Düğün KASIM 2010 Gelinler Nerelerdesiniz

canım bütün erkekler böyle.benim nişanlım bir basın yayın kuruluşunda çalışıyor ve bu kurumun bünyesinde matbaalarıda var.hemde çalıştığı binanın alt katında ama 1 aydır davetiyeyi bastırttamadı.sinir olmanın faydası olmuyor.ve birde aceleci sabırsız olmakla suçlanıyorum.

hahahhaaaa :))
artık sinirden gülüyorum, aynı mevzu dün öğlen oldu aramızda nişanlımla
daha işlemleri başlamadık nasıl olucak dedim,
bilmiyorum dedi, eee ne yapıcaz dedim bilmiyorum dedi
eee yuuh dedim git öğren o zaman.
Onu da ben mi öğrenicem. adamda ki rahatlığa bak

ve hala da öğrenmiş olduğunu zannetmiyrum, unuttu bile o onu,

Son düzenleme:

ahh ahh bunların hepsi aynı desene
bende ona göre çok aceleci ve sabırsızım
her işimiz aceleye geliyormuş
bende kasım sonu ewlencez diyoruz ama nikah tarihini ben sölemesem sen düğüne kadar söylemezdin dedim

canım ben geçtim onun öğrenmesinden
ben öğrendim onada 2 kez anlattım ama
yine kendi bildiğini okumaya çalışıyor
gidip özel hastanede tetkiklerini yaptırmış
60 TL ye ohh cnaıma değsin
bide sen kaç para werdin diyo SIFIR dedim bende zemuszemus

:))))) aman iyi olmuş belki boş boşuna para verdiğini öğrenince azıcık aklı başına gelmiştir.

bende nişanlıma müsaitsen buyur gel 28 kasımda evleniyorum diyorum çoğu zaman.tamam er yada geç yapyor ama ben sinirden küplere binene kadar bekliyor.birde pişkin pişikin ben senşn sabrını ölçüyorum diyor yaaa.neyse yazdıkça dellenmeye başlıyorum.
laylayylommm herşey güzel olacakkk (telkinn yöntemim)sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

28 kasım benimde kalbümden geçti ama o günde KPSS varmış
arkadaslardan falan giricek olanlar var
ama bakalım belkide uygunsa 28 Kasıma alırız

Bu arada sormayı unuttum,
nikah işlemlerini bana sırasıyla anlatırmısınız, yoksa biizim kinin bişey yapıcağı yok

Mervecim çok geçmiş olsun halletmenize sevindim bunlar da ufak nazarlıklar olacak artık ne yapalım. Umarım davetiye işini de kolay bir şekilde halledersiniz.

oske bu erkekler adamı deli eder walla cidden hepsi aynı yaaa.Nasıl beceriyorlar bu kadar rahat olmayı. Ohh iyi olmuş 60tl para verip de yaptırması, aklı başına gelmiştir diyeceğim ama gelmemiştir ki :)))

Bu arada sormayı unuttum,
nikah işlemlerini bana sırasıyla anlatırmısınız, yoksa biizim kinin bişey yapıcağı yok

Cnm burada şöyle oluyor (her yerde aynıdır heralde bilmiyorum) önce sağlık ocağından sağlık raporu aldık, orada kan verdik talasemi testi yaptırdık. Bu arada sağlık raporu için birer fotoğraf istiyorlar ve para da almadılar. Sonra nüfus müdürlüğünden nüfus kaydı aldık. Bundan sonra sanırım 6 tane fotoğrafla belediyeye başvuracağız başka yapmamız gereken bir şey yok. Hıı bir de belediye 46tl evlilik cüzdanı parası istiyormuş. Nikahı düğün salonunda kıydırmak istersen de ekstra 100tl alıyorlar burda.

Bu arada gelinlik için gümüş tamamı simli bir ayakkabı gördüm bugün olur mu sizceee???? Yoksa illa ki beyaz ya da krem mi olmalı????

Aok1986 canım keske akıllansa ama nerdeee :)
Cıdden hepsı aynı ya neden bızım kadar zekııı dııller anlayamıyorum :)))))

Mervecım nıkah hangı beledıye tarafından kıyılacaksa ara sor
Mesela bız sadece
Saglık raporu
5 fotograf
Ve nufus cuzdanımızla gıdıyoruz
Bazı yerlerde nufus kaydı falan ıstenıyormus

canım bir de kan verdikten sonra doktorun bilgilendirme faslı vardı. çok gülmüştük.

bu arada kızlar uutmayın, belediye eşlerden birinin ikamet ettiği yerde olmak durumunda. yani nikahınız çankaya'da kıyılıyorsa biriniz çankaya belediyesinde oturduğunuzu kanıtlamalısınız.

bir diğer uyarım da elinizde bolca para olmadan belediyeye gitmeyin. ıvız zıvır masraflar çıkmıştı epeyce.

Aok canım sımlı grı ayakkabı bıraz sırıtır gıbı sankı yaa
BeyaZ olsa daha guzel olur sankım :)

biz nikahı bu ay içinde kıyıcaz.çünü düğünlerimizin olacağı yerde ikamet etmiyoruz ikimizde..bende yarın gidip işlemleri halletcem bakalım...tek gideceği için bilgilendirme olmaz heralde bizde:)))

Gıyımolog doktorlarda bılıyo ınan erkeklerın bısıyden anlamadıgını
Onun ıcın bu tur bılgılendırmeler genellıkle kadınlara yapılıyor :)

biz beraber gitmiştik, bir de yaş olarak en genç çift biz olduğumuzdan kadın anlattı da anlattı :)) doğum kontrol yöntemlerini, talaseminin önemini 5 dakika falan dinledik :)

aok1986 çok teşekkür ederim canım ne yapalım böyle bi sarsıldık ama neyseki biraz zararla atlattık : ))

nikah işlemlerini öğrenmem iyi oldu, çok teşekkür ederim, yoksa benimkini beklersem yandım
tutup kolundan götürücem sağlık ocağına kaydirigubbakcemile

Gıyımolog doktorlarda bılıyo ınan erkeklerın bısıyden anlamadıgını
Onun ıcın bu tur bılgılendırmeler genellıkle kadınlara yapılıyor :)

kurtulamadık desene:))olsun belki bilmediğimiz birşey vardır..benimde merak ettiklerim var bende sorarım bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…