KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Tarlusal kullanıp bekarken regl olmustum ama hatırlatımiyorum bide evliyken duphaston vermisti doktor oda söktürmüştü insallah tez zamanda sökülürüm catlicam resmen bu ay soğan kürü yaptım o geciktirdi beni kesin
Sanmıyorum soğan kürünün hatta adet söktürücü etkisi olduğunu biliyorum ben ama bi de hamilelik için kullanan oluyo

Mfk yöntemi nedir canim
hocanın canlı yayınını dinledim MFK yönteminde adet bitiminde beraber oluyorsunuz adetin bittiği gün 6. gün diyelim 7. gün beraber oluyorsun sonraki beraberlikler 10. gün 12.gün 15.gün 17.gün 20. gün 22. gün şeklinde ilerliyor yani 3-2-3-2-3-2 şeklinde canım.

Aa fiyatlar aynıymıs kuzu gerçekten şasırdım
Ben orası isim yaptığı için daha uçuk fiyatlar söyler diye düşünüyodum
Banada uzak baya Şişli
Bide bi kerelik iş değil gidip gelmeler olcak falan
Aslında bu tip işlemlerde ne kadar yakın olsa o kadar iyi
Ama bende bi arastırım orayı bakim, fiyata şaşırdım
Çok duydum ismini ama dediğim gibi pahalıdır diye hiç arAstırmamıstım
onu değilse para gökten yağıyor sanki bi muayene ücreti 650 tl nedir yaa . burdan bi arkadaş da ege can şerefoğluna gitmişler eşi için 860 mı ne vermiş sadece muayene. bende burda bi özel hastane aradım gittiğim doktorun hastanesi 1500 tl aşılama dediler 16000 tl tüp bebek ilaçlar hariç . aşılama çok iyi bi kere denesem mi diyorum . hastanelerde kaç yaşındasın diyor 27 diyince neden aşılamadan önce tüp bebek istiyorsunuz diyor. gel sen bekle o zaman sabırla diyesim geliyor :)

hocanın canlı yayınını dinledim MFK yönteminde adet bitiminde beraber oluyorsunuz adetin bittiği gün 6. gün diyelim 7. gün beraber oluyorsun sonraki beraberlikler 10. gün 12.gün 15.gün 17.gün 20. gün 22. gün şeklinde ilerliyor yani 3-2-3-2-3-2 şeklinde canım.
daha neler duyucaz. ne oluyor öyle olunca :)

Aaa öncelik bende bakalim biz yumrutlama donemi asiliyoz sonra iş yogunlugundan onemsemiyoz

Vala hamile degilim o kesin canim hormon bakılmadı regl değilim diye beta ve prolaktin baktılar cuma dahiliyeye rica ederim bakarsa eğer kan vericem tiroit için o da aradan çıkar ben bugün özele gittim bi tarlusal için 200 tl verdim düşün:) çalışınca zorlandim mu testinde ama bu aralar akıntı ve kasık agrım var adet olsaydim yumurtlama zamanimdi yarij bi denerim belki yujurtlama vardir canim ultrosanda sagda yumurtalar vardı ama ml sormayı unuttum

Esracim yumurtlama olayını ondan dedim benimde adetim birkere gecikmişti hatta yumurtlama olmuştu sonra adet oldum hatta ilaç kullanmak da adet olmak icn saçma olmuştu ilacı kullanırken adet olmuştum.ben duphaston kullanmıştım. Ilaci iç ama lh varsa devam et testine. YYumurtlaman geç olduğu için adetin gecikme yapabilir.su testte başlayınca hemen pes etme 50 .gün test yapıp yumurtlama gören var.😉 sen hemencik bırakmıyorsun yapmayı. Benim dedigimi dikkate al 😊

daha neler duyucaz. ne oluyor öyle olunca :)
Hocanın canlı yayınlarını dinledim instagramda da bir sürü paylaşımı var bu yöntemle hamile kalan bu aralıklarla ilişkşye girmek önemliymiş yumurtlama takibi yapmayada gerek kalmıyormuş zaten her şekilde yumurtlama tarihi yakalanıyormuş bu yöntemde.

Hocanın canlı yayınlarını dinledim instagramda da bir sürü paylaşımı var bu yöntemle hamile kalan bu aralıklarla ilişkşye girmek önemliymiş yumurtlama takibi yapmayada gerek kalmıyormuş zaten her şekilde yumurtlama tarihi yakalanıyormuş bu yöntemde.
instagram sayfasını yazar mısın bakmak istiyorum .

Aaa öncelik bende bakalim biz yumrutlama donemi asiliyoz sonra iş yogunlugundan onemsemiyoz
Doktorun dediğine göre en erken 8. günde en geç 21. günde yumurtlama olurmuş polikiastik over hastaları özellikle 21. günde ilişki olmalıymış.

Esracim yumurtlama olayını ondan dedim benimde adetim birkere gecikmişti hatta yumurtlama olmuştu sonra adet oldum hatta ilaç kullanmak da adet olmak icn saçma olmuştu ilacı kullanırken adet olmuştum.ben duphaston kullanmıştım. Ilaci iç ama lh varsa devam et testine. YYumurtlaman geç olduğu için adetin gecikme yapabilir.su testte başlayınca hemen pes etme 50 .gün test yapıp yumurtlama gören var.😉 sen hemencik bırakmıyorsun yapmayı. Benim dedigimi dikkate al 😊
Ben bırakıyorum valla ya sınır oluyorum 2 saat susuz kalamıyorum çok şu içtiğim için zorlaniyorum ama yarın baslim tekrar testim var zaten 😍 ay valla napicam bilmiyorum 9 kasımda varikosel ameliyatımız var adet bitimi benim ultrosan var bu ay hızlı geçiyor 🤗 ameliyat sonrası zaten ara vericez ben şimdiden değerlendirim bari 😂

Kızlar ben bu ay mfk yöntemini deneyeceğim sizin hamile kalmak için yaptığınız özel birşey var mı merak ettim.
Mfk nasıl bi şey ben bu ay doğal arı sütü bulabilirsem onu alıcam doğurganlığı arttırıyormuş hem de vitamin oldun diye bi ara kullanıyordum zaten iştah açmak için bi ara iştahsızlığım vardı

Ben bırakıyorum valla ya sınır oluyorum 2 saat susuz kalamıyorum çok şu içtiğim için zorlaniyorum ama yarın baslim tekrar testim var zaten 😍 ay valla napicam bilmiyorum 9 kasımda varikosel ameliyatımız var adet bitimi benim ultrosan var bu ay hızlı geçiyor 🤗 ameliyat sonrası zaten ara vericez ben şimdiden değerlendirim bari 😂

Bunları şundan diyorum her kadın her ay aynı günde yumurtlamaz bazen değişir bu iyi birşey mi kötü mü onu doktorlar bilir ama düzensizlik istenilen birşey değil.burada demem o ki çok düzensiz olan hamiş kalan arkadaşlarımız var nasip ne zaman olur bilinmez lh testini bu sebeble dost doğru yap 😁yakalayacaksın belki güzel şeyler olacak.bu hayatta olmayacak birşey yok.
Eşinin ameliyat olması tüpü etkiler mi olmani ? Onu napacaksın tüp kalacak mı?

Bunları şundan diyorum her kadın her ay aynı günde yumurtlamaz bazen değişir bu iyi birşey mi kötü mü onu doktorlar bilir ama düzensizlik istenilen birşey değil.burada demem o ki çok düzensiz olan hamiş kalan arkadaşlarımız var nasip ne zaman olur bilinmez lh testini bu sebeble dost doğru yap 😁yakalayacaksın belki güzel şeyler olacak.bu hayatta olmayacak birşey yok.
Eşinin ameliyat olması tüpü etkiler mi olmani ? Onu napacaksın tüp kalacak mı?
Bende gidicem o gün konuşulan valla bilmiyorum ki ya anlamadim bise belki yumurta dondurma yaparlar zaten aralık ayını bulcam gecikmeler ise yarar belki :) bide ameliyat sonrası nezaman ilişki olur acep

X