgün ifade edeyim ilk asilamada aynı yerde test yaptığımda <0,100 çıkmıştı yani geçen ay negatif sonuç almıştım. bugün 2. Aşılamamin 12. Günü test yaptırdım ve sonuç <0,441 çıktı farklı bir değer anlamadım 🤷🏼🤷🏼
bu sonuca göre negatif 😒 ama olabilir o oynayabiliyor kan değeriyle alakalı..
5’ten yukarısı pozitif. İnşallah yakın zamanda sende görürsün canım 🙏🏻

Yok öyle kasıklarım ağrımıyor anlamadım valla benimde eşimde ileri hareket sorunu vardı %17 lerdeydi bu ay aşılama için sperm verdiğinde %40 olmuş yıkama sonrasıda %90 olmuş sizinde öyle olmuş ya umutlandım 🙏
Sizinle daha önce de konuşmuştuk sanırım benim eşimde de ileri hızlı hareket %10 yavaş %20 yani %30 ileri hareketli %20 yerinde ve 50 hareketsiz. Yıkamadan sonra hareketlilik artıyor mu gerçekten de 😇🙏🏻

X