KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Benim 9 Kasım gaz yok da uyku hali var çok yorgun halsizim oturduğum yerde uyuyacağım neredeyse birde belim ağrıyor ama hiç umutlu değilim bu ay geçen ay çok hazirlamistim kendimi
valla senin canini sıkmış olamayim gecen ayda ben oyleydim gelen gelmisti 😔

Heee iyi bari canım. Senden mutlaka haber bekliyorum bide not alırmısın ilaçlar testler ıvır zıvır ne kadar maliyet çıkacak bakalım
Tamam canım not alırım. Testler eşimle benim vers tıp merkezinde yaptırdık 1000₺ tuttu. Birde asilama için şuan 1060verdim kalanını aşılama günü alacaklarmis.sanirim iptal olma durumu olursa diye bu yumurtlama takibi ücreti dedi.

Benim bel agrim var ya bayadir gebelik degilse baska ne olabilir fikriniz var mi kizlar 🤔

Niye düzgün kullanmıyor ki çocuk istiyorsa kullanacak kızdım şuan biz takviye ilaç kullandık keçi boynuzu pekmezi iki tane de takviye kullandi 18 den 22 yükselmiş milyon ise 180 den 400 milyona çıkmış çok fark ediyor şuan ikimizde arı sütü bal polen karışımı kullanıyoruz eşimle . Düzgün kullanıldığı zaman artıyor
Merhaba Arı sütü bal polen karısımını hangi marka kullanıyorsunuz

232716AB-84B8-4AB9-9DF6-D5FF8EFD43C6.jpeg
Merhaba kızlar az önce yaptım bu testi sizce pozitif mi ya da bozuk mu

Kızlar 2gündür yokum buralarda yani okudum ama pek yorum yazamadım.. Hamilelik haberi alanları tebrik ediyorum dualarımız kabul oluyor inşallah rabbim tabloyu full görmemizi nasip etsinn🥰😍😍 Benim sizlere bir sorum olacak.. Benim 20 kilo fazlam var.. Sizce gebeliğimde bir sorun yaşar mıyım ? Vücudum kilo almaya çok müsait ve vücut kitle indeksim yüksek.. şuan 85 kilo olmuşum en son geçen ay tartılmıştım 2kilo almışım 1 ayda.. 4+2 haftalık görünüyor şuan acaba doğuma kadar kaç kilo alırım? Hamileykende kilo vermek yada kontrol sağlamak mümkün olur mu ne önerirsiniz ?🥴🥴

X