KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

İnşallah güzel yumurtalar gelişir canım. Size tüp bebeğe gidin direk aşılama ile uğraşmayın diyrn oldu mu
İnşallah canım ya, ya doktor dedi ki 35.40 da olsa yaşin tüp Bebek derdim dedi. Ama ha şimdi ha beş sene sonra tüp bebek yapmışsın aynı dedi. Normal yolla da olabilir ama ne zaman olur bilemem dedi bizde aşılama deneyelim dedik iki yıldır hiç olmayinca

Kasım ayı gebelik planlayanlar piste alalım hepinizi 🤗 Bat Tarihi yeterli 😊

İSİMBAT SONUÇ
@HAbibte1 KASIM❌
@Emine19901 KASIM❌
@yoncakolyembenim1 KASIM👼😊👼
]@Feyzaakncc[/S]1 KASIM ❌
@lazkdn1 KASIM
@gulayseT1 KASIM❌
Szrszr Szrszr 1 KASIM
@burcuu111 KASIM👼😊👼
@Bulut3471 KASIM
@hummy1 KASIM
@vaveylaaaaaa2 KASIM
@Hcrkn2 KASIM❌
@SevimliKedii2 KASIM
@mavibeyazzz2 KASIM👼😊👼
@maviesme2 KASIM
@esergry3 KASIM❌
@Pimpiriklianneee3 KASIM❌
@Hayalimvarr4 KASIM❌
@Random334 KASIM
@Duygu_064 KASIM👼😊👼
@Hly554 KASIM👼😊👼
@Yusra305 KASIM
@dofh5 KASIM👼😊👼
@Senbilirsiniz5 KASIM
@umayklc6 KASIM
@yyaprak6 KASIM
@Gzos6 KASIM
@Bahar_Darcan486 KASIM
@nergisgemi6 KASIM
@Mavissss17 KASIM
@Emek017 KASIM
@esarp7 KASIM
@tgceeee8 KASIM
@misscheekbone8 KASIM
@Sedose8 KASIM
@Hemsiree2e8 KASIM❌
Manoly34 Manoly34 9 KASIM
@Ruogasci9 KASIM
@anneadayim9 KASIM👼😊👼
@sz969 KASIM
@dk-ck10 KASIM
E Esen6363 10 KASIM
-- Blabla -- -- Blabla -- 10 KASIM
@Lalalala110 KASIM
@Linalya10 KASIM
@elba0010 KASIM
@greengirl110 KASIM
@Seyma9410 KASIM
D defne45866 10 KASIM
@Yusrackfatma10 KASIM
@Zennep11 KASIM
@Cansinn1011 KASIM👼😊👼
@Fatma mehdi12 KASIM
@zeynepmuratselo12 KASIM
M mavili_yeshll 13 KASIM
@cerenay00013 KASIM
MaviliGizem MaviliGizem 13 KASIM
@Hedossss13 KASIM
@Hadibakalimdemetakalin13 KASIM
@Papatya386613 KASIM
@bynsym13 KASIM
@Dijlej13 KASIM
@Melikeben13 KASIM
@ladymiracle14 KASIM
@ayisigi-2814 KASIM
@Gazel211014 KASIM
@maviss_3414 KASIM
@Kaderr2714 KASIM
@Drybgtr14 KASIM
@Queenkbr15 KASIM
@L u n a15 KASIM
@mtmr15 KASIM
@mboncuk15 KASIM
@ejce16 KASIM
@newmoon1016 KASIM
@Bencebuarkadas16 KASIM
@Sadglozgrr17 KASIM
@Gokce679217 KASIM
@ESMA198717 KASIM
@mucizeanne2017 KASIM
@ASD190517 KASIM
@sibak17 KASIM
@Princess9117 KASIM
@YarenSultan9218 KASIM
@Asi kedi18 KASIM
@Hcl18 KASIM
@mysteryhrn18 KASIM
@RabiaIslam19 KASIM
@Hazbent19 KASIM
@suksuk19 KASIM
@Selin n20 KASIM
@Arianaa20 KASIM
@Ceviz hanim20 KASIM
@Asya29221 KASIM
@Sadglozgrr21 KASIM
@HiS21 KASIM
@HTCNM22 KASIM
@Sazaks22 KASIM
@Motiksa23 KASIM
@shtc23 KASIM
@maibu23 KASIM
@Mystery88823 KASIM
@marymine23 KASIM
@cileklipapatya24 KASIM
Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi 24 KASIM
@- Janna -24 KASIM
@LorenaEce24 KASIM
@Egeveefeninannesi24 KASIM
@kivircikkuala25 KASIM
@Betulx25 KASIM
@Mikasaa25 KASIM
@mavi guzel25 KASIM
@Beklemekyordu26 KASIM
@myteacher26 KASIM
@Sina763626 KASIM
@Annesiyim12326 KASIM
@Gunes Ay ve Yildizlar26 KASIM
@Miniminimoy27 KASIM
@Selin154827 KASIM
@Emine199027 KASIM
@Limonlu Su28 KASIM
A R Y A A R Y A 28 KASIM
Mavigrill Mavigrill 28 KASIM
busrayln busrayln 28 KASIM
@gulayseT29 KASIM
@Mavera204829 KASIM
@esergry29 KASIM
@Lavinya5830 KASIM
@RAU30 KASIM
Amaa ben yokum 😔 bat 12 kasimdi

Kizlar tarlusal kullandinizmi kaç gün sonra regl gelir bakarken kullanmıştım 1 kere ama hatırlamıyorum yaaa :KK43: A R Y A A R Y A M mavili_yeshll
@Yusra30 canim prolaktin 18 olmus sence soğandan mi en son 48 du 🙄 ama reglim 10 gundur gelmiyo :KK43: MaviliGizem MaviliGizem canim bende prowomen aldım yarın gelicek başlıcam sende olumlu etki falan yaptımi
Canım soğandan o bn 28-32 gün arası olurum hep soğan kürü yaptığım ay 43.gün regl oldum regl yogası yaptım o gün regl oldum ilaç alma boşa

10 kasımcılar bol bol gazınız var mı 🤣🤣 psikolejim cok bozuk idare ediverin 10 kasımda gelecektim kendimi oyle şaapmıştım dayanamadim geldim 😀
Benim 9 Kasım gaz yok da uyku hali var çok yorgun halsizim oturduğum yerde uyuyacağım neredeyse birde belim ağrıyor ama hiç umutlu değilim bu ay geçen ay çok hazirlamistim kendimi

Canım ben de bu ay femara ve çatlatma iğnesi kullandım. Doktorum bana iğneden sonra 3 gün üst üste sonra gün aşırı 2 kere demişti ekstra birşey yapmadım. Ama BAT 10 kasım hiç adet belirtim yok normalde olurdu. Bu ay da olmayacak sanırım😪
Ya gün sayarak yapmak çok zor 🙄😄
Hiç belirti arama bence canım. Belirti olsun olmasın sonuç şaşırtabiliyor. Burada çok okuyorum adet olacak gibiyim diyip yada hiç semptomum yok diyip hamile olan. Hayırlısı olsun bekliyorum güzel haberlerini 🥰🥰

Çok detaylı bilgi vermişsin canım çok teşekkür ederim bende eşimle karar verme aşamasındayım eğer 2. Aşılamayı yaptırırsam rapor çıkartabiliyorum. Bu arada yasemin çekmez var İnstagramdan bakabilirsin yorumlarıda iyi aklında olsun
Yasemin hanım hastalara tutumunu beğenmedim. Bir de kendisi tek başına çalışıyor. İnstagramda takip ediyorum. Dış merkezde opu ve transferi yapıyor. Sonrasında kurum kimliği olmadığı için kendini sorumlu hissetmiyor. Birde ben daha öncesinde yumurta takibi için görüşmüştüm muaynesi 400 lira bana fazla gelmişti. Bir de bizim kıtkanat biriktirip gittiğimiz yerde mercedesi ile sürekli ön planda olması bilmiyorum soğuttu beni.. Çok vurdumduymaz benim duygularımı anlamayan biri olarak geliyor😑 Ama neşeli biri tabiki instagram popüleri😄

Valla kuzu aslında burda arkadas bahçeciye sormus, fulya bahçeci tüp bebek merkezi
O baya isim yapmıs bi yer bu anlamda
Ben o yüzden pahalıdır diye düşünüyodum ama koçla aynı fiyatları vermiş nerdeyse
O yüzden onuda bi arastırcam gibi duruyor

Valla açarız gibi duruyo=)
Bahçecinin fiyatları sabit yazdığım gibi 25 bin civarıymış. Fulya baya isim yapmış oradaki doktorlara bakıp da başlayabilirsin.. Ben bahçeciyi seçersem sırf işyerime 10 dk mesafede olduğu için seçeceğim. Yumurta takibine her fün iş çıkışı sabah işe giderken rahat giderim süreç daha kolay ilerler diye seçeceğim ☺️

Canım bal kopugu çok hoş, fındık kabuğu ile biraz turuncu olabilir, ona gire yaparsın 👍 küllü açık kumral vs, koyarsan turunculugu alır
2 tane bal köpüğü, 1 tane de fındık kabuğu aldım. Ozaman sadece bu seferlik bal köpüğünü kullanayım 🥰 inşallah turuncu olmaz, teşekkür ederim canım 🌸

2 tane bal köpüğü, 1 tane de fındık kabuğu aldım. Ozaman sadece bu seferlik bal köpüğünü kullanayım 🥰 inşallah turuncu olmaz, teşekkür ederim canım 🌸
Rica ederim, bende çünkü bir kere saçım turuncu gbi olmuştu sonra kuaföre aordun küllü renkler turunculasmayi yok ediyor dedi. Bal köpüğü yaparsan istersen sonrasında içine küllü çok açık kumral ekle yarım tüp. 💕

Turuncu olursa 1 fındık büyüklüğünde mavi boya, 7.1 boya, yuzde 20 lik oksidan, 1 çay bardağı suyu ekle saçına sür kisacası cila yap rengi küllü olur

X