KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Canım ben hiç kullanmadım

baktım şimdi canım şaşırdım bu doktoru ben sürekli tiktok da görüyordum bebekle ilgili sorulara cevap veriyordu ama hiç merak edip bakmamıştım
Benim soruma da cevap verdi sağolsun o kadar takipçinin içinde inşallah işe yarar

Bende gidicem o gün konuşulan valla bilmiyorum ki ya anlamadim bise belki yumurta dondurma yaparlar zaten aralık ayını bulcam gecikmeler ise yarar belki :) bide ameliyat sonrası nezaman ilişki olur acep

Neyse yinede hayırlısı olsun hakkında. Ilişki konusunda fikrim yok hiç bilen vardır varsa yaptıran konuştuğun ona sorman iyi olur kuzum

Benim soruma da cevap verdi sağolsun o kadar takipçinin içinde inşallah işe yarar
denemek isterim şimdi benim adetin 7. gün yok gibi bişey .işleme temizlendikten birgün sonra bı başlanmalı. ben genelde adetim bittiği günün akşaımı temizlenir söylemesi ayıptır adam beni bekler :) iş olur

canım sizde eşinde hareket sorunu vardı sanırım sende de varmıydı bişey. doktor yumurta geliştirmek için ne verdi.
Evet canım ikeri hız sorunu var. Bende bişey yok, klomen verdi beş gün şimdi yarın sanırım son kontrolüm olur artık aşılama gününü soylerler diye düşünüyorum

Ben 1 gün beklerim kaza olmasın diye 7. Günde olur 8. Günde sana kalmış canım

Bence yaşınıZ gençse amh düşük değilse dert etmeyin zamanla stres azalınca oluyor. Tüp bebek sayfalarında gördüğüm hep öyle.. çoğu kendiliğinden gebe kalmış oluyor. Siz kendinizi rahat bırakın zamanla düzelecektir. Kadın doğum doktoru ile yumurta gelişimini takip ediyorsunuzdur zaten.. Aşılama da iğneler
kuzu bence aşılamaya değmez.. Direk tüp bebek olarak planını yap. Ama koç un tüp bebekte iyi olmadığını okumuştum. Zihnini rahatlat kendine 1-2 ay merkez bulma sürece hazırlamak için vakit ver. Zaten tüp bebeğe geçince herşey hızlı ilerliyor.. Yaşımız genç tutma ihtimali yüksek oluyor Yakında beraber topik açıcaz gibi

Neyse yinede hayırlısı olsun hakkında. Ilişki konusunda fikrim yok hiç bilen vardır varsa yaptıran konuştuğun ona sorman iyi olur kuzum
Benim eşim izmir ekol hastanesinde varikosel ameliyatı oldu geçen yıl ocakta doktorumuz 1 ay ilişki yasak demişti kaşık bölgesinde kesi olduğu için ama biz 15 gün ara vermiştik

Evet canım ikeri hız sorunu var. Bende bişey yok, klomen verdi beş gün şimdi yarın sanırım son kontrolüm olur artık aşılama gününü soylerler diye düşünüyorum
İnşallah güzel yumurtalar gelişir canım. Size tüp bebeğe gidin direk aşılama ile uğraşmayın diyrn oldu mu

Aşılamanın tutması için, morfoloji 4, hız yuzde 20 nin uzerinde olması gerekiyormuş..Biz hiç aşılamaya para vermeyelim tüp bebek yapalım

Valla kuzu aslında burda arkadas bahçeciye sormus, fulya bahçeci tüp bebek merkezi
O baya isim yapmıs bi yer bu anlamda
Ben o yüzden pahalıdır diye düşünüyodum ama koçla aynı fiyatları vermiş nerdeyse
O yüzden onuda bi arastırcam gibi duruyor

Valla açarız gibi duruyo=)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…