KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

İnşallah güzel yumurtalar gelişir canım. Size tüp bebeğe gidin direk aşılama ile uğraşmayın diyrn oldu mu
İnşallah canım ya, ya doktor dedi ki 35.40 da olsa yaşin tüp Bebek derdim dedi. Ama ha şimdi ha beş sene sonra tüp bebek yapmışsın aynı dedi. Normal yolla da olabilir ama ne zaman olur bilemem dedi bizde aşılama deneyelim dedik iki yıldır hiç olmayinca

Amaa ben yokum bat 12 kasimdi

Canım soğandan o bn 28-32 gün arası olurum hep soğan kürü yaptığım ay 43.gün regl oldum regl yogası yaptım o gün regl oldum ilaç alma boşa

10 kasımcılar bol bol gazınız var mı psikolejim cok bozuk idare ediverin 10 kasımda gelecektim kendimi oyle şaapmıştım dayanamadim geldim
Benim 9 Kasım gaz yok da uyku hali var çok yorgun halsizim oturduğum yerde uyuyacağım neredeyse birde belim ağrıyor ama hiç umutlu değilim bu ay geçen ay çok hazirlamistim kendimi

Ya gün sayarak yapmak çok zor
Hiç belirti arama bence canım. Belirti olsun olmasın sonuç şaşırtabiliyor. Burada çok okuyorum adet olacak gibiyim diyip yada hiç semptomum yok diyip hamile olan. Hayırlısı olsun bekliyorum güzel haberlerini

Yasemin hanım hastalara tutumunu beğenmedim. Bir de kendisi tek başına çalışıyor. İnstagramda takip ediyorum. Dış merkezde opu ve transferi yapıyor. Sonrasında kurum kimliği olmadığı için kendini sorumlu hissetmiyor. Birde ben daha öncesinde yumurta takibi için görüşmüştüm muaynesi 400 lira bana fazla gelmişti. Bir de bizim kıtkanat biriktirip gittiğimiz yerde mercedesi ile sürekli ön planda olması bilmiyorum soğuttu beni.. Çok vurdumduymaz benim duygularımı anlamayan biri olarak geliyor Ama neşeli biri tabiki instagram popüleri

Bahçecinin fiyatları sabit yazdığım gibi 25 bin civarıymış. Fulya baya isim yapmış oradaki doktorlara bakıp da başlayabilirsin.. Ben bahçeciyi seçersem sırf işyerime 10 dk mesafede olduğu için seçeceğim. Yumurta takibine her fün iş çıkışı sabah işe giderken rahat giderim süreç daha kolay ilerler diye seçeceğim

Canım bal kopugu çok hoş, fındık kabuğu ile biraz turuncu olabilir, ona gire yaparsın küllü açık kumral vs, koyarsan turunculugu alır
2 tane bal köpüğü, 1 tane de fındık kabuğu aldım. Ozaman sadece bu seferlik bal köpüğünü kullanayım inşallah turuncu olmaz, teşekkür ederim canım

2 tane bal köpüğü, 1 tane de fındık kabuğu aldım. Ozaman sadece bu seferlik bal köpüğünü kullanayım inşallah turuncu olmaz, teşekkür ederim canım
Rica ederim, bende çünkü bir kere saçım turuncu gbi olmuştu sonra kuaföre aordun küllü renkler turunculasmayi yok ediyor dedi. Bal köpüğü yaparsan istersen sonrasında içine küllü çok açık kumral ekle yarım tüp.

Turuncu olursa 1 fındık büyüklüğünde mavi boya, 7.1 boya, yuzde 20 lik oksidan, 1 çay bardağı suyu ekle saçına sür kisacası cila yap rengi küllü olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…