Kasım- Aralık 2022 Son Yumurta Bükücüler

Merhaba ne yaptınız sonucunuz nasıl çıktı bilmiyorum ama dediğiniz gibi aşırı bir regl sancısı çekip hasta olmamıştım 2gub sonrasında hamile olduğumu öğrenmiştim inşallah sizde hamilesinizdir🙏
Ben tam gününde regl oldum, onu yazdığımda reglime 1 gun vardı. Ve gününde geldi, sağ olsun hiç bekletmez

Benimde aynı şekilde geçen ay kullandım bu ay kist için ilaç kullanıyorum o yüzden ben de ov testlerinde görmedim hep silik benimkiler de tersine
İlaç etkisinden bence
Bence sen kendi ortalama ov günlerine göre davran şu kistlerden kurtulalımda normale döner bence
Ne ilacı kullanıyosunuz ben klomen kullandım kist oldu femera kullandım kist oldu 1er kez kullanabildim vucut kisti atmadı 2 ay bekledik doğum kontrol kullandım

Ne ilacı kullanıyosunuz ben klomen kullandım kist oldu femera kullandım kist oldu 1er kez kullanabildim vucut kisti atmadı 2 ay bekledik doğum kontrol kullandım
Klomenden sonraki ilk adet doğru düzgün olmadığından sadece bir gün geldi kist engelliyor adeti dedi cyclo progynova verdi adet söktürücü amaçlı verdi bu ay bekle dedi 21 günlük d. kontrol hapı değil adet düzenleyici hap yani kanamam olursa kistte düşer diye herhalde
12.gün bitti bakalım inşallah düler de devam ederiz yine
Ben de bidaha verirse eğer femera isterim diye düşünmüştüm ama böyle sürekli kiste dönüşecekse de eğer ne bileyim kaldım öyle

Kızlar merhaba bugün 13. Gün ve ovulasyonda böyle çıktı dünde bu şekildeydi sizce hala iğne etkisi mi

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    117,4 KB · Görüntüleme: 29
Öyle tabi canım gribim diye doktoru aradım kanım düşük çıktı ilaç kullanabilir miyim diye oda kullanma dedi bir hafta sonra tekrar kan testi yap dedi değerin yükselebilir dedi
O zaman adet gelmedikçe hala umut var demektir ☺️ Bekle bakalım kuzum inşallah vardır ya ❤️

X