KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Peki klomen kullandıktan sonraki süreç nasıl ilerliyor ne yapılıyor yani sonrasında
Ilk önce yumurtalarinin buyuyup buyumedigine bakmak için çagıricak tarih vermistir sonra 21.nci gunde cağiricak kan tahlili yapacak çatlayıp çatlamadıgina bakacak çatlamamissa igne verir

Dün çıkan silik çizgiyi gorunce sabah ilk idrarla testi tekrarlayım dedim 😂 😂 ama bu sefer de yan çizgi çıktı. 😂 Bidaha test mest yapmıcam. Regl gunumu beklıyorum 😂😬

Kızlar bişey soracağım şimdi ben dün adet oldum ama çok az geliyor kahverengi kırmızı karışık çok değişik yani böyle yerleşme kanaması olmaz değil mi

Kızlar bişey soracağım şimdi ben dün adet oldum ama çok az geliyor kahverengi kırmızı karışık çok değişik yani böyle yerleşme kanaması olmaz değil mi
Yerleşme kanaması ilk gebeliğimde yasadım kısıden kısıye değişebilir ama cok hafif olmustu benim. Takip et gün boyu devam ediyorsa muhtemelen yerlesme kanaması değildir.
Test yapmsmydn ya da regl gunun mu

Yerleşme kanaması ilk gebeliğimde yasadım kısıden kısıye değişebilir ama cok hafif olmustu benim. Takip et gün boyu devam ediyorsa muhtemelen yerlesme kanaması değildir.
Test yapmsmydn ya da regl gunun mu
Kanamam geliyor ara ara ama çok az regl günüm diye test yapmadım.eminim aslında yerleşme olmadığına acaba mi diye dusunuyorum.kist çıktığında böyle olmuştum acaba tekrar mı kist oluştu çok sinir bozucu durumdayım birşeyler var neler olduğunu bilmiyorum

Kanamam geliyor ara ara ama çok az regl günüm diye test yapmadım.eminim aslında yerleşme olmadığına acaba mi diye dusunuyorum.kist çıktığında böyle olmuştum acaba tekrar mı kist oluştu çok sinir bozucu durumdayım birşeyler var neler olduğunu bilmiyorum
Stres yapma demek rahatlatmaz bılıyorm ama sakin olmaya calıs canm. Pazartesi ye kadar regl olmazsan bi dr a görün bakalm.

İlk gebelgmde son 2 ay surekli kanama olmustum ben. Dedgm gbı kısıden kısıye degıseblyor bu yerlesme kanamaları. Net bsey demek zor. Adetin sökülmezse kan ver p. tesi o stresi yasayana kadar.

Azönce doktordan geldim progesteron 40 çıktı çok iyiymiş ama malesef eşimin sperm hızı düşük olduğu için aşılamaya kendinizi hazırlayın dedi verdiği ilaç çok yükselme yapmazmış..İstisnai durumlarda gebelik oluyor dedi..Eşimin morali bozulmasın etkilemesin diye söyleyemedim zaten durumu hala kabullenemiyor soylemeyide düşunmuyorum uzülmesin diye, çok üzüldüm moralman yıkığım şuan benim herhalde ocakta felan anca aşılamayla olur 😞😞😔😔
Herseyin hayırlısını dile canm gönlünü ferah tut

Stres yapma demek rahatlatmaz bılıyorm ama sakin olmaya calıs canm. Pazartesi ye kadar regl olmazsan bi dr a görün bakalm.

İlk gebelgmde son 2 ay surekli kanama olmustum ben. Dedgm gbı kısıden kısıye degıseblyor bu yerlesme kanamaları. Net bsey demek zor. Adetin sökülmezse kan ver p. tesi o stresi yasayana kadar.
Aslında bu gün doktora gidecektim hafta sonu olduğu için öğlene kadar varmış.muhtemelen kist oluştu.yerlesmeyi hiç dusunmuyorum.catlatma iğnesi yaptirsanda kist oluşur mu onu bilemiyorum

Aslında bu gün doktora gidecektim hafta sonu olduğu için öğlene kadar varmış.muhtemelen kist oluştu.yerlesmeyi hiç dusunmuyorum.catlatma iğnesi yaptirsanda kist oluşur mu onu bilemiyorum
Onu bilmiyorm canm bi fikrim yok. Pazartesi ne der bakalm dr

Kasım ayı herkese uğurlu gelsin bebek haberiyle dolsun taşsın buralar inşallah kızlar 🌸 yumurtalığımda 7-8 kist tane küçük küçük kistim vardı, adetlerim düzensizdi çok sancılıydı, bazı aylar yumurtlamam bile olmazdı . Çok kafama takıyordum ve hiçbir zaman istediğim gebelik haberini alamadım . En son akışına bıraktım gittim biontech aşı oldum 2 doz. Bebek de olursa olur olmazsa olmaz dedim . Meğer tam da o ay hamile kalmışım. Hiç beklemediğim için nerdeyse adetten 1 hafta sonra öğrendim . Naçizane tavsiyem lütfen stres yapmayın, kafanızı başka şeylerle oyalayın ve akışına bırakın . Hormonlar o zaman daha düzgün çalışacak vücudun işleyişi daha sağlıklı olacak ❤️

Kızlar benim 30 Ekim ama buraya dahil eder misiniz :)
28 yaşındayım 2 senelik evliyim 1 senedir deniyoruz sebepsiz infertilite. Hsg, sperm testi, kan testleri her şey normal. Hsg sonrası da bir kimyasal gebeliğim oldu neredeyse 6 haftalıkken kaybettik ondan sonra hamile kalamadım. Bugün ilk defa ovitrelle vuruldum klomen kullanmadım. Umarım uğurlu gelir. 🙏🏻
Kasım ayinda yine 30 mu olucak canım

X