KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kizlar tarlusal kullandinizmi kaç gün sonra regl gelir bakarken kullanmıştım 1 kere ama hatırlamıyorum yaaa :KK43: A R Y A A R Y A @yeshll
Yusra-61 Yusra-61 canim prolaktin 18 olmus sence soğandan mi en son 48 du 🙄 ama reglim 10 gundur gelmiyo :KK43: @Gizemsu07 canim bende prowomen aldım yarın gelicek başlıcam sende olumlu etki falan yaptımi
Canım ben hiç kullanmadım 🤷

baktım şimdi canım şaşırdım bu doktoru ben sürekli tiktok da görüyordum bebekle ilgili sorulara cevap veriyordu ama hiç merak edip bakmamıştım
Benim soruma da cevap verdi sağolsun o kadar takipçinin içinde inşallah işe yarar 😂😍

Bende gidicem o gün konuşulan valla bilmiyorum ki ya anlamadim bise belki yumurta dondurma yaparlar zaten aralık ayını bulcam gecikmeler ise yarar belki :) bide ameliyat sonrası nezaman ilişki olur acep

Neyse yinede hayırlısı olsun hakkında. Ilişki konusunda fikrim yok hiç bilen vardır varsa yaptıran konuştuğun ona sorman iyi olur kuzum 😊

Benim soruma da cevap verdi sağolsun o kadar takipçinin içinde inşallah işe yarar 😂😍
denemek isterim şimdi benim adetin 7. gün yok gibi bişey .işleme temizlendikten birgün sonra bı başlanmalı. ben genelde adetim bittiği günün akşaımı temizlenir söylemesi ayıptır adam beni bekler :) iş olur

canım sizde eşinde hareket sorunu vardı sanırım sende de varmıydı bişey. doktor yumurta geliştirmek için ne verdi.
Evet canım ikeri hız sorunu var. Bende bişey yok, klomen verdi beş gün şimdi yarın sanırım son kontrolüm olur artık aşılama gününü soylerler diye düşünüyorum🤲🥰

denemek isterim şimdi benim adetin 7. gün yok gibi bişey .işleme temizlendikten birgün sonra bı başlanmalı. ben genelde adetim bittiği günün akşaımı temizlenir söylemesi ayıptır adam beni bekler :) iş olur
Ben 1 gün beklerim 😂 kaza olmasın diye 7. Günde olur 8. Günde sana kalmış canım 😇

Bizde hareket sorunu var canım. Bende de ilaç almazsam yumurtam çok geç gelişiyor geç yumurtlama yani yeteri kadar büyümüyor ilaçla düzenli olarak aynı zaman diliminde yumurtluyorum. Eşimin değerleri epey düzeldi geçen ay. Bu ay denedik ama yine olmadı maalesef henüz adetim sökülmedi ama sabah test yaptım yine tek çizgi 😔
Bence yaşınıZ gençse amh düşük değilse dert etmeyin zamanla stres azalınca oluyor. Tüp bebek sayfalarında gördüğüm hep öyle.. çoğu kendiliğinden gebe kalmış oluyor. Siz kendinizi rahat bırakın zamanla düzelecektir. Kadın doğum doktoru ile yumurta gelişimini takip ediyorsunuzdur zaten.. Aşılama da iğneler
Merhabalar kızlar
Doktora gittim, geldim
Regl olduğum için vajinal muayene istemedim
Ultrasonla baktı, yumurtalıklarda suan bi sıkıntı görünmüyor dedi
Eşimin ve benim yapılan tüm testlerini götürdüm
Hepsine baktı, bunlarda herhangi bi sıkıntı görmüyorum
Zaten çok detaylı yaptırmıssınız tüm tetkikleri dedi
Terstlerimi tekrarlamak ister mi diye sordum
Hormonlar anlık değişiyor bu bize yeni bilgiler vermez aslında, amh da bi senede 3,45 ten çok fazla aşağılara düşmemiştir diye düşünüyorum dedi
Bi işlem düşünürsek hemen o zaman bakılır hormonlara dedi
Su durumda ne yapabiliriz diye sordum
Bundan sonraki aşama tüp bebek yada aşılama dedi
Ama devlet hastanesinde 3 yıllık evlilik sartı varmıs, daha erken yapılabilmesi için ya amh ta ciddi düşüklük olması lazım veya erkekte önemli problemler olmalıymıs
Özelde düşünürsen benim fikrimce aşılama değil de direkt tüp bebek denemek daha mantıklı dedi
2 3 aşılama bi tüp bebek masrafı neredeyse dedi
Zaten sizin gibii sorun olmayan çiftlerde aşılama çok önermiyorum, genelde spermde sadece hız problemi olan hastalarda sonuç alıyoruz aşılamada diğer türlü doğal yolla gebelikten bi farkı yok ha kendiniz denemişsiniz ha aşılama denemişiz dedi
Aralık reglinde gidip ocak gibi düşünüyorum geç kalmıs olur muyum bikaç ay önemli mi sizce dedim
Bizim için suan yaptırmanla 35 e kadar yaptırmıs olmanın bi farkı yok yaş 40 üzeri olursa değişiyor tüm denge dedi
O yüzden bikaç ay bekleyebilirsin ama en öenmlisi psikolojik olarak kendini su dönemde hazırla süreç çokta kolay değil
Olumlu sonuçlanma ihtimali olduğu gibi olumsuzda olma ihtimali var, bunada hazır olmak lazım dedi
MaviSasa234 MaviSasa234 @yeshll @ayisigi-28 @ejce Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi MaviHayallerim MaviHayallerim A R Y A A R Y A Yusra-61 Yusra-61
kuzu bence aşılamaya değmez.. Direk tüp bebek olarak planını yap. Ama koç un tüp bebekte iyi olmadığını okumuştum. Zihnini rahatlat kendine 1-2 ay merkez bulma sürece hazırlamak için vakit ver. Zaten tüp bebeğe geçince herşey hızlı ilerliyor.. Yaşımız genç tutma ihtimali yüksek oluyor☺️ Yakında beraber topik açıcaz gibi😅

Neyse yinede hayırlısı olsun hakkında. Ilişki konusunda fikrim yok hiç bilen vardır varsa yaptıran konuştuğun ona sorman iyi olur kuzum 😊
Ben bırakıyorum valla ya sınır oluyorum 2 saat susuz kalamıyorum çok şu içtiğim için zorlaniyorum ama yarın baslim tekrar testim var zaten 😍 ay valla napicam bilmiyorum 9 kasımda varikosel ameliyatımız var adet bitimi benim ultrosan var bu ay hızlı geçiyor 🤗 ameliyat sonrası zaten ara vericez ben şimdiden değerlendirim bari 😂
Benim eşim izmir ekol hastanesinde varikosel ameliyatı oldu geçen yıl ocakta doktorumuz 1 ay ilişki yasak demişti kaşık bölgesinde kesi olduğu için ama biz 15 gün ara vermiştik 😌

Evet canım ikeri hız sorunu var. Bende bişey yok, klomen verdi beş gün şimdi yarın sanırım son kontrolüm olur artık aşılama gününü soylerler diye düşünüyorum🤲🥰
İnşallah güzel yumurtalar gelişir canım. Size tüp bebeğe gidin direk aşılama ile uğraşmayın diyrn oldu mu

Aşılamanın tutması için, morfoloji 4, hız yuzde 20 nin uzerinde olması gerekiyormuş..Biz hiç aşılamaya para vermeyelim tüp bebek yapalım

Bence yaşınıZ gençse amh düşük değilse dert etmeyin zamanla stres azalınca oluyor. Tüp bebek sayfalarında gördüğüm hep öyle.. çoğu kendiliğinden gebe kalmış oluyor. Siz kendinizi rahat bırakın zamanla düzelecektir. Kadın doğum doktoru ile yumurta gelişimini takip ediyorsunuzdur zaten.. Aşılama da iğneler

kuzu bence aşılamaya değmez.. Direk tüp bebek olarak planını yap. Ama koç un tüp bebekte iyi olmadığını okumuştum. Zihnini rahatlat kendine 1-2 ay merkez bulma sürece hazırlamak için vakit ver. Zaten tüp bebeğe geçince herşey hızlı ilerliyor.. Yaşımız genç tutma ihtimali yüksek oluyor☺️ Yakında beraber topik açıcaz gibi😅
Valla kuzu aslında burda arkadas bahçeciye sormus, fulya bahçeci tüp bebek merkezi
O baya isim yapmıs bi yer bu anlamda
Ben o yüzden pahalıdır diye düşünüyodum ama koçla aynı fiyatları vermiş nerdeyse
O yüzden onuda bi arastırcam gibi duruyor

Valla açarız gibi duruyo=)

X