Kasım- Aralık 2022 Son Yumurta Bükücüler

Kızlar iyi akşamlar adet dönemime daha 12 gün var. Biraz önce kahverengi bir akıntı yaşadım, pcosum, hatta klomen yüzünden şuan kistim var bu ay tedavi yapmadık o yüzden.. yumurtlama 2 gün önceydi. Sizce neden olabilir?

Kızlar iyi akşamlar adet dönemime daha 12 gün var. Biraz önce kahverengi bir akıntı yaşadım, pcosum, hatta klomen yüzünden şuan kistim var bu ay tedavi yapmadık o yüzden.. yumurtlama 2 gün önceydi. Sizce neden olabilir?
Bazı kişilerde yumurtlama zamanı olabiliyor diye okumuştum

Bende yumurtalama zamanı yaşanabilir diye biliyorum normaldir inşallah🙏🏻 Belki kist eriyordur

Merhaba canımmm. Sanki biraz erken değil mi 6 gün? Biraz daha bekleyelim istersen daha net sonuç alabilmek için ❤️
Beklemek o kadar zor ki 🤦 bide eşim benden daha meraklı sürekli hissediyor musun ay yorulma ay ayağa kalkma bunaldım 😅 o yüzden bir an önce olumlu olumsuz sonucu öğrenmek istiyorum. Peki ne zaman kanda çıkar biliyor musunuz

Beklemek o kadar zor ki 🤦 bide eşim benden daha meraklı sürekli hissediyor musun ay yorulma ay ayağa kalkma bunaldım 😅 o yüzden bir an önce olumlu olumsuz sonucu öğrenmek istiyorum. Peki ne zaman kanda çıkar biliyor musunuz
Ay evet eşler bizden fena ☺️ Ne yapsınlar, hevesleniyorlar. Onlar içinde zor bir bekleyiş. 🙏🏻 Valla kuzum aşılama ile ilgili çok bilgim yok ama normal şartlara bakacak olursak en az 14 gün sonra yaptırmalısın bence. Çünkü bebek döllendikten sonra 6-10 gün arası yerleşiyor ve kandaki değer anca yükselmeye başlıyor. Şimdi baksan negatif çıksa aklında hep şüphe kalacak acaba yükselir mi diye. O yüzden en iyisi beklemek ☺️

Ay evet eşler bizden fena ☺️ Ne yapsınlar, hevesleniyorlar. Onlar içinde zor bir bekleyiş. 🙏🏻 Valla kuzum aşılama ile ilgili çok bilgim yok ama normal şartlara bakacak olursak en az 14 gün sonra yaptırmalısın bence. Çünkü bebek döllendikten sonra 6-10 gün arası yerleşiyor ve kandaki değer anca yükselmeye başlıyor. Şimdi baksan negatif çıksa aklında hep şüphe kalacak acaba yükselir mi diye. O yüzden en iyisi beklemek ☺️
Sonucu güzel olsun da bekleyelim bakalım ☺️☺️ çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için 🙋🏼‍♀️

Arkadaşlar 2. Aşılamamı oldum klomen ve çatlatma iğnesiyle aşılama sonrası doktor duphaston verdi bu ilac adet olunca bırakacakmıyım kullanmaya devam mı edicem bilgisi olan varmı? Asılamanın 15. Günü kan testi verdim 0,11 cıktı sonuc olumsuz oldu. Adet agrılarım cok erken basladı ama hala adet olamadım birde bugun lekelenme tarzında baya koyu kahverengi akıntı geldi heralde adetim baslayacak. Duphastonu içmeye devam mı etmeliyim yoksa bırakayım mı?
Bende şuan seninle aynı durumdayım bugün 16 . Günüm aşılamada erken gebelik testi yaptım dün negatif çıktı ama iki üç gündür de açık pembe veya koyu kahverengi akıntım var aynı ilaçı ben de kullanıyorum adet olursan bırak demişti ama bu adet değil hiç kan gibi de koku yok bilmiyorum kafam çok karışık hastaneye de gitmek istemiyorum

X