Kasım- Aralık 2022 Son Yumurta Bükücüler

Ya arkadaşlar daha önce yazmıştım bu ay aşılamamın 15. Günü test vermiştim 0,11 cıkmıştı sonucum negatif. Cuma gunu koyu kahve rengi akıntım geldi ben adetim başlıyor sandım üstünden iki gün geçti hala adet olmadım. Kasık ve gögüs agrılarım da biraz daha hafifledi. Adetim aşırı düzenli değildir ama bu kadar da gecikmezdi. Daha öncesinde lekelenme gibi durumlar yaşamadım. Olumsuz cıkınca kendim bir daha test falan yapmadım. Bu değer sonradan artar mı yani pozitif olma gibi bi ihtimal var mı bilgisi olan var mı test yapsammı yoksa adeti beklemeye devam mı edeyim
Sonucunuz nedir çok merak ediyorum

Bende şuan seninle aynı durumdayım bugün 16 . Günüm aşılamada erken gebelik testi yaptım dün negatif çıktı ama iki üç gündür de açık pembe veya koyu kahverengi akıntım var aynı ilaçı ben de kullanıyorum adet olursan bırak demişti ama bu adet değil hiç kan gibi de koku yok bilmiyorum kafam çok karışık hastaneye de gitmek istemiyorum
Ben 3.Günümdeyken doktora gitmiştim o lekelenme mevzusu hala devam ediyordu, olmam gereken son aşılama planlansın diye. Muayene etti daha adet olmuş gibi gözükmüyorsun bu ay duphatson kullan bi dahaki ay kendiliğinden adet oldugunda aşılamanı yapalım dedi.
Akşam lekelenme bitti tam adet oldum. Kendiliğinden adet olunca duphatsonu kullanmak istemedim kendi söküldü.

Ben 3.Günümdeyken doktora gitmiştim o lekelenme mevzusu hala devam ediyordu, olmam gereken son aşılama planlansın diye. Muayene etti daha adet olmuş gibi gözükmüyorsun bu ay duphatson kullan bi dahaki ay kendiliğinden adet oldugunda aşılamanı yapalım dedi.
Akşam lekelenme bitti tam adet oldum. Kendiliğinden adet olunca duphatsonu kullanmak istemedim kendi söküldü.
Ben de kandan test vermekten korkuyorum açıkçası diğer iki gebeliğim de adetim geçikmesinden 10 gün felan sonra belli olmuştu

X