Düğün KASIM 2010 Gelinler Nerelerdesiniz

canım ellerine sağlık gayet güzel olmuşş
keşeyi ve kabukları alıp sadece içinemi koydun yoksa keseleridemi sen yaptın

kizlar kasim ayinin acilisini ben yapicam insallah..
dügünüm kismet olursa pazartesi insallah
dua edin de hersey yolunda gitsin..ve insallah yagmur yagmazeyvahedigeldismile
hepinize kolay gelsinnn

ayy cok heyecanlııı ohaoldumsmile ohaoldumsmile
umarım herşey yolunda gider
canım meterolojinin sayfasına baksana yağmur warmıymış?

kizlar kasim ayinin acilisini ben yapicam insallah..
dügünüm kismet olursa pazartesi insallah
dua edin de hersey yolunda gitsin..ve insallah yagmur yagmazeyvahedigeldismile
hepinize kolay gelsinnn

ilk gelinimiz:))canım herşey yolunda gider çok mutlu olursunuz inş..iyi haberlerini bekliyoruz yine burda

canım ellerine sağlık gayet güzel olmuşş
keşeyi ve kabukları alıp sadece içinemi koydun yoksa keseleridemi sen yaptın

yok kese hazır onu yapmaya vaktim yoktu:))sözde bugün geri kalanını yapacaktım ama hiç canım istemedi..tek başına uğraşmak sıkıcı:KK43:((yardıma gelin kızlar:)))

yok kese hazır onu yapmaya vaktim yoktu:))sözde bugün geri kalanını yapacaktım ama hiç canım istemedi..tek başına uğraşmak sıkıcı:KK43:((yardıma gelin kızlar:)))

hemen gelirimm
çok severim böle şeylerle uraşmayı ama doğru diyosun
tek başına insan sıkılır
3--4 kişi sohbet eşliğinde daha zevkli olur
canım toplam kaç tane yapacaksın

hemen gelirimm
çok severim böle şeylerle uraşmayı ama doğru diyosun
tek başına insan sıkılır
3--4 kişi sohbet eşliğinde daha zevkli olur
canım toplam kaç tane yapacaksın

saol oskecim söylemen yeterli...bende kendi başıma konuşa konuşa yapıyorum işte:))
100-150 arası yapcam yapabildiğim kadar işte...

selam kızlar.kaç gündür nete giremiyordum.iş yerinden ayrıldım.üzüleyim mi sevineyim mi bende bilmiyorum ama birazda iyi oldu.bu hafta işe gitmedim ama hiçde boş oturmadım.evin boyasını yaptırdık.sadece yağlı boya ve parke döşemesi kaldı.1 haftaya evi teslim ederler diye umuyorum.evin perdelerini anlaştık.eksiklerin çoğu da bitti.hafta sonu gelinliği teslim alacağım.tam bir ay kaldıııı.
birkaç günde yazdıklarınızı okudum bir .çırpıdaa.hazırlıklarınız çok hızlı gidiyor kızlarr

günaydın kızlar..yarın tatil haftanın son günü hatta son yarım günü mutluyum:)

izmirlipınarr dediğin gibi iişten ayrılman hayırlı olmuş belkide düğüne kadar rahat olursun düğünden sonrada yine devam edersin..kolay gelsin sana sende baya birşey halletmişsin.....

Bol yağmurlu bi günden günaydın :)
Çk yağmur yağıyo, kızlar nişanlım soyisim olayını kabul etti :))

izmiripınarcım işşallah herşey yolunda gider
bende evlenince aynı iş yerinin İstanbul şubesine gtimek zorunda kalcam :S
merkezden şubeye geçmek zor olcak :S

Giyimolog ohh valla biz bugün tam gün çalışıyoruz :S

Mervecim sevindim kabul etmesine :KK66:

Giyimolog çok güzel olmuş kına keseleri gerçekten. 150 tane de tek başına yapılmaz ki yahu :)))
Merve nişanlının kabul etmesine çok sevindim çok üzülmüştün gerçekten. Hadi gözün aydın.
Perikızı umarım sorunsuzca atlatırsın düğününü, ilk gelinimiz olacaksın :)))
Pınar işten ayrılman bir bakıma da iyi olmuş dediğin gibi en azından evin eksikleriyle ilgilenebilirsin.
Antalya da bugünü bol yağmurla geçirdi 5dk sonra da güneş açtı. Klasik antalya havası işte kafasına göre takılıyor. Ben de oturma odama yeni bir halı beğendim bugün yaptığım tek iş buydu kızlar :)))
Herkese kolay gelsinnnnn

kızlar bu yağmurlar azalır biraz inşallah..böyle devam ederse işimiz kötü:KK43:((

aokcum daha yapıcam 50 de kaldım dediğin gibi 150 olması için çok çalışmam lazım çok:))
bu arada haftasonu nişanlımın yanına gitcem nikahımız olcak büyük ihtimalle...aslında önceki haftalarda olcaktı ama sürekli bi aksilik çıktı.. aradan o çıksın bari dedik düğün zamanı birde onla uğraşmayalım diye..bide ayrı yerlerde olunca bu işler çok uzuyor..yolunu bulmuşken olsun dedik bakalım hayırlısı...

giyimolog kaçırdığım yazıları okurken kına keselerini gördüm.çok gözterişli olmuş.ellerine sağlık.güzel bir fikir.bende kendimden birşeyler katmayı ve bana has birşeyler olmasını seviyorum.o yüzden nikah şekerimi kendim yapıyorum.
bugün gene aksilikler yaşadım.babam tutturdu evin kornişlerini ben takayım diye.tamam tak dedim ama sanırım yorucu oldu.hem kendi istedi hemde hala bir sürü surat asıyorrrr.offff sanırım kimsenin nazını kaldıramıyorum.
boyacı evi mahvetmiş.ömrümde gördüğüm en kötü boyacıymış.hafta sonu salonu tekrar nişanlımla boyayacazz.mobilyacı bugün aramış mobilyaları getirecez diye ama ev henüz hazır değil ve 1 haftadan öncede hazır olmaz daha parke döşenecek.yetişecekkk bunu biliyorum ama bana stres sadece işteeee :KK43:((

merhaba ben size bişey sormak istiyorum acaba kına kıyafetlerinizi aldınız mı veya aldıysanız nerden alıdınız ya da alacaksınız.Birde havalarda çok soğudu çok üşünücek gibi duruyor.

merhaba ben size bişey sormak istiyorum acaba kına kıyafetlerinizi aldınız mı veya aldıysanız nerden alıdınız ya da alacaksınız.Birde havalarda çok soğudu çok üşünücek gibi duruyor.

kına gece kiyafetim de dikiliyor.ama kışlık bir şey düşünmedim doğrusu.birkaçgündür hava çok soğuk ve bu beni korkutuyor ama nasıl olsa kına gecesi kapalı bir mekanda olacak.sadece kıyafetin üzerine oraya gidebe kadar ısınacağımız bir balero yada şal gibi birşey olur herhalde

Günaydın kızlarr : ))
Bu gün güneşli bi gün, inşallah hepimiz için çok güzel bi gün olur.

Perdelerim dün geldiii :)) bu gün de halılarım gelio : ))
Tek sorun davetiyeler yetmedi, 100 tane daha bastırmamız lazım o da bizim net 4 veya 5 günümüzü alır diye burda normal bi matbaacıya bastırıcaz.
2 çeşit farklı davetiyelerimiz olucak ne yapalım :s
Benden böyle sizden ne haber ?

Ben İstanbula gdicektim kızlar belki sölemişimdir
gitmedim
baya büyük problemlerimiz var ve aşamıyoruz
sanırım bizim iş olmucak

aaaa oske.06
dur bakalım, sakin, her işte vardır bi hayır ama, erken de karar vermemek lazım.
Ne oldu da böyle diyosun :s

X