Düğün KASIM 2010 Gelinler Nerelerdesiniz

Kızlarrr bı tane mavı elbıse begendım onu almalıyım yaa cok guzelll kınada gıymek ıstıyorum

Sürekli alışveriş ettiğimiz yakında bi arkadaşımızın halıcı dükanı var, ordan aldık,
halıların markası gümüşsuyu bi de sanathalı.
Çok met ettiler ama bakalım kullanınca görücez.

Perdelerin hediye olmasına sevindim şanslısın vala : ))
perde deyip geçmemek gerek ne kadar pahalı olduğunu bilyosundur : ))

mervecim sağol canım evet baya yüklü tutacaklardır. dostum sağolsun böyle bir jest yapıyor.

güle güle kullan canım halılarını.

Günaydın kızlarrr
bugün ilk gelinlik provam varr

nası geçti oskecim provan

evet ya güzelde bizim herşeyimiz sıkışık olduğu için
o güzzel heyecanı bile tam yaşayamıyorum :KK70:

kızlar ya ben saçımı ve nasıl bi takı takacağımı bilemiyorum
gelinliği eklesem fikir verirmisiniz

ben inci set takıcam.

Kızlarrr bı tane mavı elbıse begendım onu almalıyım yaa cok guzelll kınada gıymek ıstıyorum

canım nasıl elbise, al canım mavi yakışır sana.

mervecim soyadı işini çözersiniz umarım.
erkeğiin soyadı sonda olur canım
zaten bu nişanlın için daha iyi bişey değil mi ki??

öpüyorum kızlar iyi geceler

kötüü beraber ötesi, bu gün öğleden sonra gidicez belediye ye,
daha hiç konuşmadık bu olay hakkında,
zaten hiç keyfimde yok, soğuk, ilgisizim,
bakalım asıl konuşunca ne olucak !!!

nası geçti oskecim provan

ben inci set takıcam.

canım nasıl elbise, al canım mavi yakışır sana.

canım astar provasıydı pek bişi anlamadım ama
kuyruk meselesine takıldım yaa
uzun baya zor olurmu diye
ama çok güzel oluyo kuyrukluda emin olamadım :S

benim gelinliğe inci gitmez böle beyaz ve gösterişli bişey olsa daha ii olur

mavi elbiseye gelincede
hazır satılıyormu nerde satılıyo bilmiyorum
gelinlikçiye götürdüm sanki dikilmesi zor gibi konuştu

kötüü beraber ötesi, bu gün öğleden sonra gidicez belediye ye,
daha hiç konuşmadık bu olay hakkında,
zaten hiç keyfimde yok, soğuk, ilgisizim,
bakalım asıl konuşunca ne olucak !!!

Mervecim keyfini çıkarmaya bak
inşallah işleriniz yolunda gider opuyorumnanaktan

elbise güzelmiş..rengide çok hoş genelde kırmızı giyerlerya kınada ama sen aykırı olursun bunu giyersen..bence gayet güzel diktirebilirsen

canım işte gelinlikçi sanki ben dikemem gibi konuştu
hafta sonu bi İstanbula bakayımda
olmadı diiktircemm

Kızlar selammm. KAç gündür giremiyorum bilgisayarım bozuldu neler neler konuşulmuş geçmişi okumak epey vaktimi aldı :KK1: Hepinize kolay gelsin bakıyorum işler birer birer halloluyor.

Bizim de neredeyse her şey tamamlandı artık. Birazdan gelinlik provama gideceğim umarım istediğim gibi olur. Eksik olarak ne kaldı derseniz: Oturma odama halı gelecekti verdiğimiz ölçülere göre fabrikada baştan dokunacaktı. Ama beğendiğimiz desen artık üretimden kalkmış. Yerine başka halı beğenmek zorundayım. Of yaaa zaten onu zar zor beğenmiştimmmm :KK43:(( Bir de yatak odası ve mutfağın halıları alınacak. Bir de kına elbisem yok yaa nasıl bir şey alsam karar veremedim. Evde olacak aile arasında o yüzden bindallıya gerek yok heralde. Şöyle güzel bir abiye bulsam başka düğünlerde vs. de kullanırım diyedüşünüyorum.
Oske bu arada belirtmeden geçmemeyim gelinliğe bayıldım çok güzelmişşş:eek:

Yaaa evimin odalarını bir bir size çektim göstereyim diye ama bilgisayar bağlantı kablomu bulamıyorummm. Mervecim evin yerleşmiş geçmişi okuduklarımdan hatırladığım kadarıyla hayırlı olsun mutlu mesut oturun inşş kaydirigubbakcemile2. Var mı resimleri merak ettim??

aok1986 saol canımm bende çok beğendim bu modeli inşallah en az bunun kadar güzel olur benim gelinliğimde :)
ayy tühh görseydik resimleri bizede fikir olurdu

Aok cum hoşgeldin..zaten sayımız bikaç ane..oske ben merve bu ara sık takılıyoruz..senide kaybetmeyelim fikirlerine ihtiyacımız var...seninde çoğu işin hallolmuş ne güzel sevindim.hepimiz yavaş yavaş bitiriyoruz..kına dediğin gibi aile arasındaysa güzel bir abiye iyi olur..gelinliğinide merak ettim son provandan sonra resmini görürürüz inş...kolay gelsin

Kızlar kına keselerimi yapıyorum..ben almıştım ama çok sade geldi üzerine eklemeler yapıyorum...50 tane dün yaptım bugünde geri kalanını yapıcam..akşam resimlerini çekip göstericem

Giyimolog ben de bugün provadan çıktığımda o kına keselerinden gördüm. Hani şu nikah şekerleri oluyor ya çiçekli, onların badem şekeri konan yerine kına koymuşlar tanesi 35 kuruşmuş.. Bir de ufak kutucuklar yapmışlar kına koymuşlar içlerine onların da 100 tanesi 30 tlymiş. Baya uygun geldi fiyatları. Evde taş çatlasa 50 kişi oluruz öyle bir şeyler alayım diyorum herkese hatıra kalsın. Seninkilere de bakayım resimler eklenince. Artık bugün bir daha giremem nete, yarına yorumumu yaparı artık :) Kolay gelsin cnmmm

Merve bu arada ben de halılarımı Gümüşsuyu aldım salona shaggy'lerden aldım tüy müy tutmaz çok kolay temizlenir dedi adam garanti verdi kandırdı beni :))) Bakalım umarım kullnışlı bir şeydir.

kizlar kasim ayinin acilisini ben yapicam insallah..
dügünüm kismet olursa pazartesi insallah
dua edin de hersey yolunda gitsin..ve insallah yagmur yagmazeyvahedigeldismile
hepinize kolay gelsinnn

işte kına keselerim..içinde kına lavanta ve deniz kabukları var...

Eklentiler

• $Fotoğraf0494.jpg
    $Fotoğraf0494.jpg
    77,7 KB · Görüntüleme: 32
  • $Fotoğraf0496.jpg
    $Fotoğraf0496.jpg
    34,9 KB · Görüntüleme: 29
  • $Fotoğraf0495.jpg
    $Fotoğraf0495.jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 31
X