Kasım ayı asılama yaptıracak olanlar

Fitil olarak sadece aşılamadan önce kullandım ben aşılamadan sonra da yutarak içiyorum işte 1 tane neden size 2 hemde fitil olarak verdi bı şey dedi mi doktorunuz
Bilmem bişey demedi böyle kullanacaksın dedi ama aşılamadan önce kullanmadım ben sadece Klomen kullandım

Kızlar selam nasılsınız. Şimdi size danışmak istediğim bir konu var benim canımı sıktı biraz. 31 ekimde yapılan ilk aşılamam tutmadı bugün tekrar gittim ikinci için şubat ayına verdi ama kafama şu takıldı ben en son kan tahlilini dosya açılırken vermiştim temmuzda. Dosyama baktı gerek yok vermeye dedi. İyi de benim temmuzdan beri hormonlarımda ne değişiklik oldu ilk aşılama da bakmadılar ki. Hormonlar çok önemli değil mi bunlar da etkilemiyor mu başarıyı. Hiç içime sinmedi. Zeynep kamildeyim ben İstanbul’da. Siz nasıl ilerlediniz

Çok çok silik çizgide pozitiftir ama :) Hem Daha var şimdiden kafanı çok bulandırma. Rahat ol, gelir inşallah Bebişin
Umarım öyledir yaa.cok teşekkür ederim Bugün aşırı kafam agriyo ve midem çok bulanıyor. Şimdi biraz yürüyüş yapacağım 10 dakika kadar umarım iyi gelir

Amiiiinnn valla ne güzel bende hiç belirti yok :)
Belirti olup olması bence önrmli değil ya da pskolojik devamlı düşündüğümüz için. 1. Aşılamamda çok belirti yaşadım ama negatifti. 2. Aşılamamda hiç bişey yoktu ne ağrı ne sızı ama pozitif oldu. Ki bu forum da Hiç belirti olmadan da pozitifi gören çok duydum. Ona takılma :)

Doğru söylüyorsunuz bakılmalıydı , ama hastaneden hastahaneye değişiyor tedavi süreci . 2. Aşılamada alırlar bence muhakkak , hormonlar her adet dönemi değişkenlik gösteriyor

Canım bende Zeynep kamil de yaptırdım.
2. Aşılama için hiç bişeyi yenilemedim istemediler. Ki ben 1. Aşılama tedavisine martta başlamıştım 8 ay sonra 2. Aşılamam oldu. :)

Umarım bende o belirti yaşamadan gebe kalanlardan olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…