KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

kızlar bahçeciyi bilmiyorum ama koç ün. de ben gördüğüm kadarı ıle zorlama vs yok. kan testlerımı daha ucuz bı yerde yaptırdım getırdım onu ble kabl ettıler hatta kendılerı onerdı, birde ılk görüşmede aşılama veya tüp bebek deneyebilirsiniz demşti Barış bey, yanı ılla burda yapın vs gıbı bır konusma gecmedı. sonucum aşıalmada ne olur bılmıyorum ama ızlenım olarak ben cok memnunum şuana kadar. bahçeciyi düşüüyordum ben açıkçası ama burası kısmet oldu
Bide şu açıdan bakmak lazım . her hastane nin labaratuvar makineleri farklı değer aralıklarıda farklı oluyor o yüzden herşeyi kendileri yapıp bakmaları herşeyi kendileri takip etmeleri daha iyi olabilir kafam çok karıştı. istanbulda olsam fulya tüp bebek merkezi giderdim her halde

Merhabalar kızlar, ben sağlık ocağından adetin 3.günü rutin kan kontrolü yaptırmıştım. Hormonlara da bakıldı.
TSH 2.49
Prolaktin 21
LH 9
FSH 5.23
Progesteron 0.149
Estradiol ise 26 çıkmış. Estradiole önceki aylarda bakıldığında 50 küsür çıkmıştı. 26 normal mi? Menopoz aralıkları 0-37 gösteriyor🤦🏻‍♀️😏 çok tedirgin oldum

kızlar bahçeciyi bilmiyorum ama koç ün. de ben gördüğüm kadarı ıle zorlama vs yok. kan testlerımı daha ucuz bı yerde yaptırdım getırdım onu ble kabl ettıler hatta kendılerı onerdı, birde ılk görüşmede aşılama veya tüp bebek deneyebilirsiniz demşti Barış bey, yanı ılla burda yapın vs gıbı bır konusma gecmedı. sonucum aşıalmada ne olur bılmıyorum ama ızlenım olarak ben cok memnunum şuana kadar. bahçeciyi düşüüyordum ben açıkçası ama burası kısmet oldu
si aşılama mı yoksa tüp bebek mi yaptıracaksınız işlemeleriniz ne zaman başlayacak

Kizlar tarlusal kullandinizmi kaç gün sonra regl gelir bakarken kullanmıştım 1 kere ama hatırlamıyorum yaaa :KK43: A R Y A A R Y A @yeshll
@Yusra30 canim prolaktin 18 olmus sence soğandan mi en son 48 du 🙄 ama reglim 10 gundur gelmiyo :KK43: MaviliGizem MaviliGizem canim bende prowomen aldım yarın gelicek başlıcam sende olumlu etki falan yaptımi
Sanırım yüsra kullanmıştı canım ben kullanmadım. Daha erken yumurtladım. Yarın test yapıo bakcam olumlu etki oldu mu diye ama sanmıyorum ben. Gerçi şöyle bir şey yaşadım bugün hizmetlimiz hocam hamile misin diye sordu. Benim böyle bi isteğim olduğunu da bilmiyordu tabi. Niye hayırdır dedim. Suratın öyle görünüyor dedi. Hamile kadın mahsunluğı var yüzünde dedi. Anlamadım ama hayırlısı

Bide şu açıdan bakmak lazım . her hastane nin labaratuvar makineleri farklı değer aralıklarıda farklı oluyor o yüzden herşeyi kendileri yapıp bakmaları herşeyi kendileri takip etmeleri daha iyi olabilir kafam çok karıştı. istanbulda olsam fulya tüp bebek merkezi giderdim her halde
senin kararın tabiki. tabıkı bır tıp merkezı ıle unıversıte hastanesı aynı olamaz. herşeyi kendileri takıp etmelerı kısmında hangısı guven verıyorsa onu tercıh edersınız

canım bahceci tüp bebek merkezi aradı . fiyat olarak muayene ücreti 650 tl bir defalık dedi. tüp bebek 12,000 tl aşılama 4000 tl dedi .koç hastanesi ile aynı yani . ilaçlar sorunu olmayan hastanalar da 2000 falan tutar dedi. aklıma yattı ama şişlide olması dezavantaj birde koç hastanesinde yumurta takibini tekirdağ da anlaşmalı olan özel bir hastanede yaptırıp toplama ve transfere bize gelebilirsiniz diyor burdaki doktor bilgi ve sonuçları onlara atıyor muş . ama fulya tüp bebek te böyle bişey yok hepsini kendileri yapıyor muş.
Aa fiyatlar aynıymıs kuzu gerçekten şasırdım
Ben orası isim yaptığı için daha uçuk fiyatlar söyler diye düşünüyodum
Banada uzak baya Şişli
Bide bi kerelik iş değil gidip gelmeler olcak falan
Aslında bu tip işlemlerde ne kadar yakın olsa o kadar iyi
Ama bende bi arastırım orayı bakim, fiyata şaşırdım
Çok duydum ismini ama dediğim gibi pahalıdır diye hiç arAstırmamıstım

Arslan pençesinden kaynaklı düşmüştür prolaktinin.sogan kürü tam tersi erken adet oldurur o kullandigin seyler duzenleyen seyler onlar birsey yaptigini sanmıyorum.
Esracim hormonların nasıl peki ?
Düşme olmuş mu fsh veya lh da ?
Bu ay yumurtlamanda sıkıntı olduğu için adetin gelmiyor olblr diye düşünüyorm lh testlerini düzenli devam etseydin belki geç yumurtlama yaşadın ondan adetin gecikiyor ?
Vala hamile degilim o kesin canim hormon bakılmadı regl değilim diye beta ve prolaktin baktılar cuma dahiliyeye rica ederim bakarsa eğer kan vericem tiroit için o da aradan çıkar ben bugün özele gittim bi tarlusal için 200 tl verdim düşün:) çalışınca zorlandim mu testinde ama bu aralar akıntı ve kasık agrım var adet olsaydim yumurtlama zamanimdi yarij bi denerim belki yujurtlama vardir canim ultrosanda sagda yumurtalar vardı ama ml sormayı unuttum

Sanırım yüsra kullanmıştı canım ben kullanmadım. Daha erken yumurtladım. Yarın test yapıo bakcam olumlu etki oldu mu diye ama sanmıyorum ben. Gerçi şöyle bir şey yaşadım bugün hizmetlimiz hocam hamile misin diye sordu. Benim böyle bi isteğim olduğunu da bilmiyordu tabi. Niye hayırdır dedim. Suratın öyle görünüyor dedi. Hamile kadın mahsunluğı var yüzünde dedi. Anlamadım ama hayırlısı
Ay hadi inşallah bizleri haberdar et 3 ay kullanın ilacı diyolar canim devam et mutlaka gebe degilsen

Kizlar tarlusal kullandinizmi kaç gün sonra regl gelir bakarken kullanmıştım 1 kere ama hatırlamıyorum yaaa :KK43: A R Y A A R Y A @yeshll
@Yusra30 canim prolaktin 18 olmus sence soğandan mi en son 48 du 🙄 ama reglim 10 gundur gelmiyo :KK43: MaviliGizem MaviliGizem canim bende prowomen aldım yarın gelicek başlıcam sende olumlu etki falan yaptımi
Canım bende daha önce 50 gün gecikme yaşamıştım düşün kocaman göbeğim oldu adet olamadım için gören arkadaşlarım çocuk düşündüğümü biliyorlar hamile misin diyorlardı çok kötü bi durumdu ama tarlusal bende etki etmedi 1 hafta bekle gelir dediler gelmedi daha sonra başka bi ilaç yazdı adını hatırlamıyorum ama o ilaçtan 4 gün sonra adet olmuştum soğan kürü bile denemiştim

Canım bende daha önce 50 gün gecikme yaşamıştım düşün kocaman göbeğim oldu adet olamadım için gören arkadaşlarım çocuk düşündüğümü biliyorlar hamile misin diyorlardı çok kötü bi durumdu ama tarlusal bende etki etmedi 1 hafta bekle gelir dediler gelmedi daha sonra başka bi ilaç yazdı adını hatırlamıyorum ama o ilaçtan 4 gün sonra adet olmuştum soğan kürü bile denemiştim
Tarlusal kullanıp bekarken regl olmustum ama hatırlatımiyorum bide evliyken duphaston vermisti doktor oda söktürmüştü insallah tez zamanda sökülürüm catlicam resmen bu ay soğan kürü yaptım o geciktirdi beni kesin

X